Odważne dusze. Poznaj plan swojej duszy

Magiczne Bestsellery   |   Promocje   |   Horoskop   |   Salon wróżb i magii   |   Magiczny Blog   |   Kontakt / O nas   |   Koszty dostawy
Zamknij [X]
Galeria
Odważne dusze. Poznaj plan swojej duszy Odważne dusze. Poznaj plan swojej duszy Odważne dusze. Poznaj plan swojej duszy

Odważne dusze. Poznaj plan swojej duszy

Galeria okno

Odważne dusze. Poznaj plan swojej duszy

Ocena: 5.0 (10 ocen) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 248
Oprawa: broszurowa
Dostępność:
P R O D U K T   N I E D O S T Ę P N Y
Cena rynkowa: 39.00
Nasza cena: 31.20
Taniej o: 7.80 zł ( 20 % )
PRODUKT NIEDOSTĘPNY Zapytaj o dostępność

Opis książki Odważne dusze. Poznaj plan swojej duszy

Do tańszej wysyłki do kiosku Ruchu (za 1,49 zł) dla zamówień od 99,00 zł brakuje Ci 99,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

 • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 4,70 zł
 • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,70 zł
 • Odbiór paczki w paczkomacie od 8,70 zł
 • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,70 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa od 10,70 zł
 • Kurier UPS, DPD lub GLS od 12,70 zł

To pierwsza książka Roberta Schwartza podejmująca tematykę planowanych przed narodzeniami doświadczeń. Decyzja o każdym cierpieniu, jakiego doznajemy, została podjęta przez duszę na długo przed naszym narodzeniem. Bolesne przeżycie ma na celu umożliwienie dalszego rozwoju oraz uzdrowienie, a zwłaszcza uzdrowienie „negatywnych” energii, jakie pozostają z nierozwiązanych kwestii z poprzednich wcieleń, dlatego tak ważne jest zrozumienie istnienia głębokiego sensu we wszelkich przykrych zdarzeniach.

"Odważne dusze" to zbiór historii opowiedzianych przez osoby, które odkryły sens w spotykających je doświadczeniach i zdecydowały się podzielić z innymi własnymi przeżyciami. Każdą historię poprzedza wywiad z daną osobą, wprowadzający w temat konkretnego wyzwania życiowego. Po rozmowie następują sesje z mediami, mające na celu znalezienie odpowiedzi na pytanie „Czy to wyzwanie zostało zaplanowane przed narodzinami i jeśli tak, to dlaczego?”.

Zawarte w niniejszej książce opowieści pomogą zrozumieć, dlaczego dane wydarzenie miało miejsce. Uświadomisz sobie, że to Ty sam jesteś autorem tego, co Cię spotkało i spotka w przyszłości. Twoja dusza na długo przed urodzeniem zaplanowała wydarzenia, które mają na celu wypełnienie Twego istnienia miłością i zrozumieniem.

Poznanie odpowiedzi na pytania o sens i przyczynę spotykających nas cierpień może wywołać smutek, jednak doprowadzi do wyzwolenia i zrozumienia. Dzięki opisanym przez Roberta Schwartza odważnym duszom i ich doświadczeniom dostrzeżesz własne przeżycia w innym świetle.

Ta książka pozwoli Ci spojrzeć na życiowe doświadczenia z odmiennej perspektywy.

Więcej informacji na temat planowania przedurodzeniowego znajdziesz na stronie
www.odwaznedusze.pl


Fragment książki


W miarę lektury prawdopodobnie zadasz sobie pytanie, czy sam zaplanowałeś swoje życiowe wyzwania. Moje badania wskazują na to, że ogromna większość życiowych wyzwań jest faktycznie wybierana. Ogólnie rzecz ujmując, im wyzwanie jest poważniejsze, tym większe jest prawdopodobieństwo, że zostało ono wybrane przed narodzinami. Jeżeli konkretne wyzwanie jest dla ciebie na tyle ważne, byś zastanawiał się, czy je zaplanowałeś, prawdopodobnie właśnie tak było. Jeden ważny wyjątek to doświadczenia, przed którymi ostrzega nas nasza intuicja. Wyzwania nieplanowane mogą wystąpić, jeżeli ignorujemy podpowiedzi intuicji, a zatem musimy nasze wewnętrzne „sygnały alarmowe” zawsze brać pod uwagę i przestrzegać ich.

