Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zdrowie i uroda
Kategorie
Nowości
Kontakt
INFOLINIA
801 011 078
+48 85 674 36 19
pn-pt w godz. 8-18
Bezpieczne zakupy
Zamknij [X]
Galeria
Diagnostyka karmy 8
Diagnostyka karmy 8
Galeria okno

Diagnostyka karmy 8

Ocena: 5.0 (1 ocena) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 224
Oprawa: miękka
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Promocja!
Cena rynkowa: 35.00
Nasza cena:

30.00

Taniej o: 5.00 zł ( 14 % )
Ilość
Dodaj do schowka

Opis książki

Diagnostyka karmy 8
Do progu (99,00 zł) Darmowej Dostawy do kiosku Ruchu brakuje Ci 99,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

 • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 3,99 zł
 • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,70 zł
 • Odbiór paczki w paczkomacie od 8,70 zł
 • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,70 zł
 • Paczka pocztowa (48h) od 10,70 zł
 • Kurier DPD od 12,70 zł

Wielu po przeczytaniu siedmiu moich książek pyta mnie: „Jak mam się modlić, o co należy prosić?”

– Proszę zrobić tylko jedno – odpowiadam – nauczcie się prawidłowo przechodzić traumatyczną sytuację. Nauczcie się zachowywać Boskość w momencie utraty tego co ludzkie. Gdy poczujecie, że utrzymujecie miłość w każdej sytuacji, módlcie się za swoje dzieci, aby również potrafiły zachowywać i utrzymywać miłość podczas jakichkolwiek prób – nie tylko wtedy, gdy rozpada się poziom materialny i duchowy, lecz także najważniejszy – uczuciowy.

Istnieje tylko jeden grzech – wyrzeczenie się Boga, miłości do Niego. Istnieje tylko jeden problem – przejść traumatyczną sytuację z zachowaniem miłości do Boga, bez pretensji do Niego i świata. Jest tylko jedno zadanie – nauczyć się coraz wyraźniej widzieć i czuć Boską miłość i wolę w sobie i otaczającym świecie. Im lepiej to rozumiecie, tym łatwiej będzie wam przezwyciężyć wszystko, co przeszkadza miłości. Stopniowo do tego dochodzimy. Najpierw pokonujemy chęć zemsty, przeklinania, osądzania i nienawidzenia. Następnie pokonujemy obrazy. Potem przychodzi kolej na niezadowolenie z siebie i swojego losu. Dalej próbujemy przezwyciężyć przygnębienie, brak wiary w siebie, wątpliwości, strach przed przyszłością. Im dalej posuwamy się w pokonywaniu agresji, tym jej forma jest subtelniejsza i bardziej nieuchwytna i tym większa powinna być koncentracja na miłości.

Największe ludzkie szczęście przychodzi z przyszłości, jest subtelne i nieuchwytne. Tak samo jak lęki, wątpliwości i przygnębienie. Ale właśnie od nich zaczyna się niezauważalne wyrzeczenie się Boskości.

Wyższe aspekty świadomych pragnień kryją się w przyszłości. Zależność od przyszłości powoduje rozpad w teraźniejszości i przeszłości. Dlatego gdy chodzi o przyszłość, proszę nie zapominać o Boskiej woli.

Przytoczę przykład. Dziewczynę porzuca chłopak, którego kocha, więc zwraca się do Boga i modli się, aby chłopak wrócił. Zostały upokorzone jej pragnienia, los i życie. Jednak dziewczyna bardzo chce, żeby chłopak wrócił i koncentruje się nie na miłości do Boga, a na swoim pragnieniu połączenia się z tym chłopakiem.

Pierwsze co powinniśmy zrobić w momencie bólu – to dążyć ku Bogu. Drugie – zaakceptować każde rozwiązanie sytuacji, polegając na Boskiej woli. Trzecie – na poziomie zewnętrznym kierować się ludzką logiką, rozwijając się i próbując być ciekawym dla ukochanej osoby, podejmować próby odbudowania relacji. Jeśli natomiast, zwracając się do Boga, zachowujemy tylko ludzką logikę, to próbujemy wykorzystywać Boskość dla swoich własnych celów, dla swoich pragnień. Kiedy zwracamy się do Boga, wychodzimy na takie subtelne poziomy, w które nie przenika zwykły wysiłek woli. Zatem jeśli zwracamy się do Boga w celu spełniania naszych ludzkich pragnień, to po prostu wzmacniamy zależność od nich o wiele bardziej niż ten, kto obraża się i zazdrości.

