Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zdrowie i uroda
Kategorie
Nowości
Kontakt
INFOLINIA
801 011 078
+48 85 674 36 19
pn-pt w godz. 8-18
Bezpieczne zakupy
Zamknij [X]
Galeria
Bogać się jak sprytni bogaci
Bogać się jak sprytni bogaci
Galeria okno

eBook Bogać się jak sprytni bogaci pdf

Ocena: (Brak ocen)
Ilość stron: 228
Wydawca: E-bookowo
Rodzaj pliku: PDF
Dostępność:
Produkt DO POBRANIA
Pobranie w: Do 2h od opłacenia zamówienia
Cena rynkowa: 20.00
Nasza cena:

17.00

Taniej o: 3.00 zł ( 15 % )
Plik do pobrania
Dodaj do schowka

Opis ebooka

Bogać się jak sprytni bogaci
Za ten produkt można zapłacić wyłącznie za pomocą płatności elektronicznych.

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego jedni mają pieniądze, podczas gdy inni wiążą ledwo koniec z końcem?
Zdaniem większość Polaków w czasach PRL-u dojście do majątku było nieporównywalnie łatwiejsze i osiągalne dla każdego rozgarniętego człowieka, gdyż wówczas w kraju brakowało niemal wszystkich artykułów, jakie można było łatwo importować od naszych sąsiadów. Sytuacja obecna już na to nie pozwala ze względu na przesycenie rynku wszelkimi towarami. Bez ogromnych nakładów i znajomości po prostu nie można rozpocząć biznesu, który byłby w stanie choćby przetrwać w tak trudnych czasach, nie mówiąc już o stałym pewnym dochodzie.
Nic bardziej mylnego! Biznes nie musi zaczynać się od dużych sum pieniężnych, a jednak może przynosić bardzo satysfakcjonujące zyski.
W jakiś sposób ludzie wbili sobie do umysłów że bogactwo jest możliwe tylko dla wybitnych, inni natomiast z góry skazani zostali na oszczędne, przeciętne życie.
Bzdura! Nie wierz w to. Nie trzeba mieć majątku, nie potrzebujesz znajomości, jeżeli nie zgadzasz się ze mną jesteś w finansowym matrixie, w który wpędziło cię twoje otoczenie już od czasów wczesnego dzieciństwa. Znajomości kreują się podczas twojej aktywności w biznesie, ale sprytni nawet bez tego osiągają to, czego oczekują.
W Polsce i na świecie są ludzie którzy zarabiają ogromne pieniądze, choć wcześniej byli przeciętni i biedni, fakty mówią same za siebie...

W USA każdego tygodnia przybywa blisko dwustu nowych milionerów. 83% ogólnej liczby bogatych Amerykanów nic nie odziedziczyło! Ci ludzie dorobili się od zera. Powtarzam nic tutaj nie jest dziełem przypadku. W Polsce również milionerów z roku na rok przybywa...
Co więc tak naprawdę wpływa na te osoby i czym różnią się od ogółu populacji?

Zdradzę ci sekret, to są zwykli, przeciętni ludzie, posiadający jednak tak zwany "spryt w biznesie".

Dziś dorobić się jest bardzo łatwo i wcale nie potrzeba posiadać wiele pieniędzy, jeżeli wie się co robić.
Czemu niektórym towarzyszy "szczęście" i bogacą się nawet od zera, podczas gdy reszta pracuje nieustannie za najniższe stawki krajowe?

Musisz poznać czynniki, których trzeba się po prostu nauczyć, ale bez wytrwałości przegrasz jak inni.

Chcesz dowiedzieć się wreszcie, co naprawdę robią sprytni bogaci, aby odnosić sukcesy?
Czas więc poznać tajemnice bogatych i wykorzystać je osobiście.
Bogać się jak Sprytni Bogaci to praktyczny podręcznik pomnażania pieniędzy napisany przez ucznia bogatego człowieka i byłego przedsiębiorcę, który po prostu miał szczęście gdyż poznał swego nauczyciela biznesu i to go odmieniło.

Czy to kolejna książka ściśle motywacyjna?

Jeżeli liczysz na kurs uprzejmości źle trafiłeś. Jeśli szukasz książki w pełni poświęconej motywacji, zły adres. Pozycja, na którą patrzysz będzie dla ciebie jak kubeł paskudnej lodowatej wody, który natychmiast zmieni twoje myślenie o 180 stopni, za co ręczę własnym nazwiskiem!

Istnieje kilka tajemnic, do których dostęp mają wyłącznie bogaci. Jest wiedza do jakiej dobrnąłbyś jedynie po wielu latach prowadzenia własnego biznesu, o ile w ogóle udałoby ci się tego dokonać bez znajomości.