Nie jest jednak moim zamiarem sugerowanie, że wszelkie wyzwania życiowe zostały zaplanowane w postaci możliwości lub prawdopodobieństw. Kiedy inkarnujemy, posiadamy wolną wolę i posługujemy się tą wolą, aby tworzyć wyzwania, które nie stanowiły części naszego planu przedurodzeniowego. Pojęciem kluczowym jest tu tworzenie. Uważam, że jesteśmy twórcami wszystkiego, czego doświadczamy, a nieplanowane wyzwania pojawiają się, kiedy przyciągamy je do nas, ponieważ potrzebna nam jest wiedza, która może się z nich narodzić. (W takich przypadkach intuicja nie odwiodłaby nas od nauki, której potrzebujemy.) Nasz wzrost bierze się z doświadczeń samych w sobie, bez względu na to, czy zostały one zaplanowane. Tym samym niniejsza książka będzie najbardziej pomocna, jeśli skupisz się na tym, dlaczego mogłeś zaplanować konkretne wyzwanie życiowe, a nie na tym, czy to zrobiłeś.

Historie o planowaniu przedurodzeniowym innych osób pomogą ci zrozumieć, dlaczego dana rzecz się wydarzyła. W nich być może odnajdziesz echa swojego własnego planowania. Radzę, abyś nie poprzestał na przeczytaniu jedynie tych historii, które opowiadają o wyzwaniach, z którymi zmagasz się sam lub twoi bliscy, nawet jeśli jesteście w sytuacji kryzysowej. Wyzwania z pozoru bardzo różne od siebie mogą być zaplanowane w celu udzielenia takiej samej życiowej lekcji lub umożliwienia rozwoju w tym samym kierunku. Możesz odnaleźć motywacje swojej własnej duszy w historii osoby, która – przynajmniej powierzchownie – wcale nie przypomina twojej.

Historie

Każdą historię rozpoczyna wywiad z daną osobą, w którym skupiam się na konkretnym wyzwaniu życiowym. Należy te wywiady przeczytać z uwagą. Często zawierają szczegóły, które z początku wydawały się nie mieć związku z danym wyzwaniem, lecz w czasie sesji z medium okazały się być niezbędne dla pełnego ich zrozumienia. Nie przytaczam jednostkowych historii w całości, zatem może w nich brakować odniesień do pewnych okresów życia danej osoby. Aby książka była jak najbardziej pomocna czytelnikom, skupiłem się na często pojawiających się wyzwaniach życiowych i uporządkowałem rozdziały według typu wyzwania. Pod pewnymi względami historie nakładały się na siebie i te opisane wcześniej dostarczą ci podstawowych informacji na temat metafi zyki, która pomoże ci pełniej docenić kolejne.

Zachęcam zatem do czytania ich po kolei.

[fragment książki, strony 20-21]
 

Przeczytaj dłuższy darmowy fragment książki "Odważne dusze"

Produkty kupowane razem

Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań - Reinkarnacja i życie po życiu
Dar duszy. Uzdrawiająca moc
31.92 zł 39.90 zł
20%
Oszczędzasz
Podróże duszy - Reinkarnacja i życie po życiu
Podróże duszy
27.92 zł 34.90 zł
20%
Oszczędzasz
Wędrówka Dusz - Reinkarnacja i życie po życiu
Wędrówka Dusz
34.20 zł 36.00 zł
5%
Oszczędzasz

CzaroMarowe Rozmaitości

Runy dla Ciebie (talia kart w komplecie) - Runy
Runy dla Ciebie (talia kart
26.18 zł 34.90 zł
25%
Oszczędzasz
Księga przepowiedni czyli 1001 sposobów wróżenia - Książki o wróżeniu
Księga przepowiedni czyli
22.23 zł 24.70 zł
10%
Oszczędzasz
Osho Zen Tarot Książka + Karty - Wydania polskie
Osho Zen Tarot Książka
77.22 zł 100.00 zł
23%
Oszczędzasz
Numerologiczny słownik imion - Numerologia
Numerologiczny słownik imion
32.76 zł 42.00 zł
22%
Oszczędzasz

Recenzje książki Odważne dusze. Poznaj plan swojej duszy

Liczba recenzji: 10
Piotr P. ( p...@gmail.com ) 2014-12-27 09:49:18, ocena: 5

Przydatna pozycja, warta przeczytania i refleksji nad nią.
Joanna K. ( j...@vp.pl ) 2014-06-26 23:04:06, ocena: 5

Bardzo ciekawa książka. Zawiera wiele interesujących przykładów z życia. Polecam!
Barbara A. ( b...@gmail.com ) 2013-12-19 21:49:58, ocena: 5

,bardzo ciekawa, można dużo się dowiedzieć ,człowiek zastanawia się jak to jest naprawdę.Polecam
Mirella K. ( m...@poczta.onet.eu ) 2013-11-08 12:16:32, ocena: 5

