Odważne dusze. Poznaj plan swojej duszy

Magiczne Bestsellery   |   Promocje   |   Czaromarowy Horoskop   |   Salon wróżb i magii   |   Magiczny Blog   |   Kontakt / O nas
Kategorie
Nowości

Kontakt

INFOLINIA
801 011 078
+48 85 674 36 19
pn-pt w godz. 9-18
Zamknij [X]
Galeria
Odważne dusze. Poznaj plan swojej duszy Odważne dusze. Poznaj plan swojej duszy Odważne dusze. Poznaj plan swojej duszy

Odważne dusze. Poznaj plan swojej duszy

Galeria okno

Odważne dusze. Poznaj plan swojej duszy

Ocena: 5.0 (2 oceny) Zobacz recenzje ( 10 ) »
Typ produktu Ilość stron: 248
Oprawa: oprawa broszurowa
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Promocja!
Cena rynkowa: 39.00
Nasza cena: 31.20
Taniej o: 7.80 zł ( 20 % )
Ilość
Dodaj do schowka
Koszty dostawy już od 9.00 zł. Darmowa dostawa od 199 zł.

Opis książki Odważne dusze. Poznaj plan swojej duszy

To pierwsza książka Roberta Schwartza podejmująca tematykę planowanych przed narodzeniami doświadczeń. Decyzja o każdym cierpieniu, jakiego doznajemy, została podjęta przez duszę na długo przed naszym narodzeniem. Bolesne przeżycie ma na celu umożliwienie dalszego rozwoju oraz uzdrowienie, a zwłaszcza uzdrowienie „negatywnych” energii, jakie pozostają z nierozwiązanych kwestii z poprzednich wcieleń, dlatego tak ważne jest zrozumienie istnienia głębokiego sensu we wszelkich przykrych zdarzeniach.

"Odważne dusze" to zbiór historii opowiedzianych przez osoby, które odkryły sens w spotykających je doświadczeniach i zdecydowały się podzielić z innymi własnymi przeżyciami. Każdą historię poprzedza wywiad z daną osobą, wprowadzający w temat konkretnego wyzwania życiowego. Po rozmowie następują sesje z mediami, mające na celu znalezienie odpowiedzi na pytanie „Czy to wyzwanie zostało zaplanowane przed narodzinami i jeśli tak, to dlaczego?”.

Zawarte w niniejszej książce opowieści pomogą zrozumieć, dlaczego dane wydarzenie miało miejsce. Uświadomisz sobie, że to Ty sam jesteś autorem tego, co Cię spotkało i spotka w przyszłości. Twoja dusza na długo przed urodzeniem zaplanowała wydarzenia, które mają na celu wypełnienie Twego istnienia miłością i zrozumieniem.

Poznanie odpowiedzi na pytania o sens i przyczynę spotykających nas cierpień może wywołać smutek, jednak doprowadzi do wyzwolenia i zrozumienia. Dzięki opisanym przez Roberta Schwartza odważnym duszom i ich doświadczeniom dostrzeżesz własne przeżycia w innym świetle.

Ta książka pozwoli Ci spojrzeć na życiowe doświadczenia z odmiennej perspektywy.

Więcej informacji na temat planowania przedurodzeniowego znajdziesz na stronie
www.odwaznedusze.pl


Fragment książki


W miarę lektury prawdopodobnie zadasz sobie pytanie, czy sam zaplanowałeś swoje życiowe wyzwania. Moje badania wskazują na to, że ogromna większość życiowych wyzwań jest faktycznie wybierana. Ogólnie rzecz ujmując, im wyzwanie jest poważniejsze, tym większe jest prawdopodobieństwo, że zostało ono wybrane przed narodzinami. Jeżeli konkretne wyzwanie jest dla ciebie na tyle ważne, byś zastanawiał się, czy je zaplanowałeś, prawdopodobnie właśnie tak było. Jeden ważny wyjątek to doświadczenia, przed którymi ostrzega nas nasza intuicja. Wyzwania nieplanowane mogą wystąpić, jeżeli ignorujemy podpowiedzi intuicji, a zatem musimy nasze wewnętrzne „sygnały alarmowe” zawsze brać pod uwagę i przestrzegać ich.