Człowiek jedynie modli się o zdrowie swoich dzieci, aby miały pomyślny los, aby wróciła do niego ukochana osoba – i nie rozumie, że w ten sposób niszczy rodzinę, los, zdrowie i duszę, przy czym nie tylko swoją, ale również swoich bliskich.

Jeśli jednak podczas zwrócenia się do Boga człowiek mówi: „Boże, pragnę tego, ale niech będzie nie tak, jak pragnę, tylko tak, jak Ty zadecydujesz i wszystko, co będzie, zaakceptuję z pokorą i miłością”, to takie zwrócenie się w znacznym stopniu ochroni przed przyszłym niewolnictwem wobec ludzkiego szczęścia.

Aby wasze pragnienia spełniały się, nie trzeba wypraszać u Boga ich spełnienia – im mniej w waszych pragnieniach jest miłości, tym mniej szans, że się spełnią, a jeśli się spełnią, to pociągną za sobą nieszczęścia. Jeśli wasze pragnienia pochodzą z pociągu seksualnego, dążenia by ochronić i polepszyć swoje życie, to im silniejsza będzie w nich koncentracja na tym co ludzkie, tym więcej zazdrości, osądzania, zawiści i obraz będzie im towarzyszyć i im więcej będziecie modlić się o spełnienie takich pragnień, tym smutniejsze będą skutki.

Wielu myśli w ten sposób: „Przecież Bóg jest mądrzejszy ode mnie, sam zdecyduje, które pragnienia spełniać, a które nie”. Nic takiego. Zaczynają spełniać się wszystkie pragnienia, a następnie rozpadają się wraz z ich autorem, kiedy na poziomie subtelnym stają się niebezpieczne dla otaczającego świata.

W jakim stopniu nasze pragnienia są ukierunkowane na Boskość, jak bardzo silne jest w nas dążenie do miłości, w takim stopniu każde nasze pragnienie spełnia się bez żadnych modlitw. I w jakim stopniu ciągle przezwyciężamy w sobie przywiązanie do tego co ludzkie, od czasu do czasu powstrzymując siebie, dystansując się od świadomości i pragnień, dążąc do Boskości w momencie rozpadu tego co ludzkie, w takim stopniu otrzymujemy wszystko, czego pragniemy.   

Trzeba zrozumieć, że w każdym ułamku sekundy dokonujemy wyboru – zrezygnować z miłości lub podążać do niej. A rezultaty zależą tylko od stanowczości naszego dążenia i od ciągłej wewnętrznej pracy nad sobą.

Znajomi mówili mi, że informacje najłatwiej przyswajają się w postaci pytań i odpowiedzi. Dlatego ukazała się ta książka – i jeśli zauważyliście powtórzenia, to chcę uprzedzić, że nie jest to przypadkowe.
 

Recenzje książki Diagnostyka karmy 8 - przeczytaj

opinie klientów:

Ewa T. ( f...@gmail.com ) 2016-12-16 13:01:36, ocena: 5

Jeszcze dokładnie nie przeczytałam książki, ale po przeglądnięciu stwierdziłam, ze zapowiada się bardzo ciekawe.
Szczegóły książki Diagnostyka karmy 8
 • Tytuł: Diagnostyka karmy 8
 • Autor: Łazariew Siergiej
 • Wydawnictwo: Raduga Verlag, Wydawnictwo Satja Juga
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2014
 • Ilość stron: 224
 • Format: 12,5 x 20 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: NUNTIUS12
 • Podtytuł: Dialog z czytelnikiem
 • ISBN: 9788364740084
 • EAN: 9788364740084
Podobne produkty
Diagnostyka karmy T4 Dotykanie przyszłości - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy T4 Dotykanie przyszłości

Cena: 30.00 zł
Promocja z: 44.00
Można książka. Bardzo poruszająca. Po jej lekturze człowiek jest już nie ten sam. Dla człowieka, który otworzy się na jej treść i ją do siebie dopuści - staje się książką mocy. Czyni cuda. Zmienia i uzdrawia na wielu poziomach. Leczy choroby. Prostuje ścieżki. Poprawia kontakt ze sobą,......
Diagnostyka karmy T6 Stopnie ku Boskości - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy T6 Stopnie ku Boskości

