Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zdrowie i uroda
Kategorie
Nowości
Kontakt
INFOLINIA
801 011 078
+48 85 674 36 19
pn-pt w godz. 8-18
Bezpieczne zakupy
Zamknij [X]
Galeria
Soul Body Fusion
Soul Body Fusion
Galeria okno

Soul Body Fusion

Ocena: 5.0 (6 ocen) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 200
Oprawa: miękka
Dostępność:
48 godzin + czas dostawy
Cena rynkowa: 42.00
Nasza cena:

33.60

Taniej o: 8.40 zł ( 20 % )
Ilość
Dodaj do schowka

Opis książki

Soul Body Fusion
Do progu (99,00 zł) Darmowej Dostawy do kiosku Ruchu brakuje Ci 99,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

 • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 3,99 zł
 • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,70 zł
 • Odbiór paczki w paczkomacie od 8,70 zł
 • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,70 zł
 • Paczka pocztowa (48h) od 10,70 zł
 • Kurier DPD od 12,70 zł

Każdy z nas ma piękną duszę, ale czasem nie jesteśmy w stanie całkowicie sprowadzić jej do fizycznego ciała. Przeżywamy życie, nie korzystając w pełni z własnego światła, niezdolni do przywołania zdrowia, dobrobytu i dobrego samopoczucia, które przynależą nam z racji urodzenia. Częstotliwość naszych dusz i częstotliwość naszych ciał nie są zazwyczaj zestrojone. Możemy doświadczać oporu pomiędzy nimi lub wręcz jawnego konfliktu i oddzielenia. Tak dzieje się z powodu życiowych traum, bólu, rozczarowania i żalu. Idziemy przez życie niepewnym krokiem bez pełnej mocy i obecności naszego ducha. Na wiele sposobów zagubiliśmy energetyczną tonację, która umożliwia całkowite stopienie się naszej boskości z naszym człowieczeństwem.

Czy masz poczucie, że twój duch i ciało nie są zestrojone? Czy czasami czujesz się nieugruntowany albo jakbyś tu nie należał? Czy wiesz, że powinieneś mieć więcej energii, lepsze zdrowie, ale nie możesz po to sięgnąć? Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, mając światło swojej duszy w pełni i trwale połączone ze swoim ciałem, tak jak zostało im przeznaczone.

Metoda Soul Body Fusion sprawia, że połączenie z naszym własnym potencjałem jest żywe i klarowne. Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie.

Gdy „więcej” naszego ducha łączy się z komórkami naszego ciała, powoduje to niezaprzeczalną i wyraźną zmianę. Staje się to punktem wyjścia dla nowej rzeczywistości, w której zdrowie, szczęście, obfitość i sens wspierane są z najwyższych wymiarów. Dzięki Soul Body Fusion nie tyle osiągamy swoją pełnię, ile przypominamy sobie o niej i pozwalamy jej zaistnieć.

Poprzez całkowite zestrojenie się ze swoimi wyższymi aspektami (duszą), otwierasz swojemu ograniczonemu, trójwymiarowemu ja drzwi do doświadczania nowych rzeczywistości, poza czasem i przestrzenią. Pojawiają się zdarzenia, które dla małego ja wyglądają zupełnie jak cuda. Gdy na scenę wkracza twoje większe JA, zmiany, które z czysto fizycznego punktu widzenia wydają się niemożliwe, albo wymagające dużo czasu i wysiłku, stają się niemal natychmiastowe. Kiedy twoja dusza i ciało funkcjonują jako jednolita całość, niczego nie brakuje. Jako jedność jesteś najwyższą, kreatywną siłą i suwerenną jednostką. To twoja własna dusza jest brakującą częścią twojego potencjału. Dostęp do twoich rozległych talentów jest tym, co czyni Soul Body Fusion tak potężnym procesem, który przynosi nieraz spektakularne rezultaty.