Nie jest jednak moim zamiarem sugerowanie, że wszelkie wyzwania życiowe zostały zaplanowane w postaci możliwości lub prawdopodobieństw. Kiedy inkarnujemy, posiadamy wolną wolę i posługujemy się tą wolą, aby tworzyć wyzwania, które nie stanowiły części naszego planu przedurodzeniowego. Pojęciem kluczowym jest tu tworzenie. Uważam, że jesteśmy twórcami wszystkiego, czego doświadczamy, a nieplanowane wyzwania pojawiają się, kiedy przyciągamy je do nas, ponieważ potrzebna nam jest wiedza, która może się z nich narodzić. (W takich przypadkach intuicja nie odwiodłaby nas od nauki, której potrzebujemy.) Nasz wzrost bierze się z doświadczeń samych w sobie, bez względu na to, czy zostały one zaplanowane. Tym samym niniejsza książka będzie najbardziej pomocna, jeśli skupisz się na tym, dlaczego mogłeś zaplanować konkretne wyzwanie życiowe, a nie na tym, czy to zrobiłeś.

Historie o planowaniu przedurodzeniowym innych osób pomogą ci zrozumieć, dlaczego dana rzecz się wydarzyła. W nich być może odnajdziesz echa swojego własnego planowania. Radzę, abyś nie poprzestał na przeczytaniu jedynie tych historii, które opowiadają o wyzwaniach, z którymi zmagasz się sam lub twoi bliscy, nawet jeśli jesteście w sytuacji kryzysowej. Wyzwania z pozoru bardzo różne od siebie mogą być zaplanowane w celu udzielenia takiej samej życiowej lekcji lub umożliwienia rozwoju w tym samym kierunku. Możesz odnaleźć motywacje swojej własnej duszy w historii osoby, która – przynajmniej powierzchownie – wcale nie przypomina twojej.

Historie

Każdą historię rozpoczyna wywiad z daną osobą, w którym skupiam się na konkretnym wyzwaniu życiowym. Należy te wywiady przeczytać z uwagą. Często zawierają szczegóły, które z początku wydawały się nie mieć związku z danym wyzwaniem, lecz w czasie sesji z medium okazały się być niezbędne dla pełnego ich zrozumienia. Nie przytaczam jednostkowych historii w całości, zatem może w nich brakować odniesień do pewnych okresów życia danej osoby. Aby książka była jak najbardziej pomocna czytelnikom, skupiłem się na często pojawiających się wyzwaniach życiowych i uporządkowałem rozdziały według typu wyzwania. Pod pewnymi względami historie nakładały się na siebie i te opisane wcześniej dostarczą ci podstawowych informacji na temat metafi zyki, która pomoże ci pełniej docenić kolejne.

Zachęcam zatem do czytania ich po kolei.

[fragment książki, strony 20-21]
 

Przeczytaj dłuższy darmowy fragment książki "Odważne dusze"

Produkty kupowane razem

Dziecięce dusze. Jak komunikować się z duszą? - Rozwój duchowy
Dziecięce dusze. Jak
26.41 zł 33.01 zł
20%
Oszczędzasz
Anioły i duchowi przewodnicy - Karty, książki
Anioły i duchowi przewodnicy
28.80 zł 36.00 zł
20%
Oszczędzasz
Diagnostyka karmy T4 Dotykanie przyszłości - Rozwój duchowy
Diagnostyka karmy T4
38.72 zł 44.00 zł
12%
Oszczędzasz
Obrona psychiczna dla początkujących - Obrona psychiczna
Obrona psychiczna dla
25.84 zł 32.30 zł
20%
Oszczędzasz

CzaroMarowe Rozmaitości

Aniołowie i demony - Karty, książki
Aniołowie i demony
23.76 zł 27.00 zł
12%
Oszczędzasz
Wyznania maga - Wicca, magia naturalna, czarostwo
Wyznania maga
24.68 zł 32.90 zł
25%
Oszczędzasz
Tarot Magów - Jan Witold Suliga - Tarot Ezoteryczny
Tarot Magów - Jan Witold
113.10 zł 119.00 zł
5%
Oszczędzasz
Gdzie żyją demony? - Okultyzm i magia ceremonialna
Gdzie żyją demony?
23.92 zł 29.90 zł
20%
Oszczędzasz

Recenzje książki Odważne dusze. Poznaj plan swojej duszy

Liczba recenzji: 10
Piotr P. ( p...@gmail.com ) 2014-12-27 09:49:18, ocena: 5

Przydatna pozycja, warta przeczytania i refleksji nad nią.
Joanna K. ( j...@vp.pl ) 2014-06-26 23:04:06, ocena: 5

Bardzo ciekawa książka. Zawiera wiele interesujących przykładów z życia. Polecam!
Barbara A. ( b...@gmail.com ) 2013-12-19 21:49:58, ocena: 5

,bardzo ciekawa, można dużo się dowiedzieć ,człowiek zastanawia się jak to jest naprawdę.Polecam
Mirella K. ( m...@poczta.onet.eu ) 2013-11-08 12:16:32, ocena: 5