Jeżeli pragniesz w życiu zmian, musisz nauczyć się jak do nich po prostu dochodzić.

Sukcesy nigdy nie brały się znikąd. Nie są efektem szczęścia, lecz wiedzy zgromadzonej w głowie i wszystkiego, co jest jej późniejszym efektem.

Przejdź kurs, który uświadomi cię kim naprawdę jesteś bez względu na to czy zostaniesz przez to osobiście urażony. Otwórz wreszcie oczy, zrzuć zasłonę kłamliwych przekonań, którymi najprawdopodobniej jesteś przekarmiony od lat.

Na samym początku musisz zrozumieć, czym różnią się Bogaci od Biednych dosłownie

Ażeby zrozumieć, czemu jesteś biedny zrozum, dlaczego ktoś inny jest bogaty!

Poznaj teraz zaledwie jedną z tych różnic:
Człowiek majętny wstaje rano, chwyta gazetę i czyta. Po chwili dostrzega reklamę... "'Aha! To i to robią źle, a szkoda, ponieważ ułatwiają życie konkurencji." Potem człowiek bogaty przechadza się po mieście i zauważa kilka kobiet narzekających na wielkość koszyków wiklinowych. Bogaty zapisuje w notesie i zaczyna zastanawiać się. "Ciekawe ile jeszcze osób tak myśli... może warto przeprowadzić ankietę hm... Zatrudnię studenta, aby oszczędzić. Następnie wypadałoby poszukać dobrego producenta, który produkuje większe kosze, albo ewentualnie znaleźć taniego hurtownika. Wynegocjuję dobrą cenę. Kiedy wszystko pójdzie tak jak myślę zatrudnię jeszcze dwóch albo trzech chłopaków do sprzedaży bezpośredniej. Trzeba będzie policzyć ile zarobię. Obejdą wszystkie okoliczne wioski." Pod wieczór człowiek bogaty ma pełną głowę pomysłów, tylko, który wykorzystać?
- Biedny średnio, co kilka minut narzeka. Rano zagląda do gazety, dostrzega dużą na całą stronę reklamę. "Głupie reklamy!" Czyta jednak ceny sprzętu RTV i AGD. Myśli: "i tak mnie na to nie stać. Kto to kupi przecież wszyscy są spłukani!". Idzie przez miasto, wreszcie widzi grupę starszych kobiet, które są wyraźnie zbulwersowane wielkością i ceną koszy wiklinowych, jakie sprzedają za rogiem. Człowiek biedny stwierdza w swym umyśle "chciałbym mieć podobne zmartwienia. Człowiek musi się martwić żeby mieć, chociaż co włożyć do garnka, a one narzekają na jakieś głupoty, skandal po prostu!"

Być może myślałeś już o tym, aby wziąć życie we własne ręce, ale jeśli paraliżuje cię strach i szukasz sposobu na przezwyciężenie go wiedz, iż istnieje rozwiązanie tego problemu.
Któregoś dnia, gdy zastanawiałem się, czego tak naprawdę potrzebują ludzie tacy jak ty zrozumiałem, że właśnie potrzebujecie konkretnej metody na zwalczenie strachu przed ruszeniem z miejsca. W celu otrzymania rozwiązania odwiedziłem znanych mi przedsiębiorców i przeprowadziłem z nimi indywidualne wywiady. Potem zadzwoniłem do mojego mentora i opowiedziałem mu o sprawie. Docelowo miała być jedna metoda, są dwie wspaniałe i co ważne skuteczne...

Możesz już na starcie zdobyć ogromną przewagę nad innymi firmami. Przeczytaj w książce i naucz się:

- Jak poprawnie budować biznes, czyli podstawowa Wiedza Finansowa;
- Jak dotrzeć do wiarygodnego producenta i w jaki sposób możesz go sprawdzić;
- Jak zadbać o odpowiednią prezencję twojej firmy i dlaczego jest ona tak ważna;
- Podstawy Marketingu;
- Promocje i rabaty;

Jest jeszcze jeden sposób na ściągnięcie klientów do siebie i przekonanie ich, że to właśnie u ciebie powinni zostawiać swoje ciężko zarobione pieniądze. Myślę o promocjach i rabatach. Musisz teraz poważnie pomyśleć nad tym czy aby nie warto czegoś wcielić w życie...

- Jak wykorzystać wszelkie święta, aby zwiększyć swoje zarobki;
- Poznaj bardzo skuteczną metodę na zapisanie się w pamięci twoich klientów;
- Podstawy nt. dokumentów i notatek biznesowych;

Książka ta powstawała przez siedem długich miesięcy. Jest owocem ciężkiej pracy związanej z prowadzoną firmą, doświadczeniem w sprzedaży internetowej, bezpośredniej, mlm oraz nauk pobieranych od bardzo zamożnego przyjaciela autora.