Soul Body Fusion to prosty proces, który możesz robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią czy światłem, jakie może ono utrzymać. Zmiany są trwałe i niekończące się – trwałe, ponieważ kiedy twoje komórki się zmieniają, by zharmonizować się z wyższymi aspektami ciebie, pozostają już na tej wyższej częstotliwości. Zmiana nie ma końca, ponieważ dusza nie zna granic. Soul Body Fusion powoduje interaktywny proces, w którym dusza stymuluje komórki do harmonizowania się z coraz wyższymi częstotliwościami. Tym samym jest to ewolucyjny katalizator, otwierający bramy przyspieszonego rozwoju i wzrostu.


Cytaty:

Najtrudniejszą częścią Soul Body Fusion jest to, że jest tak prosta i łatwa. Nasze umysły chcą uczynić ją bardziej złożoną, dodawać kroki, rytuały, ograniczenia, zadawać pytania. Mówię nieraz, że Soul Body Fusion to taki „easy button”1 (łatwy przycisk). Pozbądź się ograniczającego przekonania, że większa zmiana oznacza większy wysiłek.

Swoje życie tworzymy z poziomu naszej aktualnej świadomości. Dlatego świat, którego doświadczamy jest bezpośrednim odzwierciedleniem jego dominującego stanu i struktury. Jeśli jest ona głównie linearna i zakotwiczona w dualności, wtedy nasz świat jest linearny i ograniczony. Gdy świadomość staje się wielowymiarowa i płynna, doświadczamy naszego świata w sposób wielowymiarowy i jesteśmy w stanie dostrzec, że kreacja czerpie z nieskończonego źródła.

Piękno i prostota procesu Soul Body Fusion bierze się z faktu, że zarządza nim twoja dusza. Wszystkim co się wydarza, kieruje z miłością twój duch. Gdy tylko twoje skupione na osobowości ja wyrazi zaproszenie do zestrojenia, twoja dusza zaczyna działać. Małe ja nie kieruje rezultatem, więc nie może blokować procesu, albo zrobić coś nie tak. Niezależnie co wydarzy się podczas SBF, łącznie z doświadczeniami, które nie są komfortowe – smutek, zmęczenie czy ból - wszystko dzieje się dla twojego najwyższego dobra, pod mądrym kierownictwem twojej duszy. Kropka.

Decyzja, by chronić siebie wobec negatywności potwierdza jej istnienie i czyni oddzielenie czymś namacalnym. Zamiast więc oddzielać się i zabezpieczać, odważnie przyjmuj i wchłaniaj cudzą energię … akceptacja przemienia wszystko. Ochrona jest antytezą transformacji. Wciąż możesz dokonywać wyboru, aby nie spędzać czasu z pewnymi ludźmi, ale upewnij się, że twoja decyzja nie jest przesycona emocją osądu. To, co jest oddzielone nie może być uzdrowione. To właśnie przerwanie oddzielenia pomiędzy twoim duchem i ciałem jest całą mocą transformacji Soul Body Fusion.


O autorce

Jonette Crowley

Jonette Crowley jest twórcą Soul Body Fusion®, techniki służącej uzdrowieniu i pełni człowieczeństwa. Jest uznaną na całym świecie nauczycielką duchową, założycielką Center for Creative Consciousness (Centrum Kreatywnej Świadomości), organizacji dedykowanej duchowemu przebudzeniu. Jonette jest badaczem i odkrywcą – zarówno na płaszczyznach wewnętrznych, jak i w podróżach po całym świecie. Jest współczesną mistyczką, obdarzoną zdolnościami jasnosłyszenia i uzdrawiania, oraz wyjątkową możliwością utrzymywania energii, które umożliwiają innym doświadczenie ich własnej wewnętrznej prawdy. Od końca lat osiemdziesiątych otrzymuje i przekazuje nauki dwóch przewodników duchowych – Białego Orła i Marka. Z ich przewodnictwem Jonette prowadzi warsztaty transformacji i odosobnienia w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Dużo podróżuje – była w ponad sześćdziesięciu krajach, a obecnie prowadzi wyprawy - „święte podróże” do miejsc mocy na całym świecie. Na stronie www.JonetteCrowley.com znajdziesz informacje o wyprawach, warsztatach, płytach CD, pobieraniu mp3, darmowych medytacjach i sesjach telefonicznych z Białym Orłem. Informacje i daty zajęć Soul Body Fusion znajdują się na stronie www.SoulBodyFusion.com

