Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zdrowie i uroda
Kategorie
Nowości
Kontakt
INFOLINIA
801 011 078
+48 85 674 36 19
pn-pt w godz. 8-18
Bezpieczne zakupy
Zamknij [X]
Galeria
Droga do finansowej wolności
Droga do finansowej wolności
Galeria okno

Droga do finansowej wolności

Autor: Schafer Bodo
Ocena: (Brak ocen)
Typ produktu Ilość stron: 332
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Cena rynkowa: 39.90
Nasza cena:

31.92

Taniej o: 7.98 zł ( 20 % )
Ilość
Dodaj do schowka

Opis książki

Droga do finansowej wolności
Do progu (99,00 zł) Darmowej Dostawy do kiosku Ruchu brakuje Ci 99,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

 • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 2,99 zł
 • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,70 zł
 • Odbiór paczki w paczkomacie od 8,70 zł
 • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,70 zł
 • Paczka pocztowa (48h) od 10,70 zł
 • Kurier DPD od 12,70 zł
 • Kurier POCZTEX od 12,70 zł

Czy problemy finansowe spędzają ci sen z powiek? A może dzięki pieniądzom jesteś w stanie urzeczywistnić wszystkie swoje pragnienia?

Ta książka pokazuje drogę do dobrobytu, finansowego zabezpieczenia i finansowej wolności – drogę dostępną dla każdego. Bodo Schäfer odkrywa przed nami wypróbowane sekrety budowania bogactwa i przedstawia zdumiewająco proste i jednocześnie bardzo skuteczne techniki przynoszącego zyski obchodzenia się z pieniędzmi.

Z książki dowiesz się, jak:

 • w ciągu siedmiu lat zarobić pierwszy milion,
 • dzięki zastosowaniu 11 zaskakująco efektywnych metod niemalże natychmiast zwiększyć swoje dochody,
 • w zadziwiająco krótkim czasie zacząć żyć z procentów,
 • uzyskiwać co najmniej 12-procentowe odsetki,
 • szybko pozbyć się długów i jednocześnie budować swój majątek,
 • zaprząc do pracy lokaty pieniężne.


Wyobraź sobie, że nie musisz już martwić się o pieniądze. Masz odpowiednią rezerwę finansową, może nawet milion złotych. Żyjesz spokojnie, możesz sobie na wszystko pozwolić. Zajmujesz się tylko tym, co naprawdę sprawia ci przyjemność...

To nie są mrzonki.

To wszystko może się wkrótce urzeczywistnić – możesz stać się milionerem znacznie szybciej, niż kiedykolwiek mógłbyś przypuszczać. Twoja osobista zamożność – dzięki której staniesz się człowiekiem wolnym i niezależnym – jest w zasięgu ręki, nawet jeśli nie należysz jeszcze do osób dobrze zarabiających.


Darmowy fragment książki:

PODSTAWY

 

1. Czego naprawdę chcesz?
 
Zbyt długo już szukałeś. Zaprzestań szukania i naucz się znajdować.
Heinz Körner, Johannes
 
Konflikt jest klasyczny: istnieje różnica między tym, co w głębi duszy czujemy, a tym, jak w rzeczywistości wygląda nasze życie. Wyobrażenie o naszym życiu i rzeczywistość często różnią się od siebie jak dzień i noc. Każdy z nas pragnie rozwijać swoją osobowość i być szczęśliwym. W głębi serca wszyscy pragniemy, aby zmiany na tym świecie zmierzały ku lepszemu. Chcemy także wierzyć, że zasłużyliśmy na lepsze życie.
 
Jakie są szanse osiągnięcia dobrobytu?
 
Co powstrzymuje nas przed tym, byśmy zdobyli wszystko, czego pragniemy? Większość z nas żyje w otoczeniu, które niekoniecznie sprzyja osiągnięciu dobrobytu. Rządzący dają przykład niewłaściwego postępowania, zadłużając skarb państwa coraz bardziej każdego roku. Żeby opłacić odsetki z tego zadłużenia, podnosi się podatki. System szkolny nie udziela nam odpowiedzi na najistotniejsze pytania: Jak żyć szczęśliwie? Jak osiągnąć dobrobyt?
 