Czy to wszystko czego dowiem się z tej publikacji?

Do korzyści zawartych w książce możesz doliczyć się pojęcia rozmów handlowych oraz negocjacji. Są to wiadomości, które wzniosą cię o wiele wyżej na poziomie osiąganych przez ciebie cen towarów. Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy i osiągniesz większe marże na własnym handlu.

Czy chcesz wiedzieć:

- Jak skutecznie rozmawiać z klientem?
- Jak robić to w sprzedaży bezpośredniej
- Jak reagować na próby zwrotów towarów, jakie są twoje prawa w takiej sytuacji
- Kim są sprytni konsumenci
- Jak negocjować z potencjalnym klientem
- Jak negocjować ze sprzedającym tj. hurtownikiem
- Co robić kiedy liczy się czas a dostawca się nie śpieszy

Poznaj prawdziwą i ukrytą wartość pieniądza

Czy wiesz, że niektóre banknoty są warte o wiele więcej niż wskazuje na to sam nominał?
Na 99% jestem przekonany, że nie masz zielonego pojęcia, czego się możesz tutaj konkretnie spodziewać. Bogaty człowiek wie iż numer seryjny każdego banknotu może mieć swoją wielką wartość, którą można łatwo sprzedać w cenie wyższej niż nominał danego banknotu. Bogaci i oszczędni często mawiają: "Oglądaj każdy banknot zanim go wydasz"...

Czym dla sprytnych bogatych jest wielkie boom i jakie może przynieść korzyści a jakie straty przynosi przeciętnym ludziom

Jest to masowe, na ogromną skalę zjawisko, które co jakiś czas zdarza się w kraju i na świecie w szkolnictwie oraz w biznesie jak również na rynku pracy.

Pewnego dnia Marek postanowił wytłumaczyć mi czym jest wielkie boom. Spotkaliśmy się w kawiarni, gdzie podczas rozmowy wręczył mi kopię artykułu jaki opublikowano na portalu "tvp.info". Rzekł: "znowu się zaczyna", usiadł wygodnie i nakazał mi abym uważnie przeczytał cały artykuł.

Poznaj podstawowe prawo rynku:

Im danej rzeczy jest więcej, tym niższą cenę ta rzecz osiąga. Im dana rzecz jest rzadsza, tym staje się droższa.

Co osiągnę po przeczytaniu tej publikacji?

Ta książka da ci wiedzę finansową, nauczysz się wszystkiego czego nie nauczono cię w szkole. Dzięki niej wreszcie zaczniesz rozumieć jakimi kryteriami trzeba myśleć aby zacząć się bogacić. Dowiesz się co należy robić, a czego trzeba unikać. Otrzymasz wspaniały start w życie finansowe i zbliżysz się do swojego celu gdyż nauczysz się jak szukać dobrych okazji!

Ta książka pokaże tobie jak dokładnie należy szukać inspiracji/pomysłów na dochodowy biznes dzięki trzem gotowym szablonom postępowania!

Na sam koniec zobaczysz owoce moich poszukiwań. Kilka pomysłów na aktywa oraz kilka na dochodowy biznes oparty o przedstawione przepisy prawne, niektóre z nich są obecnie wykorzystywane przez wielu sprytnych bogatych. Zderzysz się z ogromnym zaskoczeniem kiedy poznasz je i zrozumiesz na 200% że wzbogacić się jest rzeczywiście dziś bardzo łatwo! Do twojej świadomości nieuchronnie dotrze iż cały czas przechodziłeś obok wspaniałych żył złota dostępnych również dla ciebie.

Aktywa to regularny, comiesięczny dochód osiągany z tytułu posiadania danej rzeczy bez wkładu własnego czasu i pracy.

Zdradzę tobie na czym zarobiłem 30.000 PLN w trzy miesiące z małym wkładem finansowym!

Jeżeli chcesz trwale zmienić siebie i swoje życie na lepsze masz właśnie wyjątkową okazję, która może się już nigdy nie powtórzyć. Bogać się jak Sprytni Bogaci to podstawa dla wszystkich, którzy chcą naprawdę wziąć życie w swoje własne ręce i pierwszy raz zwyciężyć. Ale czy chcesz dołączyć do grona sprytnych bogatych? Ta decyzja jest jednym z elementów, które ukształtowywują całe twoje przyszłe życie w biedzie lub w bogactwie.

Naucz się samodzielnie myśleć w biznesie i zdobądź "spryt w biznesie", który doprowadza wielu ludzi do drastycznego wzrostu majątku!