Jest to bardzo ciekawa pozycja godna polecenia wszystkim tym którzy wierzą w to że oprócz ciała posiadamy duszę.Zamówiłam jeszcze jedną książkę tego autora Dar duszy-wydaje mi się że jest kontynuacją tej książki.Ogólna ocena 5
Marzena M. ( m...@byrski.pl ) 2013-02-14 14:44:32, ocena: 5

Żyję nowym życiem..odkąd sięgnęłam po tę książkę..a kupiłam ją tylko dlatego,że jej intrygujący tytuł wprawił mnie w zadumę i uruchomił ciekawość. Ciekawość czy i ja należę do grona " Odważnych Dusz". Treść poruszyła moje serce . Nie mogłam w lepszym momencie przeczytać tej książki niż ten, w którym byłam na rozstaju dróg, mocno zagubiona i nieszczęśliwa.Zupełnie inaczej zobaczyłam sens mojego życia..zrozumiałam dlaczego doświadczam tego wszystkiego. Każdy kto ma odwagę powinien ją przeczytać. To piękna lektura. Wynosi nas w inny wymiar myślenia, ..Często do niej sięgam..
Jacek P. ( p...@interia.pl ) 2012-12-14 09:07:06, ocena: 5

Obecnie jestem w trakcie czytania tej książki,więc nie mogę wystawić recenzji.
Maja S. ( m...@interia.eu ) 2012-09-11 23:12:15, ocena: 5

Wlasnie koncze czytac te ksiazke.wg.mnie napisana jest b.ciekawie.prostym jezykiem,tak,jak lubie.Porusza interesujace mnie tematy,daje wiele do myslenia nad sensem swojego zycia.

Ksiazke otrzymalam b.szybko,ze sposobu dostarczenia jestem b.zadowolona.Jeden mankament tylko-opakowanie na prezent bylo w jednym miejscu uszkodzone.Nie zraza mnie to jednak do firmy,w ktorej kupowalam juz wiele razy i z zakupow jestem b.zadowolona.
Marta D. ( b...@interia.eu ) 2011-12-05 12:45:10, ocena: 5

Książka jest świetna! Sięgając po nią absolutnie nie spodziewałam się, że będzie to jedna z najciekawszych książek o karmie i reinkarnacji, jakie do tej pory przeczytałam.

Książka ta jest zapisem sesji, w trakcie których próbowano uzyskać informacje o planach dusz ludzi, którzy doświadczyli w życiu trudnych sytuacji, takich jak choroby, śmierć bliskich, uzależnienia, czy urodzenie niepełnosprawnego dziecka.

Choć osobiście nie ufam "channelingom", informacje jakie tutaj się pojawiły okazały się być niesamowicie wartościowe, trafne, pokrzepiające i pozytywnie zmieniające perspektywę...

Polecam bardzo - nie tylko tym osobom które cierpią i zdają sobie pytanie "dlaczego ja?", ale również dla tych, którzy szukają wiedzy o duchowych aspektach naszego życia.

Cóż dodać? Jest to piękna lektura, niosąca głębokie przesłanie, które porusza wewnętrzne struny duszy, oraz pozwalająca uzyskać cenne informacje o naturze życiowych doświadczeń.
Edyta C. ( e...@wp.pl ) 2011-11-29 12:18:51, ocena: 5

Bardzo zaskakująca, dająca duzo do myślenia...warta do przeczytania, napisana w sposób przejrzysty..ciekawa lektura,polecam
Agnieszka D. ( a...@o2.pl ) 2011-08-22 14:37:44, ocena: 5

Książka "Odważne dusze" przynosi ulgę i zrozumienie, choć w pierwszym momencie trudno jest się pogodzić z tym, że sami wybraliśmy taki los tu na Ziemi. Wiedza, że nic nie jest ani dobre ani złe - że wszystko to tylko doświadczenie - powoduje, że łatwiej się pogodzić z takim wyborem i pozostaje tylko znaleźć "drugie dno" tego doświadczenia. To wszystko co się nam przytrafia ma sens - to stwierdzenie daje siłę do dalszego życia, wypełnia spokojem i poczuciem pewności, że wszystko jest ważne - my sami i każdy fragment naszego życia.