Jonette jest równocześnie mocno osadzona w świecie biznesu. Posiada tytuł MBA i jest uhonorowana członkostwem stowarzyszenia Phi Betta Kappa. Wraz z mężem, Edem Oakley, prowadzą znaną i dobrze prosperującą firmę konsultingową Entlightened Leadership Solutions (zobacz www.enleadership.com ). Mieszkają na przedmieściach Denver w Kolorado. Zimą kochają jeździć na nartach, a latem uprawiają górskie wędrówki i grają w golfa. Jonette ma troje dorosłych pasierbów, siostrzenicę i siedmiu siostrzeńców.

Recenzje książki Soul Body Fusion - przeczytaj

opinie klientów:

Liczba recenzji: 6
anna s. ( ... ) 2013-11-11 18:57:45, ocena: 5

Bardzo ciekawa książka, zmienia trochę perspektywę... Polecam.
Bożena D. ( ... ) 2013-07-09 10:51:00, ocena: 5

Każdy, kto sięgnie po tę pozycję znajdzie dla siebie coś wartościowego. Przede wszystkim poznać można prostą i wielce skuteczną metodę uzdrawiania nie tylko ciała, ale i życia w ogóle. Praktykując Soul Body Fusion, wpływa się także (pośrednio) harmonizująco na otoczenia. Można pomagać innym nie tylko w kontakcie bezpośrednim, lecz też zaocznie. Co najważniejsze, nie można sobie ani nikomu zaszkodzić.

Autorka, światowy autorytet, prowadzona od lat przez dwóch duchowych przewodników, przekazuje ich pomocne rady oraz ujawnia tajemnice z własnych duchowych doznań i doświadczeń.

Książkę czyta się jednym tchem. Warto jednak stale wracać do wskazówek związanych ze stosowaniem Soul Body Fusion, żeby podtrzymać motywację do poslugiwania się tą metodą stale. Metoda jest bowiem tak prosta, że jej skuteczność może wydawać się niewiarygodna.

Mapa ośmiu wymiarów świadomości pomaga zorientować się czytelnikowi w jakościach osiągniętego rozwoju, nieodłącznie związanego z uzyskaniem odpowiednio wysokiego poziomu wibracji duszy.

Ta cenna lektura zawiera wiele przydatnych technik ułatwiających orientację w samopoznawaniu i zrozumieniu aktualnych, intensywnych przemian Ziemi i ludzi..
Barbara H. ( ... ) 2013-02-09 13:01:51, ocena: 5

Wspaniała książka, która czyta się jednych tchem , choć jest książka o rozwoju duchowym :-)

Polecam każdemu, kto pragnie nawiązać kontakt ze sobą samym, swoim ciałem i dusza.

Od pierwszej strony czuje się wyraźnie pozytywna, pełna miłości energie autorki, którą towarzyszy podczas całej lektury .

Gorąco polecam !!!.
anna s. ( a...@wp.pl ) 2013-11-11 18:57:45, ocena: 5

Bardzo ciekawa książka, zmienia trochę perspektywę... Polecam.
Bożena D. ( b...@interia.pl ) 2013-07-09 10:51:00, ocena: 5

Każdy, kto sięgnie po tę pozycję znajdzie dla siebie coś wartościowego. Przede wszystkim poznać można prostą i wielce skuteczną metodę uzdrawiania nie tylko ciała, ale i życia w ogóle. Praktykując Soul Body Fusion, wpływa się także (pośrednio) harmonizująco na otoczenia. Można pomagać innym nie tylko w kontakcie bezpośrednim, lecz też zaocznie. Co najważniejsze, nie można sobie ani nikomu zaszkodzić.

