Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zdrowie i uroda
Kategorie
Nowości
Kontakt
INFOLINIA
801 011 078
+48 85 674 36 19
pn-pt w godz. 8-18
Bezpieczne zakupy
Zamknij [X]
Galeria
Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości
Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości
Galeria okno

Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości

Autor: Murphy Joseph
Ocena: (Brak ocen)
Typ produktu Ilość stron: 296
Oprawa: Twarda
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Cena rynkowa: 37.91
Nasza cena:

28.43

Taniej o: 9.48 zł ( 25 % )
Ilość
Dodaj do schowka

Opis książki

Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości
Do progu (99,00 zł) Darmowej Dostawy do kiosku Ruchu brakuje Ci 99,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

 • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 3,99 zł
 • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,99 zł
 • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,99 zł
 • Odbiór paczki w paczkomacie od 9,99 zł
 • Paczka pocztowa (48h) od 10,99 zł
 • Kurier DPD od 12,99 zł

Dr Murphy uczy nas jak wykorzystać potęgę podświadomości do pokonania negatywnego nastawienia i niskiego poczucia własnej wartości. Jeśli czujesz napięcie lub martwisz się, że nikt Ciebie nie docenia i że ludzie spoglądają na Ciebie z góry, możesz nauczyć się, że Ty jesteś panem własnego życia i że Ty masz władzę nad swą podświadomością. Ty i tylko Ty (nikt inny) jesteś odpowiedzialny na swe reakcje, myśli, uczucia i emocje. Nie musisz nikomu pozwalać by miał nad Tobą władzę. Stosując wskazówki zawarte w tej książce, nauczysz się jak kochać siebie i jak otworzyć swą duszę na wolność od dominacji innych, jak zdobyć pokój umysłu i szczęśliwe życie.

Dr Joseph Murphy (1898-1981), założyciel Kościoła Boskiej Nauki (Church of Divine Science), autor książek, nagrań i programów radiowych na temat spraw duchowych, wartości i sztuki dobrego życia, nauk wielkich filozofów zarówno kultury Zachodu jak i kultury Wschodu. Dr Murphy napisał ponad 30 książek.

 

Fragment książki


PRZEDMOWA
 

Wiara w siebie, czyli poczucie, że możesz osiągnąć wszystko, co zamierzysz, to podstawowy składnik życia  bogatego,  wypełnionego  sensem.  Głównym powodem, że wielu ludzi nigdy nie odnosi sukcesu w pracy, w interesach, a także w życiu prywatnym, jest brak tego kluczowego czynnika. Dlaczego ludziom brakuje wiary w siebie? Jednym z najczęstszych powodów jest doznana wcześniej w życiu porażka i obawa, by nie przydarzyło się to ponownie. Bywa też, że inni ludzie – nierzadko rodzice – nigdy nie okazywali zadowolenia z osiągnięć takich osób w szkole i poza nią i zaszczepili w nich poczucie niższości.

Inni znowu doświadczali sukcesów tylko po to, by zaraz po nich zaznać jakiegoś rodzaju porażek, i pozwolili, by porażki ich zdominowały i skazały na brak wiary w siebie we wszystkim, czego się podejmują.

Czy można to zmienić? Oczywiście. Joseph Murphy proponuje w tej książce niezawodny sposób wyleczenia się z braku wiary w siebie. Sprawdził się ON u tysięcy czytelników i słuchaczy. Sprawdzi się i w twoim przypadku.

Wiara w siebie jest integralną częścią poczucia własnej wartości. Zanim zaufasz decyzjom, jakie podejmujesz, musisz zaufać sobie. Musisz naprawdę poczuć, że jesteś kimś wartościowym. Jakże bowiem – skoro brak ci poczucia własnej wartości – uwierzysz, że twoje postanowienia są cokolwiek warte?