Szczegóły książki Odważne dusze. Poznaj plan swojej duszy

 • ISBN: 9788362476312
 • Autor: Robert Schwartz
 • Wydawnictwo: ILLUMINATIO
 • Tytuł: Odważne dusze
 • Podtytuł: Poznaj plan swojej duszy
 • Ilość stron: 248
 • Oprawa: Miękka
 • Format: 17,6x25 cm
 • Oryginalny tytuł: Courageous Souls
 • EAN: 9788362476312
 • Tłumacz: Magdalena Niemczyk
 • Redakcja: Agnieszka Stankiewicz
 • Język oryginału: angielski
 • Rok wydania: 2015
 • Nr wydania: 4
 • Typ: książka
 • Wysokość: 25.0
 • Szerokość: 17.6
 • Waga: 330
 • Wymiary: 17,6x25 cm
 • Fragment: elibri
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: ILLUMINATIO40

Podobne produkty

Zadbaj o twardy dysk swojej duszy - Pamięć, inteligencja, szybka nauka Zadbaj o twardy dysk swojej duszy

Cena: 46.55 zł
Promocja z: 49.00
Mózg, ów swoisty komputer w naszym ciele, zarządza całym naszym życiem fizycznym, psychicznym i duchowym. Od jego sprawnego działania zależy nasze poczucie szczęścia. Gdy wskutek trudnych doświadczeń emocjonalnych, obrażeń fizycznych albo zmian o charakterze chemicznym powstają zakłócenia w jego......
Uzdrawianie duszy i ciała - Zdrowe ciało i duch Uzdrawianie duszy i ciała

Cena: 12.90 zł
Promocja z: 34.90
Najnowsza książka jasnowidzącej doktor Doreen Virtue, którą czytelnicy poznali dzięki bestsellerowej serii książek o aniołach. W trakcie swej wieloletniej pracy terapeutycznej z pacjentami Doreen odkryła, że istnieje niezdrowe połączenie między emocjonalnym bólem a skłonnością do objadania się.......
Podróże duszy - Reinkarnacja i życie po życiu Podróże duszy

Cena: 27.92 zł
Promocja z: 34.90
Twój umysł jest częścią nieśmiertelnej duszy, która przechowuje w sobie mądrość i wiedzę ze wszystkich wcieleń. Kiedy przychodzimy na świat, niewidzialna zasłona przesłania nam wspomnienia z poprzednich żyć, ale mimo to niektórzy z nas często mają niejasne przeczucie, że gdzieś kiedyś już istnieli,....
Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań - Robert Schwartz - Reinkarnacja i życie po życiu Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań - Robert Schwartz

Cena: 31.92 zł
Promocja z: 39.90
Czy chcesz odkryć głębsze znaczenie swojego życia? Oto kolejna – po Odważnych duszach – książka o planowaniu przedurodzeniowym, autorstwa Roberta Schwartza. Po raz kolejny autor wskazuje na uzdrawiającą moc życiowych doświadczeń, które dusza z głęboką miłością i wyrozumiałością planuje.....
Soul Coaching, czyli coaching duszy - Denise Linn - Rozwój duchowy Soul Coaching, czyli coaching duszy - Denise Linn

Cena: 24.57 zł
Promocja z: 31.50
Jeśli naprawdę słyszałbyś przekaz od swojej duszy, co by ci powiedziała? Soul Coaching to czterotygodniowy program poświęcony głębokiemu oczyszczaniu różnych aspektów twojego życia: mentalnego, emocjonalnego, fizycznego i duchowego. Podążając za praktycznymi i pełnymi troski krokami, p...
Plan Duszy - Rozwój duchowy Plan Duszy

Cena: 31.12 zł
Promocja z: 39.90
PLAN DUSZY jest nową interpretacją starożytnego systemu analizy celu życia. Ta inspirująca metoda, po raz pierwszy dostępna dla szerszego odbiorcy, dzięki wibracji twoich imion nadanych przy urodzeniu determinuje twój cały „Plan Duszy”....
Ewolucja duszy - Reinkarnacja i życie po życiu Ewolucja duszy

Cena: 27.92 zł
Promocja z: 34.90
Czy wiesz, że twoja dusza ewoluuje, a przez to ma ogromny wpływ na twoje doczesne życie? Tezę tę udowadnia dr Linda Backman, która twierdzi, że odnalezienie równowagi pomiędzy poprzednimi wcieleniami a karmą jest drogą do samorozwoju i lepszego życia....
Odważne dusze - Poradniki Odważne dusze

Cena: 23.72 zł
Promocja z: 27.90
Odkryj duchowy sens swego życia! Czy wiesz, kim są odważne dusze? Czy myślisz, że mógłbyś być jedną z nich? Opowiadane tu historie na zawsze zmienią to, co myślałeś o znaczeniu doświadczeń, które Cię spotykają. Spojrzysz na wszystko z drugiej strony lustra i przejrzysz się w nim tak, jak zrobili to....
Uzdrowienie ciała i duszy - Zdrowie Uzdrowienie ciała i duszy

Cena: 6.99 zł
Promocja z: 8.00
Symbol uzdrawiający, wyzwalający ciało i duszę z chorób i nałogów Materiał: Stop metali kolorowych Rzemyk gratis!!!...