W szkole uczą nas, że Attyla w roku 451 został pokonany na polach katalońskich, a nie informują o tym, w jaki sposób zarobić pieniądze. Kto więc może nam powiedzieć, jak osiągnąć dobrobyt? Nasi rodzice? Większość z nas nie ma bogatych rodziców. Z tego też powodu rady, które dotyczą osiągnięcia dobrobytu, udzielane są nam bardzo rzadko. Fakt, że nasze społeczeństwo zdradza skłonność do nadmiernej konsumpcji, sprawia, iż także krąg znajomych jest raczej mało pomocny. Wielu ludzi musi zrezygnować z czegoś, co, moim zdaniem, jest prawem, które otrzymujemy w momencie naszego urodzenia – prawem do życia w szczęściu i zamożności.
 
Kiedy obserwuję dzisiaj moje życie, odczuwam głęboką wdzięczność. Okazało się dokładnie takie, o jakim marzyłem. Jestem finansowo niezależny. Ale nie zawsze tak było. Podobnie jak w wypadku większości ludzi, bywały czasy, kiedy to na skutek braku wiary w siebie i życia w trudnym do opanowania zamęcie czułem się niczym sparaliżowany.
 
Szczególne przeżycia kształtują nas.
 
Wszyscy przeżyliśmy w swoim życiu sytuacje, które wywarły na nas istotny wpływ. Te szczególne momenty zmieniły nasz pogląd na świat i nasze zdanie o ludziach, zdarzeniach, pieniądzach i świecie; zmieniły nasze życie na lepsze albo na gorsze.
 
Kiedy miałem sześć lat, zdarzyło się cos, co wpłynęło na mój stosunek do pieniędzy. Mój ojciec zachorował na zapalenie wątroby i musiał iść do szpitala. Przebywał tam w sumie dwanaście miesięcy, bo potrzebował absolutnego spokoju. Nie powinien był nawet czytać... zdaniem specjalistów.
 
Któregoś dnia usłyszałem, jak lekarz powiedział do mojej matki, że po raz pierwszy ma do czynienia z taką liczbą odwiedzin. Codziennie było u ojca co najmniej sześć osób, choć powinien odpoczywać w całkowitym spokoju. Dowiedzieliśmy się, że nawet w szpitalu pracował. Był prawnikiem i poza swoimi normalnymi obowiązkami zawodowymi powołał do życia coś, co nazwał „Kancelarią dla biednych”. Ktoś, kto miał wyjątkowo niskie dochody, mógł zwrócić się do niego po bezpłatną poradę.
 
Matka natychmiast zażądała od ojca wyjaśnień. Próbowała mu wytłumaczyć, że nie może tego robić, gdyż w przeciwnym razie nie opuści szpitala żywy. Także lekarze przestrzegali go przed konsekwencjami, ale ojciec był uparty i nadal robił to, co ON uważał za słuszne.
 
Siedziałem często godzinami przy jego łóżku i przysłuchiwałem się, o czym ludzie mu opowiadali. Czy wiesz, co było najczęściej tematem ich wynurzeń? Prawie zawsze chodziło o pieniądze. Zawsze lamentowali, zawsze jakieś okoliczności albo jacyś ludzie byli winni sytuacji, w jakiej się znaleźli. Nie rozumiałem prawnych szczegółów i chyba dlatego wydawało mi się, że słyszę ciągle te same słowa: Nie mam przecież pieniędzy! Nie mam pieniędzy..! Na początku przysłuchiwałem się temu z zainteresowaniem, ale wkrótce te opowiadania zaczęły mnie denerwować. Nabierałem wstrętu do biedy. To bieda powodowała, że ci ludzie byli nieszczęśliwi. To bieda była winna temu, że odwiedzali strapieni mego ojca w pokoju szpitalnym i błagali o pomoc. Chciałem być bogaty. Postanowiłem mocno, że w wieku trzydziestu lat będę milionerem.
 
Samo postanowienie nie wystarcza
 
Nie stanowiło to jednak początku wspaniałych opowieści o sukcesach. Co prawda w wieku trzydziestu lat osiągnąłem swój cel, ale pięć lat wcześniej byłem jeszcze zadłużony, miałem osiemnaście kilogramów nadwagi i olbrzymie wątpliwości co do mojej własnej osoby.
 