Autorka, światowy autorytet, prowadzona od lat przez dwóch duchowych przewodników, przekazuje ich pomocne rady oraz ujawnia tajemnice z własnych duchowych doznań i doświadczeń.

Książkę czyta się jednym tchem. Warto jednak stale wracać do wskazówek związanych ze stosowaniem Soul Body Fusion, żeby podtrzymać motywację do poslugiwania się tą metodą stale. Metoda jest bowiem tak prosta, że jej skuteczność może wydawać się niewiarygodna.

Mapa ośmiu wymiarów świadomości pomaga zorientować się czytelnikowi w jakościach osiągniętego rozwoju, nieodłącznie związanego z uzyskaniem odpowiednio wysokiego poziomu wibracji duszy.

Ta cenna lektura zawiera wiele przydatnych technik ułatwiających orientację w samopoznawaniu i zrozumieniu aktualnych, intensywnych przemian Ziemi i ludzi..
Barbara H. ( n...@yahoo.com ) 2013-02-09 13:01:51, ocena: 5

Wspaniała książka, która czyta się jednych tchem , choć jest książka o rozwoju duchowym :-)

Polecam każdemu, kto pragnie nawiązać kontakt ze sobą samym, swoim ciałem i dusza.

Od pierwszej strony czuje się wyraźnie pozytywna, pełna miłości energie autorki, którą towarzyszy podczas całej lektury .

Gorąco polecam !!!.
Szczegóły książki Soul Body Fusion
 • Autor: Jonette Crowley
 • Wydawnictwo: Biały Wiatr
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2012
 • Ilość stron: 200
 • Format: 160 x 230 mm
 • Powiązane tematy: Od Anioła Duchowej Inspiracji
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: BIALY08
 • Język: polski
 • Podtytuł: Proces, który przywraca jedność duszy i ciała
 • Oryginalny tytuł: Soul body fusion
 • Tłumacz: Kowalska Monika
 • ISBN: 9788393066360
 • EAN: 9788364818202
 • Wymiary: 16.0x23.0x1.5 cm
Podobne produkty
Soul of Universe - Dusza Wszechświata - Filmy i muzyka relaksacyjna Soul of Universe - Dusza Wszechświata

Cena: 40.00 zł
Promocja z: 50.00
Medytacja jest stanem głębokiego wyciszenia i relaksu. Bez wysiłkowa koncentracja pozwala na doskonałą obserwację własnego wnętrza bądź otoczenia (zależnie od tematu). Stan medytacji zawsze wtedy jest właściwy, gdy nie powoduje napięć związanych z wysiłkiem koncentracji. Poprzez stan medytacji......
Yoga AND soul CD audio - Filmy i muzyka relaksacyjna Yoga AND soul CD audio

Cena: 24.00 zł
Promocja z: 30.00
Joga to coraz bardziej popularny system ćwiczeń, przynoszący ogromne korzyści zdrowotne. Dalekowschodnia tradycja, sięgająca korzeniami wielu dyscyplin duchowych, doskonale wpływa na ciało i duszę. Odpowiednie zestawy ćwiczeń mogą być dobrane dla każdego chętnego bez względu na wiek. Joga wykracza.....
Nanaf Organic, BASIC, Przedłużacz do body, biały - Body Nanaf Organic, BASIC, Przedłużacz do body, biały

Cena: 6.37 zł
PRZEDŁUŻACZ DO BODY - dzięki niemu maluszek dłużej ponosi swoje body. Szyto ręcznie z dbałością o najdrobniejsze detale. Certyfikat GOTS. Zaprojektowano i wykonano w Polsce przez NANAF ORGANIC. PRZEDŁUŻACZ DO BODY - dzięki niemu maluszek dłużej ponosi swoje body. Jeśli chcesz, by Twoje dzi...
Uzdrawiająca metoda Body Calm - Uzdrawianie Uzdrawiająca metoda Body Calm