Jest to bardzo ciekawa pozycja godna polecenia wszystkim tym którzy wierzą w to że oprócz ciała posiadamy duszę.Zamówiłam jeszcze jedną książkę tego autora Dar duszy-wydaje mi się że jest kontynuacją tej książki.Ogólna ocena 5
Marzena M. ( m...@byrski.pl ) 2013-02-14 14:44:32, ocena: 5

Żyję nowym życiem..odkąd sięgnęłam po tę książkę..a kupiłam ją tylko dlatego,że jej intrygujący tytuł wprawił mnie w zadumę i uruchomił ciekawość. Ciekawość czy i ja należę do grona " Odważnych Dusz". Treść poruszyła moje serce . Nie mogłam w lepszym momencie przeczytać tej książki niż ten, w którym byłam na rozstaju dróg, mocno zagubiona i nieszczęśliwa.Zupełnie inaczej zobaczyłam sens mojego życia..zrozumiałam dlaczego doświadczam tego wszystkiego. Każdy kto ma odwagę powinien ją przeczytać. To piękna lektura. Wynosi nas w inny wymiar myślenia, ..Często do niej sięgam..
Jacek P. ( p...@interia.pl ) 2012-12-14 09:07:06, ocena: 5

Obecnie jestem w trakcie czytania tej książki,więc nie mogę wystawić recenzji.
Maja S. ( m...@interia.eu ) 2012-09-11 23:12:15, ocena: 5

Wlasnie koncze czytac te ksiazke.wg.mnie napisana jest b.ciekawie.prostym jezykiem,tak,jak lubie.Porusza interesujace mnie tematy,daje wiele do myslenia nad sensem swojego zycia.

Ksiazke otrzymalam b.szybko,ze sposobu dostarczenia jestem b.zadowolona.Jeden mankament tylko-opakowanie na prezent bylo w jednym miejscu uszkodzone.Nie zraza mnie to jednak do firmy,w ktorej kupowalam juz wiele razy i z zakupow jestem b.zadowolona.
Marta D. ( b...@interia.eu ) 2011-12-05 12:45:10, ocena: 5

Książka jest świetna! Sięgając po nią absolutnie nie spodziewałam się, że będzie to jedna z najciekawszych książek o karmie i reinkarnacji, jakie do tej pory przeczytałam.

Książka ta jest zapisem sesji, w trakcie których próbowano uzyskać informacje o planach dusz ludzi, którzy doświadczyli w życiu trudnych sytuacji, takich jak choroby, śmierć bliskich, uzależnienia, czy urodzenie niepełnosprawnego dziecka.

Choć osobiście nie ufam "channelingom", informacje jakie tutaj się pojawiły okazały się być niesamowicie wartościowe, trafne, pokrzepiające i pozytywnie zmieniające perspektywę...

Polecam bardzo - nie tylko tym osobom które cierpią i zdają sobie pytanie "dlaczego ja?", ale również dla tych, którzy szukają wiedzy o duchowych aspektach naszego życia.

Cóż dodać? Jest to piękna lektura, niosąca głębokie przesłanie, które porusza wewnętrzne struny duszy, oraz pozwalająca uzyskać cenne informacje o naturze życiowych doświadczeń.
Edyta C. ( e...@wp.pl ) 2011-11-29 12:18:51, ocena: 5

Bardzo zaskakująca, dająca duzo do myślenia...warta do przeczytania, napisana w sposób przejrzysty..ciekawa lektura,polecam
Agnieszka D. ( a...@o2.pl ) 2011-08-22 14:37:44, ocena: 5

Książka "Odważne dusze" przynosi ulgę i zrozumienie, choć w pierwszym momencie trudno jest się pogodzić z tym, że sami wybraliśmy taki los tu na Ziemi. Wiedza, że nic nie jest ani dobre ani złe - że wszystko to tylko doświadczenie - powoduje, że łatwiej się pogodzić z takim wyborem i pozostaje tylko znaleźć "drugie dno" tego doświadczenia. To wszystko co się nam przytrafia ma sens - to stwierdzenie daje siłę do dalszego życia, wypełnia spokojem i poczuciem pewności, że wszystko jest ważne - my sami i każdy fragment naszego życia.

