Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zdrowie i uroda
Kategorie
Nowości
Kontakt
INFOLINIA
801 011 078
+48 85 674 36 19
pn-pt w godz. 8-18
Bezpieczne zakupy
Zamknij [X]
Galeria
Ho`oponopono. Oczyszczająca modlitwa Ho`oponopono. Oczyszczająca modlitwa Ho`oponopono. Oczyszczająca modlitwa
Ho`oponopono. Oczyszczająca modlitwa
Galeria okno

Ho`oponopono. Oczyszczająca modlitwa

Ocena: 4.7 (19 ocen) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 200
Oprawa: OM
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Promocja!
Cena rynkowa: 29.90
Nasza cena:

23.92

Taniej o: 5.98 zł ( 20 % )
Ilość
Dodaj do schowka

Opis książki

Ho`oponopono. Oczyszczająca modlitwa
Do progu (99,00 zł) Darmowej Dostawy do kiosku Ruchu brakuje Ci 99,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

  • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 3,99 zł
  • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,70 zł
  • Odbiór paczki w paczkomacie od 8,70 zł
  • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,70 zł
  • Paczka pocztowa (48h) od 10,70 zł
  • Kurier DPD od 12,70 zł

Oto druga już książka Krystyny Kwiecinski. Po tym jak w pierwszej publikacji autorka wprowadziła czytelników w podstawy i zasady duchowej nauki Ho’oponopono, tym razem prezentuje praktyczne jej zastosowanie.

Ho’oponopono jako duchowa droga pozytywnego myślenia sprawi, że Twoje życie będzie uporządkowane na wszystkich poziomach i we wszelkich aspektach, a Ty staniesz się prawdziwie spełnioną i szczęśliwą osobą.

Ta metoda uzdrawiania duchowego usuwa także negatywne energie, których miejsce zajmuje bezwarunkowa miłość. W książce znajduje się wiele przykładowych oczyszczających modlitw miłości, które można wykorzystać w różnych życiowych sytuacjach. Można stosować je w uzdrawianiu ciała fizycznego, duchowego i mentalnego, do rozwiązywania problemów rodzinnych, konfliktów grupowych czy kryzysów partnerskich.

Dzięki praktycznemu zastosowaniu wizualizacji i modlitw zawartych w książce, dowiesz się jak:

    Tworzyć pozytywne życie i świadomie kierować swoim przeznaczeniem;
    Znaleźć sens własnego życia i dostrzegać swoją indywidualność;
    Utrzymać harmonię między poziomami świadomości a wewnętrznym dzieckiem;
    Pokonywać problem, usuwać blokady, pozbyć się fobii, poczucia winy i negatywne myśli, walczyć z własnymi błędami i słabościami.
 

Ho’oponopono to Twoja droga do prawdziwego szczęścia!


Fragment książki

Ho’oponopono wywodzi się ze starożytnej filozofii Huny. Huna wskazuje indywidualne drogi, które poprawiają komfort życia człowieka na wszystkich poziomach bycia, czyli na poziomie fizycznym, eterycznym, psychicznym, mentalnym i duchowym. Huna wskazuje możliwości, jakimi można poprawić stan harmonii na wszystkich poziomach. W filozofii tej można znaleźć przykłady odbudowy energii życiowej. Huna dowodzi też, że każdy człowiek jest wartościową, unikalną istotą, indywidualnym planem na życie będącym w harmonii z całkowitym planem kosmicznym wszechświata. Huna dowodzi również, że każdy człowiek, jako duchowa istota z ludzką identyfikacją, posiada możliwość bezpośredniej komunikacji z boskością poprzez nadświadomość. Dlatego do rozmów z boskością nie są potrzebne świątynie ani pośrednicy. Według Hunów, Bóg jest bezgraniczną, bezwarunkową miłością, która nie ocenia, nie karze, nie krytykuje, tylko kocha. Huna wskazuje również, jak w praktyce aktywnie przeprowadzić naprawę harmonii energetycznej, poprawić standard życia, nauczyć się, w jaki sposób „obchodzić” się z samym sobą i tworzyć harmonijne otoczenie. Motto Huny:

„Pomóż ludziom, by sami sobie pomogli” .

Właśnie w obecnych czasach, epoce kryzysu i upadku tradycji rodzinnych, braku utrzymywania kontaktów z dużą rodziną (haw. OHANA), ważne jest stosowanie metody Ho’oponopono. Proponuje ona podstawowe możliwości przywrócenia harmonii w sferach zakłóceń sensu życia.

