Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Twórca. Lekcje Tobiasza Twórca. Lekcje Tobiasza
Twórca. Lekcje Tobiasza
Galeria okno

Twórca. Lekcje Tobiasza

Ocena: 5.0 (2 oceny) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 322
Oprawa: miękka
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Cena rynkowa: 43.05
Nasza cena:

40.90

Taniej o: 2.15 zł ( 5 % )
Ilość
Dodaj do schowka

Opis książki

Twórca. Lekcje Tobiasza
Do tańszej wysyłki do kiosku Ruchu (za 1,99 zł) dla zamówień od 98,99 zł brakuje Ci 98,99 zł.
Sprawdź koszt dostawy

 • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 4,70 zł
 • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,70 zł
 • Odbiór paczki w paczkomacie od 8,70 zł
 • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,70 zł
 • Paczka pocztowa (48h) od 10,70 zł
 • Przesyłka kurierska (24h) od 12,70 zł

Żyjemy w czasach, kiedy wszelkie dotychczasowe systemy i paradygmaty upadają lub są poddawane powtórnej weryfikacji. Dotyczy to również samego procesu kreacji i naszego w nim udziału.

Czy rzeczywiście jesteśmy samodzielnymi i suwerennymi twórcami własnego życia? Co stoi na przeszkodzie, aby przestać być ofiarą i autentycznie mieć wpływ na to, czego doświadczamy? Czy istnieją efektywne narzędzia, przystające do nowej epoki, w jaką wchodzi ludzkość?

Odpowiedzi na te i inne pytania dostarczają przekazy Tobiasza w przekazie Geoffreya Hoppe, założyciela i współtwórcy Karmazynowego Kręgu - organizacji non-profit, której celem jest wspieranie wszystkich, przechodzących proces duchowego przebudzenia.

Ta książka zabierze cię w niezwykłą podróż – dwanaście lekcji tworzenia w Nowej Duchowej Energii na Ziemi to kluczowa wiedza oraz praktyczne wskazówki, w jaki sposób kreować swoje życie, wychodząc poza umysł i kierując się sercem.

Chociaż będziesz czytał te słowa wiele lat po tym, kiedy przekazy zostały pierwotnie dostarczone, Tobiasz niejednokrotnie podkreślał, że w trakcie lektury otrzymasz pełną i odpowiednią ilość duchowej energii, koniecznej dla twojej osobistej podróży.

Przeczytaj darmowy fragment książki "Twórca. Lekcje Tobiasza"


Cytaty z książki

Kiedy zaczynacie żyć w Boskiej Chwili i pozwalacie swojemu wewnętrznemu kamertonowi na nowe dostrojenie się, następuje harmonia na poziomie komórkowym. Dwie nitki DNA zaczynają znowu pracować razem. Kiedy to się dzieje, zaczynacie przyciągać do swojego życia wszystkie odpowiednie rzeczy. Pomaga to również uzdrowić wszelkie blizny z przeszłości. Odwraca proces starzenia się. Leczy emocjonalne i fizyczne urazy. Żyjcie więc Boską Chwilą!

..........................

Wszyscy czytający tę książkę, doświadczą takiego samego przekazu energetycznego jak ci, którzy biorą udział w tym kręgu na żywo.

..........................

Tworzenie nie polega już na wywieraniu nacisku z zewnątrz. Polega na całkowitym przyzwoleniu. Polega na całkowitej akceptacji wszystkich rzeczy, które są obecne w waszym życiu i życiu innych ludzi. Prosimy, abyście w stu procentach akceptowali wszystko, co was otacza. Wiemy, że będzie to trudne dla niektórych, a innych być może nawet rozzłości. Dla wielu z was może to być wielkim intelektualnym wyzwaniem.

..........................

Odłóżcie na bok ludzkie osądy i ufajcie, że wszystko jest właściwe. Jeśli jakiś przedmiot lub osoba przyjdzie do waszych drzwi, jest tam z jakiegoś powodu. Jeśli stracicie pracę – wiedzcie, że to jest coś, co przyszło do waszych drzwi. Tańczcie z tym. Wyraźcie swoje emocje. Jeśli waszymi emocjami będą gniew i ból, tańczcie i wyrażajcie je. Nie musicie być bardziej święci od papieża. Rozumiemy, że wiąże się z tym ból i poczucie straty. Ale kiedy tańczycie, kiedy wyrażacie siebie, kiedy obejmujecie tę chwilę, taką jaka jest, odkryjecie rzeczy uprzednio przed wami ukryte. Tańczcie z tym, co przychodzi do waszych frontowych drzwi.

..........................

Oczywiście, drodzy przyjaciele, zmiany nie przyjdą same z siebie. Potrzebne jest zaangażowanie i autentyczność. Prosimy, abyście świadomie nad tym pracowali. Pracujcie świadomie nad akceptacją wszystkich rzeczy takimi, jakie są. Stójcie za niskim murkiem, nawet w środku chaosu, który wydarza się wokół was. Akceptujcie swoją ludzką naturę i bycie człowiekiem. Nie próbujcie od siebie uciekać. Bądźcie dumni, że jesteście ludźmi. Bądźcie dumni, że jesteście boskimi ludźmi. I żyjcie w Boskiej Chwili, tu i teraz. Nie lękajcie się przyszłości.