Wskutek napiętej sytuacji finansowej pieniądze stały się dla mnie pępkiem świata. Pieniądze mają zawsze takie znaczenie, jakie my im nadajemy. W momencie kiedy zarysowują się problemy finansowe, pieniądze stają się zbyt ważne. Miałem jednak wciąż nadzieję, że moja sytuacja zmieni się na lepsze. Myślałem, że jakoś to będzie. Nic się jednak nie zmienia, jeżeli mamy tylko nadzieję. Nadzieja to intelektualny środek uspokajający. Genialne oszukiwanie samego siebie. Na co liczymy albo na kogo liczymy? Na Boga? Na uśmiech losu? Bóg nie jest naszą kosmiczną nianią, która nagrodzi nas za to, że nie będziemy aktywni.
 
Stary aforyzm ma swoje uzasadnienie: Wszyscy głupcy i błaźni żyją w nadziei i w wyobraźni.
 
Przekonania i cele muszą do siebie pasować
 
Popadałem w rozpacz. Jak mogło dojść do tego, że zarabiając dużo pieniędzy, coraz bardziej się zadłużałem? Byłem zaskoczony, kiedy w końcu znalazłem odpowiedź na to pytanie. W głębi duszy nie wierzyłem, że pieniądze są czymś dobrym. Sabotowałem własny sukces.
 
Ojciec po ośmiu latach choroby zmarł i słyszałem, jak ludzie często mówili: zapracował się na śmierć. W żadnym wypadku nie chciałem zapracować się na śmierć. Lecz nie chciałem też żyć tak, jak ci biedacy, którzy odwiedzali mojego ojca w szpitalu, żeby zasięgnąć porady prawnej. Pragnąłem być bogaty, a jednocześnie możliwie nic nie robić.
 
Moja matka po śmierci ojca poświęciła się religii i była przekonana, że prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne, niż bogaty trafi do nieba. Z jednej strony chciałem być „dobry” i myślałem, że ludzie biedni są dobrzy, z drugiej strony chciałem być bogaty, gdyż czułem wstręt do ubóstwa. Te wykluczające się wzajemnie wartości ciągnęły mnie w różne kierunki. Dopóki nie byłem w stanie rozwiązać tego konfliktu wartości dotyczącego mojego podejścia do kwestii pieniędzy, dopóty dreptałem w miejscu.
 
Co najwyżej próbowałem zostać bogaty. Zawsze kiedy czegoś próbujemy, coś powstrzymuje nas od konkretnego działania.
 
Pozostawiamy sobie otwartą furtkę na ewentualną zmianę decyzji. Kto jedynie próbuje, w rzeczywistości czeka na przeszkodę, która powstrzyma go przed wprowadzeniem postanowienia w czyn. Czekamy na przeszkody, ponieważ tak naprawdę nie wierzymy w to, że nasze przedsięwzięcie przyniesie nam istotne korzyści i że jesteśmy wystarczająco dobrzy, aby zakończyć je sukcesem.
Recenzje książki Droga do finansowej wolności - przeczytaj

opinie klientów:

Liczba recenzji: 0
Szczegóły książki Droga do finansowej wolności
 • Tytuł: Droga do finansowej wolności
 • Autor: Schafer Bodo
 • Wydawnictwo: MT Biznes
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2011
 • Ilość stron: 332
 • Format: 14.0x22.0cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 53674401597KS
 • Język: polski
 • Podtytuł: Pierwszy milion w ciągu siedmiu lat
 • Tłumacz: Polakowski Tomasz J.
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788362195961
 • EAN: 9788362195961
 • Wymiary: 14.0x22.0x2 cm
Podobne produkty
Droga ognia i światła - tom 2 - Swami Rama Droga ognia i światła - tom 2

Cena: 16.72 zł
Promocja z: 19.00
Przemierz kolejne etapy "podróży wewnętrznej" - od jaźni zwykłej do Jaźni najwyższej. Światło życia jest zawsze w Tobie. Musisz go szukać poprzez studia i praktykę. Oto słowa Śri Swamiego Ramy: "Nikt nie może Ci niczego ofiarować; sam powinieneś zapalić swoją lampę. Nikt nie da Ci zba...
Droga Tarota - Tarot - książki Droga Tarota