Coraz więcej ludzi, szczególnie młodych, jest rozczarowanych tradycyjną organizacją życia społecznego, np.: kościołem, rządem, systemem politycznym i społecznym. Natomiast wielu tęskni za przekonującymi ideałami, przykładami i wzorami. Dlatego też, tak dużo ludzi szuka kontaktu z różnego rodzaju sektami, „ciemnymi” organizacjami, grupami duchowymi innymi niż tradycyjny kościół, naukami uzdrawiania duchowego itp. Ho’oponopono jest łatwe, logiczne, nie należy do filozofii dogmatycznej. Wiele mądrości pochodzących z tej filozofii jest jak najbardziej wciąż aktualne i ma zastosowanie w dzisiejszej nauce, szczególnie w fizyce kwantowej. W poszukiwaniu prawdy, metod uzdrowienia, mądrości, która nie jest wynikiem wiary religijnej, Ho’oponopono jest całkiem dobrą alternatywą. Stosując metodę Ho’oponopono, realnością staje się pójście świetlaną drogą do własnego wnętrza w towarzystwie boskiej świadomości. Wszelkiego rodzaju losowe zdarzenia, problemy, życiowe kryzysy, lęki egzystencjalne, choroby są narzędziami pomagającymi w ciągłym rozwoju duchowym, zaplanowanym na to wcielenie.

[fragment książki, strony 51-52]

 

Przeczytaj dłuższy darmowy fragment książki "Ho'oponopono. Oczyszczająca modlitwa"

Patronat medialny

 

 

Recenzje książki Ho`oponopono. Oczyszczająca modlitwa - przeczytaj

opinie klientów:

Liczba recenzji: 19
Ewa W. ( c...@interia.eu ) 2015-06-22 18:37:26, ocena: 5

Książka wspaniała, polecam każdemu kto chce uporządkować swoje życie i życie bliskich..
Agnieszka Elżbieta R. ( ... ) 2014-11-26 22:53:40, ocena: 5

Polecam gorąco bo to fantastyczna pozycja dla tych którzy są w drodze....
Magdalena S. ( ... ) 2014-03-16 18:02:17, ocena: 4

Ho’oponopono –początkowo brzmi jak łamacz języka, jednak po pewnym czasie można się przyzwyczaić. „A cóż to takiego?” zapytacie… wcale się nie dziwię, bowiem sama też nie wiedziałam, gdy po raz pierwszy ujrzałam tę nazwę. Teraz już wiem, że to jedna z życiowych filozofii, którą stosuje zapewne sporo różnych ludzi. Wystarczy wpisać tę nazwę w Internecie, wyskoczy Wam całe mnóstwo stron o tej tematyce. Chęć bycia szczęśliwym i spełnionym w naszym życiu jest bardzo istotną rzeczą i jeżeli faktycznie znajdziemy odpowiadającą nam drogę, która nas do tego doprowadzi to warto się jej trzymać.

Nauka ta wywodzi się z Hawajów. Przyznaję się szczerze i bez bicia, że jestem zielona w tym temacie. W końcu trafiłam na książkę, która dotyczyła czegoś, o czym nie wiedziałam kompletnie nic. Dlatego będę mogła ją ocenić jako zupełny nowicjusz. Przede wszystkim faktycznie umożliwiła mi ona zapoznanie się z tą techniką, zrozumienie jej pochodzenia i podstaw. Autorka bardzo dokładnie wyjaśnia samo znaczenie słowa Ho’oponopono, co wybitnie mi się spodobało. Etymologia nazw zawsze mnie na swój sposób ciekawiła.

Osobiście mogłabym podzielić tę pozycję na dwie równie istotne części. Pierwsza to wszelkie informacje dotyczące Ho’oponopono, a druga to zastosowanie tej techniki jako oczyszczającej modlitwy. Myślę, że istotne było to, że autorka nie przeszła od razu do zastosowania, tylko postanowiła również przybliżyć nieco ogólne informacje dotyczące tej techniki. Dzięki temu czytelnik nie musi znać jej poprzedniej publikacji. Przekazywana wiedza jest dosyć obszerna, chociaż dotyczy tylko jednego tematu. Domyślam się, że to i tak tylko podstawowe informacje dla osób, które chcą zacząć się zajmować tą metodą, a gdy wejdą w nią głębiej, to zapewne zaczną się zapoznawać z nią jeszcze dokładniej.

Druga część zawiera w sobie przykładowe ćwiczenia, a może lepszym określeniem tutaj będzie faktycznie słowo modlitwa. W każdym bądź razie na tych stronach stawiamy na praktykę, chociaż jak na mój gust jest jej trochę za mało. Jednak całość jest napisana przystępnym i w pełni zrozumiałym językiem, a to niezwykle ważne w przypadku książek, które mają nas wprowadzić w tajniki nowej metody. W końcu najważniejsze jest to, abyśmy wszystko dokładnie zrozumieli i przeanalizowali. O to autorka zadbała, więc nie ma się co martwić. Mam nawet wrażenie, że już podczas samego czytania coś się w czytelniku zmienia – książka jest pełna miłości i duchowości.