..........................

Aby zrozumieć proces stawania się Twórcą, prawdziwym Twórcą w tej ziemskiej energii, jest ważne, abyście stanęli z boku sytuacji, które zdarzają się w waszym życiu.

..........................

Zamiast pchać energię w jednym kierunku lub drugim, zamiast opowiadać się po jednej czy drugiej stronie, zamiast decydować i osądzać, co jest dobre, a co złe, stańcie na chwilę z boku areny życia i po prostu obserwujecie oraz akceptujecie wszystko, co się wydarza. Wtedy zrozumiecie dynamikę energii, a to doprowadzi was do zrozumienia prawdziwego tworzenia.

..........................

To jest czas przywracania równowagi dla wszystkich siedzących tutaj, a także wszystkich czytających lub słuchających tej energii poprzez czas i przestrzeń. Nawet jeśli czytacie te przekazy po miesiącach czy latach, to jest ta sama energia.


O autorze

Geoffrey A. Hoppe

Geoffrey A. Hoppe urodził się w 1955 roku w Appleton w stanie Wisconsin (USA), w katolickiej rodzinie, jako trzecie z siedmiorga dzieci. Po ukończeniu szkoły średniej w 1973 roku wstąpił do US Army. Należał do National Aeronautical AND Space Administration (NASA), gdzie pracował przez dwa i pół roku jako Specjalista ds. Informacji Publicznej, w centrum badawczym Ames Research Center w Mountain View, w Kalifornii. Jego zainteresowanie duchowością i metafizyką obudziło się, gdy „dla zabawy” zahipnotyzował przyjaciela, który będąc w stanie transu zaczął opowiadać o swoich wcześniejszych wcieleniach. Przez następne kilka lat Geoffrey zagłębił się w studiowanie metafizyki oraz mądrości różnych religii. Te duchowe studia poszły jednak w zapomnienie na prawie dwadzieścia lat, z powodu wymagań jakie stawiała przed nim kariera biznesowa. Geoffrey pracował dla kilku agencji reklamowych oraz przedsiębiorstw produkcyjnych na stanowiskach kierowniczych, w Teksasie oraz Środkowym Zachodzie USA. W wieku 28 lat założył w Dallas firmę zajmującą się doradztwem marketingowym i prowadził ją przez kolejne dwanaście lat, współpracując z klientami z branży przemysłowej i hi-tech na terenie Stanów Zjednoczonych. Był też współzałożycielem kilku firm, w tym spółki telekomunikacyjnej dla przemysłu lotniczego, w której był wiceprezesem ds. sprzedaży. Geoffrey Hoppe posiada w USA dwa zarejestrowane patenty oraz jeden patent międzynarodowy na technologie komunikacyjne, a także liczne zarejestrowane znaki towarowe i prawa autorskie.

Jego duchowa podróż ponownie ożyła w 1995 roku, kiedy wpadła mu w ręce książka „The End Times” będąca przekazem od Kryona, za pośrednictwem Lee Carroll. Po kilku mistycznych doświadczeniach, Geoffrey skontaktował się z autorem. W niedługim czasie obaj stali się przyjaciółmi i partnerami biznesowymi.

Tobiasz po raz pierwszy przedstawił się autorowi w 1997 roku podczas lotu samolotem. Wcześniej Geoffrey nie zgłębiał dokładnie Biblii i nie wiedział, kim jest Tobiasz z "Księgi Tobita" w Starym Testamencie. O jego biblijnym pochodzeniu dowiedział się dopiero później. Geoffrey prowadził długie rozmowy z Tobiaszem przez prawie rok, zanim zaczął przekazywać jego przekazy dla innych ludzi.

Przez kolejne lata Geoffrey udzielał prywatnych sesji dla ludzi otwartych na rozwój duchowy. Tobiasz dawał szerokie wglądy na temat ich przeszłości oraz obecnych wyzwań. Dzięki doświadczeniu, które zdobywał w pracy z klientami, autor książki potrafił coraz lepiej wyczuwać obecność i energię Tobiasza.

W 1999 roku Geoffrey razem z żoną Lindą założyli Karmazynowy Krąg (ang. Crimson Circle), który bardzo szybko rozwijał się na międzynarodowej arenie, z setkami ludzi na stacjonarnych grupach studyjnych oraz tysiącami odwiedzających stronę internetową www.crimsoncircle.com

Geoffrey i Linda pobrali się w 1977 roku i od tamtego czasu są życiowymi oraz biznesowymi partnerami. Mieszkają w górach, w pobliżu Golden, w Kolorado (USA), skąd wspólnie prowadzą Karmazynowy Krąg oraz firmę konsultingową branży marketingowej i wydawniczej.