Zbyt często bardziej przejmujemy się tym, co myślą o nas inni, niż tym, co sami o sobie myślimy. William Boetcker, duchowny i pisarz działający w połowie dwudziestego wieku, napominał swoich czytelników: „Nigdy nie przejmujcie się tym, co «ludzie» o was myślą. Mogą was nie doceniać lub przeceniać! Zanim odkryją, ile naprawdę jesteście warci, wasz sukces zależeć będzie głównie od tego, co sami o sobie myślicie i czy wierzycie w siebie. Możecie odnieść sukces, jeśli nikt weń nie wierzy, ale nigdy tak się nie stanie, jeśli zabraknie wam wiary w siebie”.

W tej książce Joseph Murphy pokazuje, jak modlitwa pomaga zaprogramować podświadomość i pokonać negatywne uczucia, odbudowując twoje poczucie własnej wartości oraz związaną z nim wiarę w siebie.

Być może uważasz, że próbowałeś już modlitwy i w twoim przypadku ona nie działa. Brak zaufania i nadmierny wysiłek bywają najczęstszą przyczyną tego, że twoja modlitwa nie spotyka się z odpowiedzią. Ludzie często blokują odzew na swoje modlitwy, nie wsłuchując się wystarczająco w głos swego podświadomego umysłu. Wiedząc, jak działa twój umysł, nabierzesz więcej zaufania. Pamiętaj, że gdy tylko twoja podświadomość zaakceptuje jakąś ideę, zaczyna niezwłocznie wprowadzać ją w życie. Mobilizuje w tym celu swoje potężne zasoby, obecne w głębinach twojego umysłu, i wykorzystując wszystkie myślowe i duchowe prawa. Dotyczy to zarówno dobrych, jak i złych wyobrażeń; jeśli zatem posłużysz się nimi w niewłaściwy sposób, spowodujesz kłopoty, porażki i zamieszanie. Jeśli zaś wykorzystasz je konstruktywnie, otrzymasz przewodnictwo, wolność i spokój ducha.

Dobra odpowiedź pojawia się nieuchronnie wtedy, gdy twoje myśli są konstruktywne, gdy pozostajesz w harmonii z Nieskończonością, a do wszystkiego podchodzisz z miłością i dobrą wolą. Jasno zatem widać, że jedyną rzeczą, jaką musisz zrobić, aby uporać się z porażkami, jest skłonienie podświadomości, by zaakceptowała dane wyobrażenie bądź pragnienie jako coś w chwili obecnej rzeczywistego, a prawo działające w twoim umyśle załatwi resztę. Przekaż swoje życzenie z wiarą i ufnością, a twoja podświadomość podchwyci je i skutek się pojawi.

Nie uzyskasz natomiast żadnych rezultatów, próbując cokolwiek wymuszać, mówiąc: „Tak bardzo się starałem”. Podświadomość nie reaguje na przymus. Odpowiada na wiarę i akceptację ze strony świadomości. Brak rezultatów może też wynikać z takich sformułowań, jak: „Jest coraz gorzej; nigdy nie otrzymam odpowiedzi; to beznadziejne; nie wiem, co zrobić; mam w głowie kompletny mętlik”. Używając takich stwierdzeń, nigdy nie spotkasz się z odzewem i współdziałaniem ze strony podświadomości. Jesteś wówczas jak maszerujący w miejscu żołnierz. Nie posuwasz się do przodu ani się nie cofasz. Mówiąc innymi słowy, zmierzasz donikąd.

Twoją podświadomość zawsze kontroluje dominująca idea. Zaakceptuje ona silniejszą z dwóch sprzecznych propozycji. Z im mniejszym wysiłkiem tego dokona, tym lepiej. Jeśli powiesz: „Chcę nabrać wiary w siebie, ale nie mogę tego osiągnąć; próbuję tak mocno; zmuszam się do modlitwy; wykorzystuję całą siłę woli, na jaką mnie stać”, powinieneś zdać sobie sprawę, że twój błąd polega na wkładaniu w to wysiłku. Nigdy nie próbuj nakłaniać swojej podświadomości do zaakceptowania jakiejś idei siłą woli. Próby takie skazane są na niepowodzenie, a na koniec uzyskasz skutek przeciwny do tego, o który się modlisz.