Zauważam jednak pewną schematyczność we wszystkich drogach życiowych. Każda z nich opiera się głównie na tym samym, różnice są naprawdę subtelne. Jednak coś wyjątkowego musi być w każdej z nich, skoro jeden człowiek wybiera jedną drogę, a drugi człowiek inną. Metoda Ho’oponopono do mnie nie trafiła, ale zapewne dlatego, że mam swoją własną filozofię życiową już od lat i trudno byłoby to zmienić. Jednak książka pani Kwiecinski jest naprawdę dobrze napisana i jeżeli ktoś jeszcze nie odnalazł swojego miejsca w świecie, sposobu na zdrowie, szczęście i radość, to być może powinien spróbować. Przeczytajcie tę pozycję pozostawiając otwarty umysł i serce, a być może okaże się, że ta technika jest waszym złotym środkiem na wszystko..
Renata D. ( ... ) 2014-03-18 22:37:42, ocena: 5

Polecam ! Książka odpowiednia dla osób posiadających wiedzę w tej tematyce oraz zajmujących się uzdrawianiem duchowym..
Barbara S. ( ... ) 2014-02-25 11:46:48, ocena: 5

Bardzo dobra książka, przedstawiająca w prosty sposób hunę oraz stosowaną przez Hawajczyków praktykę Ho'oponopono, wraz z zestawieniami naszych wdrukowanych negatywnych matryc i ich oddziaływań na nasze życie. Dzięki tej książce można sobie uświadomić, że tylko my sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie, jego kształt oraz za otaczający nas świat. Gdy to sobie uświadomimy, możemy skorzystać z zawartych w książce licznych modlitw, rytuałów, które pomogą nam w naszej wewnętrznej transformacji. Ta transformacja - dzięki kwantowym połączeniom ze wszystkim, co nas otacza - przekształci również otaczający nas świat. Wystarczy tak niewiele: uświadomienie sobie własnej odpowiedzialności za problem, który przeszkadza nam w pełni żyć, prośba o wybaczenie, wyrażenie miłości i wdzięczności. Oczyszczająca modlitwa to w skrócie: "Jest mi przykro - proszę, wybacz mi - kocham cię - dziękuję ci". Tak niewiele, a tak wiele może zmienić. Polecam wszystkim - może dzięki stosowaniu Ho'oponopono zmniejszy się poziom społecznej agresji..
Aneta A. ( ... ) 2014-02-19 17:58:28, ocena: 5

Wspaniała książka.Napisana prostym przystępnym językiem. Polecam każdemu, komu leży na sercu rozwój duchowy. Nawet osoby, które są już w temacie ho`oponopono znajdą coś nowego dla siebie..
bernadeta m. ( ... ) 2014-02-19 10:31:45, ocena: 5

dostawa szybka:) książka wspaniala,lekko się czyta,gorąco polecam zainteresowanym:).
Grażyna M. ( ... ) 2014-02-15 12:51:47, ocena: 4

Książka napisana dość prostym językiem. Ukazuje kilka form rytuału Ho'oponopono . Może być pomocna w samodzielnej pracy na oczyszczaniem swoich myślokształtów. Mogę ją polecić tym , którzy do tej pory nic nie słyszeli o tym rytuale, stanowi bowiem dobre wprowadzenie i może być zachętą do zgłębiania tajemnic huny...
Jagoda S. ( ... ) 2014-02-11 12:56:14, ocena: 5

Książka jest dla każdego kto chce w prosty sposób, z wiara w sercu, zacząć praktykować tę właśnie drogę przemiany. Polecam:)))).
Adam B. ( ... ) 2014-02-10 18:30:53, ocena: 4

Ciekawa książka. Warto przeczytać. Polecam wszystkim zainteresowanym..
Szczegóły książki Ho`oponopono. Oczyszczająca modlitwa
Podobne produkty
Herbata YOGI TEA Oczyszczająca DETOX - ekspresowa - Herbatki Yogi Tea Herbata YOGI TEA Oczyszczająca DETOX - ekspresowa

Cena: 15.90 zł
Codzienny stres zanieczyszcza nasz organizm i wytrąca go z równowagi. Chwile z herbatą Oczyszczającą YOGI TEA® pozwalają nasycić zmysły wybornym smakiem i aromatem mieszanki ostrych i słodkich przypraw z korzeniem łopianu, korzeniem lukrecji oraz mniszkiem lekarskim. Czysta przyjemność! Z mądro...
Herbata YOGI TEA Oczyszczająca z cytryną DETOX WITH LEMON (ekspresowa) - Herbatki Yogi Tea Herbata YOGI TEA Oczyszczająca z cytryną DETOX WITH LEMON (ekspresowa)