Cena: 35.52 zł
Promocja z: 44.40
Poznaj wyjątkową technikę samouzdrawiania, na którą Twoje ciało czekało już od dawna. Metoda Body Calm jest oparta na medytacjach i pozwoli Ci poznać potężny, wykorzystujący połączenie ciała i umysłu, sposób na pozbycie się dolegliwości fizycznych i mentalnych. Ich regularne wykonywanie rozwinie......
Nanaf Organic, BASIC, Body kimono z krótkim rękawem, naturalne - Body Nanaf Organic, BASIC, Body kimono z krótkim rękawem, naturalne

Cena: 25.47 zł
BODY KIMONO - bardzo proste do zakładania dla niewprawionych rodziców. Szyte ręcznie z dbałością o najdrobniejsze detale. Certyfikat GOTS. Zaprojektowano i wykonano w Polsce przez NANAF ORGANIC. BODY KIMONO z krótkim rękawem zapinane kopertowo na antyalergiczne bezniklo...
Nanaf Organic, BASIC, Przedłużacz do body, naturalny - Body Nanaf Organic, BASIC, Przedłużacz do body, naturalny

Cena: 6.37 zł
PRZEDŁUŻACZ DO BODY - dzięki niemu maluszek dłużej ponosi swoje body. Szyto ręcznie z dbałością o najdrobniejsze detale. Certyfikat GOTS. Zaprojektowano i wykonano w Polsce przez NANAF ORGANIC. PRZEDŁUŻACZ DO BODY - dzięki niemu maluszek dłużej ponosi swoje body. Jeśli chcesz, by Twoje dzi...
Perfect Body - Pilates, fitness, gimnastyka Perfect Body

Cena: 39.92 zł
Promocja z: 49.90
Kompleksowy podręcznik dietetyczno-treningowy, skierowany do wszystkich, którzy pragną systematycznie i skutecznie pracować nad swoją sylwetką (zwiększać masę mięśniową, zmniejszać wagę ciała, redukować poziom tkanki tłuszczowej,kształtować sylwetkę). Informacje zawarte w tej książce dostarczają......
Nanaf Organic, KONTRAST, Body kimono z długim rękawem, biel, rozm 50 - Body Nanaf Organic, KONTRAST, Body kimono z długim rękawem, biel, rozm 50

Cena: 27.30 zł
Body kimono z długim rękawem  Body z długim rękawem wykonane z  miękkiej bawełny organicznej, opatrzone logiem NANAF ORGANIC. Do produkcji użyto antyalergiczne napy.  Kopertowy przód ułatwia rodzicom przewijanie dziecka, kiedy główka nie jest jeszcze stabilna. Body kimono z długim ręk...
Nanaf Organic, BASIC, Body kimono z długim rękawem, naturalne - Body Nanaf Organic, BASIC, Body kimono z długim rękawem, naturalne

Cena: 27.30 zł
BODY KIMONO - z łapkami niedrapkami (dotyczy rozmiarów 56 - 68cm). Szyte ręcznie z dbałością o najdrobniejsze detale. Certyfikat GOTS. Zaprojektowano i wykonano w Polsce przez NANAF ORGANIC. BODY KIMONO z długim rękawem zapinane kopertowo na antyalergiczne bezniklowe na...
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
CzaryMary.pl korzysta z technologii cookies, przeczytaj więcej na ten temat tutaj.
Mapa galerii: 1 | 2 | produkty niedostępne T
Stany Zjednoczone: koszt dostawy już od 47,90 zł!*
Aby sprawdzić koszt dostawy: (1) wrzuć produkty do CzaroMarowego koszyka,
(2) przejdź do Koszyka i (3) wybierzesz kraj dostawy paczki.
Super! Chcę zobaczyć CzaroMarowe Bestsellery >
* dla paczki o wadze do 1 kg. Pełny cennik kosztów dostawy znajdziesz również tutaj.