Spokojny umysł działa skutecznie. Twoja siła zawiera się w spokoju i ufności, nie zaś w gorączkowym podnieceniu, które w reakcji na otoczenie zmienia cię w kipiący kocioł. Nie zdołasz zmienić świata, ale możesz zmienić siebie. Możesz nie godzić się na to, co robią inni. Ludzie, rzecz jasna, nie pochwalają rozboju, gwałtu, morderstw i innych podobnych rzeczy. Postępujesz najlepiej, jak potrafisz. Piszesz do swoich przywódców politycznych, bierzesz udział w wyborach, współpracujesz z policją i podejmujesz wiele innych podobnych działań. Najważniejszą sprawą jest jednak zachowanie spokoju umysłu. Pozostań w harmonii z Nieskończonością, gdyż niepokój, wzburzenie, urazy, nienawiść i gniew niczego nie rozwiązują. Sprawiają, że wszystko wygląda jeszcze gorzej. Wlewasz tylko więcej trucizny, więcej ścieków do nurtu masowej umysłowości. Robisz więcej złego niż dobrego.

Jeżeli cierpisz na wewnętrzny niepokój, nie zdołasz pomóc nikomu. Nie tylko masz niską samoocenę i brak ci wiary w siebie, ale jesteś też kiepskim towarzyszem, kiepskim ojcem, kiepskim współpracownikiem. Sukces w radzeniu sobie z własnymi problemami jest wprost proporcjonalny do twego spokoju, pogody ducha, wewnętrznej równowagi, poczucia umiaru, wewnętrznego wglądu, a także zrozumienia, że przebywa w tobie Nieskończona Mądrość, która tobą kieruje, udziela ci wskazówek, ukazuje najlepszy plan działania i pokazuje drogę, którą powinieneś podążać.

[darmowy fragment książki "Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości", strony 16-19]

Recenzje książki Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości - przeczytaj

opinie klientów:

Szczegóły książki Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości
 • Tytuł: Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości Zdobądź pewność siebie i poczucie własnej wartości
 • Autor: Murphy Joseph
 • Wydawnictwo: Rebis
 • Oprawa: Twarda
 • Rok wydania: 2016
 • Ilość stron: 296
 • Format: 12.5x20.4cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 46849500208KS
 • Język: polski
 • Podtytuł: Zdobądź pewność siebie i poczucie własnej wartości. Księga 3
 • Oryginalny tytuł: MAXIMIZE YOUR POTENTIAL... TO DEVELOP SELF-CONFIDENCE AND SELF-ESTEEM
 • Tłumacz: Jerzy Moderski
 • ISBN: 9788375101959
 • EAN: 9788375101959
 • Wymiary: 13.0x21.0x2 cm
Podobne produkty
Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Wzbogać swoje życie - Osobowość Samorealizacja Kariera Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Wzbogać swoje

Cena: 25.43 zł
Promocja z: 33.90
"Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem. Masz w sobie moc pokonywania przeciwności losu i osiągania szczęścia, harmonii i dobrobytu. Masz w sobie siłę, żeby wzbogacić własne życie". Podświadomość i zapisane w niej......
Pewność siebie - Poczucie własnej wartości Pewność siebie

Cena: 22.43 zł
Promocja z: 29.90
Czujesz się onieśmielony w kontaktach z innymi ludźmi? Brak ci odwagi, by rozpocząć rozmowę z nowo poznanymi osobami? Wystąpienia publiczne wywołują u ciebie paniczny strach? Negocjacje biznesowe to dla ciebie koszmar? Jeśli brak pewności siebie utrudnia ci życie - sięgnij po tę książkę i zmień to!....
Poczucie własnej wartości. Jak je zbudować? - Literatura psychologiczna Poczucie własnej wartości. Jak je zbudować?