Cena: 15.90 zł
Dbamy o to, by wysprzątać nasze domy na wiosnę. Podobna troska należy się naszej wewnętrznej świątyni, naszemu wnętrzu, które do szczęścia potrzebuje równowagi. Nowa YOGI TEA® Oczyszczająca z cytryną to pyszna mieszanka mniszka, lukrecji, imbiru oraz ożywczego smaku cytryny. To napój, który......
Świeca mężczyzna czarna naturalny wosk – magia ochronna, oczyszczająca, odblokowująca - Świece do rytuałów Świeca mężczyzna czarna naturalny wosk – magia ochronna,

Cena: 24.25 zł
Promocja z: 25.00
Jedna z najskuteczniejszych świec o wyjątkowej mocy do magii i rytuałów. Po zapaleniu tej świecy rezultaty widoczne są wyjątkowo szybko. Świeca wizerunek mężczyzny ma za zadanie reprezentować Ciebie lub inną osobę - mężczyznę, której zaklęcie będzie dotyczyć. Stosowana w magii: miłosnej, inspiracji....
Oczyszczająca głodówka - Oczyszczanie organizmu Oczyszczająca głodówka

Cena: 30.40 zł
Promocja z: 32.00
Chcesz odtruć swój organizm i zrzucić zbędne kilogramy? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze i sprawić, żeby zarówno ciało jak i dusza idealnie ze sobą współgrały? Znany ekspert od oczyszczania organizmu, dr Ruediger Dahlke, poprowadzi Cię przez cały proces głodówki. Pozwala to w bezpieczny i......
Modlitwa Anioła - Karty, książki Modlitwa Anioła

Cena: 22.40 zł
Promocja z: 28.00
Płyta zawiera prawie 80 minut najpiękniejszej i prawdziwej muzyki relaksacyjnej, dzięki której można doświadczać wspaniałych doznań. Jej kompozytor Łukasz Kaminiecki obcując na co dzień na poziomie wibracji głębi relaksacyjnej znakomicie eksponuje ją w swojej muzyce. Po raz kolejny mam przyjemność.....
Świeca kobieta czarna naturalny wosk – magia ochronna, oczyszczająca, odblokowująca - Świece do rytuałów Świeca kobieta czarna naturalny wosk – magia ochronna,

Cena: 24.25 zł
Promocja z: 25.00
Jedna z najskuteczniejszych świec o wyjątkowej mocy do magii i rytuałów. Po zapaleniu tej świecy rezultaty widoczne są wyjątkowo szybko. Świeca wizerunek kobiety ma za zadanie reprezentować Ciebie lub inną osobę - kobietę, której zaklęcie będzie dotyczyć. Stosowana w magii: miłosnej, inspiracji czy....
Modlitwa Anioła 2 - Łukasz Kaminiecki - Filmy i muzyka relaksacyjna Modlitwa Anioła 2 - Łukasz Kaminiecki

Cena: 22.40 zł
Promocja z: 28.00
Łukasz Kaminiecki Jest to już kolejna odsłona przepięknej muzyki o tym samym tytule. MODLITWA ANIOŁA w 2003/2004 roku odniosła wspaniały sukces, jakim była ogromna ilość sprzedanych płyt. Wiele opinii odbiorców sugeruje wręcz anielską inspirację naszego muzyka do jej stworzenia. Ta sama "muza"......
Maska do twarzy Niebieska oczyszczająca 100ml - Babcia Agafia - Maseczki Maska do twarzy Niebieska oczyszczająca 100ml - Babcia Agafia

Cena: 7.90 zł
Maseczka do twarzy na bazie niebieskiej glinki skutecznie oczyszcza skórę twarzy, matuje, a jednocześnie odżywia i nawilża ją, przywracając skórze ładny wygląd. Maska jest polecana do skóry tłustej i mieszanej. Składniki aktywne: Niebieska glinka Otręby owsiane Ekstrakt organiczny malwy Woda......
Od zera. Osiąganie niemożliwego z Hooponopono - Szamanizm i Huna Od zera. Osiąganie niemożliwego z Hooponopono

Cena: 31.92 zł
Promocja z: 39.90
Książka zawiera nowe historie, objaśnia kolejne procesy, przybliża sylwetki nowych uzdrowicieli i przeprowadza przez czwarty etap przebudzenia: oświecenie....
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
CzaryMary.pl korzysta z technologii cookies, przeczytaj więcej na ten temat tutaj.
Mapa galerii: 1 | 2 | produkty niedostępne T
Stany Zjednoczone: koszt dostawy już od 47,90 zł!*
Aby sprawdzić koszt dostawy: (1) wrzuć produkty do CzaroMarowego koszyka,
(2) przejdź do Koszyka i (3) wybierzesz kraj dostawy paczki.
Super! Chcę zobaczyć CzaroMarowe Bestsellery >
* dla paczki o wadze do 1 kg. Pełny cennik kosztów dostawy znajdziesz również tutaj.