Cena: 25.47 zł
Promocja z: 28.30
Tarot jest systemem symboli, których los potoczył się niestety tak, że zbyt często był utożsamiany z wróżeniem. W zestawieniu z czytaniem z fusów i innymi jarmarcznymi rozrywkami nigdy nie cieszył się wysokim poważaniem. Tylko niewielka garstka ludzi zadawała sobie czasami trud, by poszukiwać i......
Droga do finansowej wolności - Poradniki Droga do finansowej wolności

Cena: 25.42 zł
Promocja z: 37.90
Czy problemy finansowe spędzają ci sen z powiek? A może dzięki pieniądzom jesteś w stanie urzeczywistnić wszystkie swoje pragnienia? Ta książka pokazuje drogę do dobrobytu, finansowego zabezpieczenia i finansowej wolności - drogę dostępną dla każdego. Bodo Schäfer odkrywa przed nami wypróbowane......
Droga do finansowej wolności - Poradniki Droga do finansowej wolności

Cena: 27.03 zł
Promocja z: 31.80
Czy problemy finansowe spędzają ci sen z powiek? A może dzięki pieniądzom jesteś w stanie urzeczywistnić wszystkie swoje pragnienia? Ta książka pokazuje drogę do dobrobytu, finansowego zabezpieczenia i finansowej wolności - drogę dostępną dla każdego. Bodo Schäfer odkrywa przed nami wypróbowane......
Ultraumysł według Silvy. Twoja droga do sukcesu... - Prawo przyciągania Ultraumysł według Silvy. Twoja droga do sukcesu...

Cena: 26.40 zł
Promocja z: 30.00
Wyobraź sobie przewodnika, który z góry wie, co cię czeka i który pomoże ci osiągnąć sukces, szczęście i spełnienie. System UltaUmysł według Josego Silvy pokazuje, jak uwolnić niezwykłe siły własnego umysłu i wykorzystywać je, by połączyć się z Wyższą Siłą i otrzymać od niej wsk...
Prosta droga do zdrowia - Uzdrawianie Prosta droga do zdrowia

Cena: 18.48 zł
Promocja z: 23.10
Zachęcam Państwa do wzięcia udziału w akcji: `Cały naród pije herbatki ziołowe`. Akcja ta ma na celu przybliżenie człowieka XXI wieku do natury, a jednocześnie uświadomienie, że tylko ona może dać mu nie tylko zdrowie, urodę, ale także przekazać bezinteresowną miłość. Matka Teresa rozpaczliwie......
Cztery umowy. Droga do wolności osobistej - Szamanizm i Huna Cztery umowy. Droga do wolności osobistej

Cena: 19.92 zł
Promocja z: 24.90
PONAD 3 MILIONY SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W USA. KSIĄŻKA PRZETŁUMACZONA NA 30 JĘZYKÓW By stać się szczęśliwym człowiekiem, trzeba odkryć, co w nas samych na to nie pozwala. Starożytna mądrość ujęta w cztery pozornie proste zasady, inspiruje do zmian, uczy miłości, wskazuje drogę do prawdziwej......
Droga do zdrowia - Uzdrawianie Droga do zdrowia

Cena: 32.16 zł
Promocja z: 39.00
Na nasze zdrowie, tak jak na trapiące nas choroby, pracujemy latami. Ta właśnie filozofia jest motywem przewodnim niniejszej książki. Przepisy autora umożliwiają poprawę zdrowia przez wykorzystanie naturalnych, łatwo dostępnych składników - bez tak charakterystycznego dzisiaj arsenału chemicznego....
Droga do finansowej wolności. Pierwszy milion... - Nauka jak zostać bogatym Droga do finansowej wolności. Pierwszy milion...

Cena: 23.92 zł
Promocja z: 29.90
Czy problemy finansowe spędzają ci sen z powiek? A może dzięki pieniądzom jesteś w stanie urzeczywistnić wszystkie swoje pragnienia? Ta książka pokazuje drogę do dobrobytu, finansowego zabezpieczenia i finansowej wolności - drogę dostępną dla każdego. Bodo Schäfer odkrywa przed nami wypróbowane......
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
CzaryMary.pl korzysta z technologii cookies, przeczytaj więcej na ten temat tutaj.
Mapa galerii: 1 | 2 | produkty niedostępne T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Otrzymasz kod tylko przy zapisie przez to okno.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!