Cena: 25.01 zł
Promocja z: 29.00
Czy miewasz czasem doła? Czy zdarza Ci się myśleć o sobie negatywnie? Czy miewasz momenty złości na siebie lub wstydu gdy występujesz przed większym gronem osób? Mogą to być oznaki niskiego poczucia własnej wartości. Ten audiobook da ci informacje na temat tego czym poczucie wartości jest i jak je.....
Wykorzystaj potęgę podświadomości w pracy - Prawo przyciągania Wykorzystaj potęgę podświadomości w pracy

Cena: 28.73 zł
Promocja z: 39.90
Możesz stać się kim chcesz - mówi  J. Murphy′ego i radzi jak zaangażować podświadomy umysł w rozwój kariery zawodowej MOŻESZ STAĆ SIĘ TYM, KIM CHCESZ. Nowe dzieło J. Murphy′ego, autora bestsellerowej „Potęgi podświadomości”, ukazuje, jak zaangażować podświadomy umysł w rozwój...
Samo Sedno Jak zbudować poczucie własnej wartości - Osobowość Samorealizacja Kariera Samo Sedno Jak zbudować poczucie własnej wartości

Cena: 21.06 zł
Promocja z: 32.90
Czujesz się ze sobą źle, ograniczają cię własne lęki? Stale próbujesz zadowolić innych i jesteś przekonany, że nie zasługujesz na awans, szczęście, pomoc? Sięgnij po tę książkę! Zawarte w niej rady doświadczonego terapeuty pokażą ci, jak skutecznie zbudować poczucie własnej wartości! Dlaczego......
Uwolnij swój potencjał - Osobowość Samorealizacja Kariera Uwolnij swój potencjał

Cena: 22.43 zł
Promocja z: 29.90
Uwolnij swój potencjał Krzysztofa Janowskiego jest swoistym kanonem wiedzy, który pozwoli ci odkryć swój wewnętrzny potencjał i wznieść swoje życie na wyższy poziom. Jeśli chcesz osiągnąć sukces, energię, zdrowie, witalność, chcesz zmienić swoje życie na lepsze – możesz to zrobić dzięki......
Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Rozwiń swoje życie duchowe - Osobowość Samorealizacja Kariera Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Rozwiń swoje

Cena: 25.43 zł
Promocja z: 33.90
"Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem. Masz moc pokonywania przeciwności losu i osiągania szczęścia, harmonii i dobrobytu. Masz w sobie siłę, żeby wzbogacić własne życie". W kolejnej książce z cyklu "Wykorzystaj swój.....
Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Wzbogać swoje życie - Osobowość Samorealizacja Kariera Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Wzbogać swoje

Cena: 16.95 zł
Promocja z: 33.90
"Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem. Masz w sobie moc pokonywania przeciwności losu i osiągania szczęścia, harmonii i dobrobytu. Masz w sobie siłę, żeby wzbogacić własne życie". Podświadomość i zapisane w niej......
Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Rozwiń swoje życie duchowe - Osobowość Samorealizacja Kariera Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Rozwiń swoje

Cena: 16.95 zł
Promocja z: 33.90
"Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem. Masz moc pokonywania przeciwności losu i osiągania szczęścia, harmonii i dobrobytu. Masz w sobie siłę, żeby wzbogacić własne życie". W kolejnej książce z cyklu "Wykorzystaj swój.....
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Stany Zjednoczone: koszt dostawy już od 47,90 zł!*
Aby sprawdzić koszt dostawy: (1) wrzuć produkty do CzaroMarowego koszyka,
(2) przejdź do Koszyka i (3) wybierzesz kraj dostawy paczki.
Super! Chcę zobaczyć CzaroMarowe Bestsellery >
* dla paczki o wadze do 1 kg. Pełny cennik kosztów dostawy znajdziesz również tutaj.