Recenzje książki Twórca. Lekcje Tobiasza - przeczytaj

opinie klientów:

Liczba recenzji: 2
Urszula G. ( ... ) 2014-03-02 13:07:34, ocena: 5

Piękny, łagodny, pełen miłości przekaz do nas ludzi. Przypomina nam skąd jesteśmy i pomaga, jak tu na Ziemi, radzić sobie z tą rzeczywistością, jak ją zaakceptować i żyć lepiej. PIĘKNY, PIĘKNY PRZEKAZ. To jest obowiązkowa lektura dla każdego, kto pragnie odkryć siebie..
Urszula G. ( s...@wp.pl ) 2014-03-02 13:07:34, ocena: 5

Piękny, łagodny, pełen miłości przekaz do nas ludzi. Przypomina nam skąd jesteśmy i pomaga, jak tu na Ziemi, radzić sobie z tą rzeczywistością, jak ją zaakceptować i żyć lepiej. PIĘKNY, PIĘKNY PRZEKAZ. To jest obowiązkowa lektura dla każdego, kto pragnie odkryć siebie..
Szczegóły książki Twórca. Lekcje Tobiasza
 • Tytuł: Twórca
 • Autor: Geoffrey Hoppe
 • Wydawnictwo: Biały Wiatr
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2014-05-26
 • Ilość stron: 322
 • Format: 148 x 210 mm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: BIALY14
 • Język: polski
 • Podtytuł: Lekcje Tobiasza
 • Oryginalny tytuł: The Tobias materials
 • Tłumacz: Wróblewski Dariusz, Zieliński Marian
 • ISBN: 9788393611966
 • EAN: 9788393611966
 • Wymiary: 14 / 21 / x
Podobne produkty
Lekcje szczęścia i długowieczności - Miłość. Szczęście Lekcje szczęścia i długowieczności

Cena: 31.92 zł
Promocja z: 39.90
Czym jest szczęście? To pytanie zadają sobie od wieków wielcy myśliciele — zarówno Zachodu, jak i Wschodu. Szukają powodów, dla których jedni ludzie cieszą się swoim życiem, inni zaś pogrążeni są w wieloletniej depresji i marazmie. Ci drudzy osiągną o wiele mniej ni...
Lekcje prawdy - Uzdrawianie duchowe Lekcje prawdy

Cena: 24.07 zł
Promocja z: 29.00
W swoich pracach Cady podkreśla Obecność JAM JEST w każdym człowieku, przekonanie o tym, że człowiek może wejść w posiadanie nieograniczonych możliwości, zapewnić sobie wszelkie dobro na drodze do stawania się coraz bardziej świadomym Obecności JAM JEST w swoim życiu....
Królewska droga. Praktyczne lekcje jogi - Swami Rama Królewska droga. Praktyczne lekcje jogi

Cena: 18.77 zł
Promocja z: 19.76
Radża joga, czyli królewska droga, będąca tematem tej książki, obejmuje nauki różnorodnych szkół joginicznych.Dotyczy ona trzech wymiarów fizycznego, umysłowego i duchowego.Poprzez metody radża jogi człowiek osiąga panowanie nad tymi trzema sferami i jest prowadzony ku pełni Ja.Nauka radża jogi......
Lekcje światła i miłości - Reinkarnacja i życie po życiu Lekcje światła i miłości

Cena: 11.70 zł
Promocja z: 13.00
"Sandi Rogers jest moją przyjaciółką od przeszło dwudziestu lat. Znałem ją, zanim przeszła śmierć kliniczną. Byłem świadkiem jej licznych zmagań z przeciwnościami losu, jak i autentycznej transformacji duchowej, która dokonała się po jej tragicznej próbie samobójstwa. Opowieść Sandi jest......
Podróż Aniołów. Lekcje Tobiasza. - Osobowość Samorealizacja Kariera Podróż Aniołów. Lekcje Tobiasza.

Cena: 44.22 zł
Promocja z: 46.55
Książka Podróż Aniołów Geoffreya i Lindy Hoppe powstała na podstawie przekazów Tobiasza, bohatera biblijnej księgi Tobita. Istnieje wiele teorii na temat tego, kim jesteśmy, dlaczego znaleźliśmy się na Ziemi i dokąd zmierza nasza cywilizacja. Jedne z hipotez mają swoje korzenie ...
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
CzaryMary.pl korzysta z technologii cookies, przeczytaj więcej na ten temat tutaj.
Mapa galerii: 1 | 2 | produkty niedostępne T
Stany Zjednoczone: koszt dostawy już od 47,90 zł!*
Aby sprawdzić koszt dostawy: (1) wrzuć produkty do CzaroMarowego koszyka,
(2) przejdź do Koszyka i (3) wybierzesz kraj dostawy paczki.
Super! Chcę zobaczyć CzaroMarowe Bestsellery >
* dla paczki o wadze do 1 kg. Pełny cennik kosztów dostawy znajdziesz również tutaj.