Wojciech Szramke
Przeciętny młody człowiek, uczeń bardzo bogatego człowieka i były przedsiębiorca. Obecnie autor e-booka Bogać się jak Sprytni Bogaci oraz niezależny przedstawiciel w marketingu wielopoziomowym.

Interesuję się biznesem, uwielbiam wtłaczać swoje oszczędności w biznesy sezonowe, wówczas można bardzo dobrze zarobić, po czym przekierować się w innym kierunku, lub po prostu odpocząć!

Pasjonuję się rysunkiem, rozwojem osobistym oraz muzyką. Uwielbiam uczyć innych, stąd moja obecność przy firmie ACN. Jestem patriotycznym obywatelem świata.

Recenzje ebooka Bogać się jak sprytni bogaci - przeczytaj

opinie klientów:

Szczegóły ebooka Bogać się jak sprytni bogaci
 • Tytuł: Bogać się jak sprytni bogaci
 • Autor: Wojciech Szramke
 • Wydawnictwo: Wydawnictwo e-bookowo
 • Rodzaj pliku: pdf
 • Licencja: znak wodny
 • Rok wydania: 2012
 • Ilość stron: 228
 • Stan: plik elektroniczny, do pobrania po opłaceniu
 • Model: @DL_07BC3CB9EB
 • Język: polski
 • ISBN: 9788363080358
Podobne produkty
Planuj i bogać się - Nauka jak zostać bogatym Planuj i bogać się

Cena: 27.93 zł
Promocja z: 42.00
Podczas gdy wiele osób poprzestaje na marzeniach o wybranych aspektach swojej przyszłości, ludzie sukcesu tworzą dokładne wizje całego przyszłego życia oraz poziomu zamożności, który będzie ich satysfakcjonował. Wyróżnia ich właśnie klarowność marzeń – twierdzi Steve Grounds, autor „Plan...
Myśl i bogać się - Osobowość Samorealizacja Kariera Myśl i bogać się

Cena: 28.08 zł
Promocja z: 39.00
Książka N. Hilla tłumaczona na wiele języków i wydana w milionowych nakładach w wielu krajach świata, stała się nie kwestionowanym, klasycznym dziełem literatury motywującej działania ludzkie. Napisana z inspiracji Andrew Carnegiego, przez swych niezliczonych czytelników uważana jest za "kartę......
Myśl i bogać się - Nauka jak zostać bogatym Myśl i bogać się

Cena: 14.93 zł
Promocja z: 19.90
Książka Napoleona Hilla tłumaczona na wiele języków i wydawana w milionowych nakładach w wielu krajach świata, stała się niekwestionowanym, klasycznym dziełem literatury motywacyjnej. Zawarte w niej zalecenia zachowują nadal swą aktualność i świeżość, a moc ich oddziaływania jest dziś równie......
Bogaci Jego ubóstwem - Religia Religioznawstwo Teologia Bogaci Jego ubóstwem

Cena: 6.38 zł
Promocja z: 7.50
Bogaci Jego ubóstwem to cykl rozważań zainspirowanych orędziem papieża Franciszka na Wielki Post. Słowa św. Pawła o Jezusie Chrystusie, który, "będąc bogaty, stał się ubogi, żeby nas uczynić bogatymi swoim ubóstwem", są bardzo praktyczne i powinny znaleźć potwierdzenie w naszej codzienności.......
Myśl i bogać się Orientacja na cel - Osobowość Samorealizacja Kariera Myśl i bogać się Orientacja na cel

Cena: 22.43 zł
Promocja z: 29.90
Myśl kreatywnie i bogać się rozumnie! Jeśli poznałeś katalog zasad Napoleona Hilla zaprezentowany w jego absolutnie jedynej, ponadczasowej książce „Myśl i bogać się” , to czas dodać do niej kolejną – „Orientację na cel”. Tak to już jest, że większość z nas najpierw musi...
Mobilny świat dla Pań - Poradniki Mobilny świat dla Pań

Cena: 26.01 zł
Promocja z: 29.90
"Mobilny świat dla Pań. Krótki kurs informatyki dla każdej z nas" to unikalny kurs wydawnictwa Lingo z nowej serii "Poradniki na obcasach" - książek pisanych przez dziewczyny, które znają się na rzeczy, skierowanych do dziewczyn (i facetów - o ile dziewczyny pozwolą im podejrzeć...
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Stany Zjednoczone: koszt dostawy już od 47,90 zł!*
Aby sprawdzić koszt dostawy: (1) wrzuć produkty do CzaroMarowego koszyka,
(2) przejdź do Koszyka i (3) wybierzesz kraj dostawy paczki.
Super! Chcę zobaczyć CzaroMarowe Bestsellery >
* dla paczki o wadze do 1 kg. Pełny cennik kosztów dostawy znajdziesz również tutaj.