Cena: 30.00 zł
Promocja z: 44.00
Piękna książka, o docieraniu do istoty rzeczy, do Boskiego i o ludzkim szczęściu. Pojawia się w niej nowa, nieobecna w poprzednich częściach "Diagnostyki karmy" jakość: lekkość z nutą optymizmu. Autor wyraźnie złagodniał. Oddaję Mu głos: "(...) na tym poziomie medycyna, psychologia, pedagogika,......
Diagnostyka karmy 9 - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy 9

Cena: 30.00 zł
Promocja z: 35.00
Ta książka jest niczym balsam dla duszy. Jest w niej pokazana droga do połączenia się człowieka z Bogiem. Ma ona wielką moc i daje poczucie światła. Dzięki konkretnym przykładom z życia Autor pokazuje, jak należy rozwiązywać problemy i przezwyciężać wszelkie nieprzyjemności i nieszczęścia. Po jej......
Diagnostyka karmy 12 - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy 12

Cena: 30.00 zł
Promocja z: 35.00
Książka dwunasta. Życie jak machnięcie skrzydeł motyla Książka „Życie jak machnięcie skrzydeł motyla” jest ostatnią, podsumowującą częścią całej serii „Diagnostyka karmy”. Dwanaście książek tej serii poświęconych jest głównie zagadnieniom teoretycznym, w każdej z nich Autor w...
Diagnostyka karmy 10 - Siergiej Łazariew - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy 10 - Siergiej Łazariew

Cena: 30.00 zł
Promocja z: 35.00
Książka dziesiąta. Kontynuacja dialogu "Dawniej mówiłem wszystkim, że trzeba zachowywać miłość w duszy. Rozumiałem przez to, że dla zachowania miłości nie wolno tłumić jej nienawiścią, obrazami, lękami, przygnębieniem, żałowaniem. Pierwszy etap został pokonany. Teraz mówię: „Nauczyliście się.....
Diagnostyka karmy T1 - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy T1

Cena: 30.00 zł
Promocja z: 44.00
Siergiej Łazariew to słynny rosyjski psycholog, badacz, uzdrowiciel i bioenergoterapeuta. Odkrył i opisał mechanizm działania karmy, wspominany w wielu źródłach, ale dotychczas przez nikogo niezbadany i niewyjaśniony. Jako pierwszy w historii nie tylko zobaczył najgłębsze struktury duszy......
Diagnostyka karmy T3 Miłość - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy T3 Miłość

Cena: 30.00 zł
Promocja z: 39.90
Czym jest miłość? Dlaczego często tracimy to, co kochamy najbardziej? Jaka jest recepta na szczęście w miłości? Dlaczego jest tyle nieudanych związków? Dlaczego dobre kobiety przyciągają złych mężczyzn? Czy siła miłości może przenosić góry i czy prawdą są słowa: Kochaj i rób co chcesz. To niezwykle....
Diagnostyka karmy 11 - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy 11

Cena: 30.00 zł
Promocja z: 35.00
Oto 11 tom z serii książek Siergieja Łazariewa "Diagnostyka karmy", noszący podtytuł "Zakończenie dialogu". Jak we wcześniejszych częściach serii, autor odpowiada w niej na interesujące pytania swoich czytelników....
Diagnostyka karmy 1 Nowe wydanie - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy 1 Nowe wydanie

Cena: 33.25 zł
Promocja z: 35.00
Książka pierwsza. System samoregulacji pola "Książka, którą mają Państwo przed sobą, nie jest po prostu kolejną pozycją na interesujący dziś wielu temat, ale wykładem oryginalnej koncepcji rozumienia praw świata duchowego, rządzącego światem materialnym; jest analizą możliwości wchodzenia w świat......
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Stany Zjednoczone: koszt dostawy już od 47,90 zł!*
Aby sprawdzić koszt dostawy: (1) wrzuć produkty do CzaroMarowego koszyka,
(2) przejdź do Koszyka i (3) wybierzesz kraj dostawy paczki.
Super! Chcę zobaczyć CzaroMarowe Bestsellery >
* dla paczki o wadze do 1 kg. Pełny cennik kosztów dostawy znajdziesz również tutaj.