Szczegóły książki Odważne dusze. Poznaj plan swojej duszy

 • EAN: 9788362476312
 • Oryginalny tytuł: Courageous Souls
 • Format: 17,6x25 cm
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 248
 • Podtytuł: Poznaj plan swojej duszy
 • Tytuł: Odważne dusze
 • Wydawnictwo: Illuminatio
 • Autor: Robert Schwartz
 • ISBN: 9788362476312
 • Tłumacz: Magdalena Niemczyk
 • Redakcja: Agnieszka Stankiewicz
 • Język oryginału: angielski
 • Rok wydania: 2011
 • Typ: książka
 • Wysokość: 25.0
 • Szerokość: 17.6
 • Fragment: elibri
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: ILLUMINATIO40

Tagi produktu

Produkty w promocji

Uzdrawiająca moc słów - Rozwój duchowy
Uzdrawiająca moc słów
22.32 zł 27.90 zł
20%
Oszczędzasz
Szamanizm dla początkujących - Szamanizm i Huna
Szamanizm dla początkujących
25.84 zł 32.30 zł
20%
Oszczędzasz
Opowieści z duszą - Rozwój duchowy
Opowieści z duszą
20.32 zł 23.90 zł
15%
Oszczędzasz
Ścieżka boskiego zjadacza chleba - Rozwój duchowy
Ścieżka boskiego zjadacza
23.93 zł 31.90 zł
25%
Oszczędzasz

Podobne produkty

Zadbaj o twardy dysk swojej duszy - Pamięć, inteligencja, szybka nauka Zadbaj o twardy dysk swojej duszy

Cena: 46.55 zł
Promocja z: 49.00
Mózg, ów swoisty komputer w naszym ciele, zarządza całym naszym życiem fizycznym, psychicznym i duchowym. Od jego sprawnego działania zależy nasze poczucie szczęścia. Gdy wskutek trudnych doświadczeń emocjonalnych, obrażeń fizycznych albo zmian o charakterze chemicznym powstają zakłócenia w jego......
Odważne dusze - Poradniki Odważne dusze

Cena: 26.78 zł
Promocja z: 27.90
Odkryj duchowy sens swego życia! Czy wiesz, kim są odważne dusze? Czy myślisz, że mógłbyś być jedną z nich? Opowiadane tu historie na zawsze zmienią to, co myślałeś o znaczeniu doświadczeń, które Cię spotykają. Spojrzysz na wszystko z drugiej strony lustra i przejrzysz się w nim tak, jak zrobili to....
Dziecięce dusze. Jak komunikować się z duszą? - Rozwój duchowy Dziecięce dusze. Jak komunikować się z duszą?

Cena: 26.41 zł
Promocja z: 33.01
Dziecięce dusze to książka przeznaczona przede wszystkim dla osób, które pragną mieć dziecko. Stanowi zbiór odpowiedzi na pytania, które od zawsze nurtują rodziców.  Autor, Walter Makichen, odpowiada na nie i sugeruje, jak dowiedzieć się, czy pisane jest Ci mieć dziecko, dlaczego nie udaje Ci się......
Uzdrawianie duszy i ciała - Uzdrawianie życia Uzdrawianie duszy i ciała

Cena: 27.92 zł
Promocja z: 34.90
Najnowsza książka jasnowidzącej doktor Doreen Virtue, którą czytelnicy poznali dzięki bestsellerowej serii książek o aniołach. W trakcie swej wieloletniej pracy terapeutycznej z pacjentami Doreen odkryła, że istnieje niezdrowe połączenie między emocjonalnym bólem a skłonnością do objadania się.......
Podróże duszy - Reinkarnacja i życie po życiu Podróże duszy

Cena: 27.92 zł
Promocja z: 34.90
Twój umysł jest częścią nieśmiertelnej duszy, która przechowuje w sobie mądrość i wiedzę ze wszystkich wcieleń. Kiedy przychodzimy na świat, niewidzialna zasłona przesłania nam wspomnienia z poprzednich żyć, ale mimo to niektórzy z nas często mają niejasne przeczucie, że gdzieś kiedyś już istnieli,....
DMT. Molekuła Duszy - Rick Strassman - Okultyzm i magia ceremonialna DMT. Molekuła Duszy - Rick Strassman

Cena: 36.00 zł
Promocja z: 45.00
Pomiędzy 1990 a 1995 rokiem dr Rick Strassman przeprowadził zatwierdzone przez DEA badania kliniczne na Uniwersytecie Nowego Meksyku, podczas których sześćdziesięciu ochotników otrzymało DMT - jeden z najpotężniejszych znanych nam psychodelików. Niniejsza książka stanowi niezwykle szczegółowy opis.....
Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań - Robert Schwartz - Reinkarnacja i życie po życiu Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań - Robert Schwartz

Cena: 33.92 zł
Promocja z: 39.90
Czy chcesz odkryć głębsze znaczenie swojego życia? Oto kolejna – po Odważnych duszach – książka o planowaniu przedurodzeniowym, autorstwa Roberta Schwartza. Po raz kolejny autor wskazuje na uzdrawiającą moc życiowych doświadczeń, które dusza z głęboką miłością i wyrozumiałością planuje.....
Poznaj swojego Anioła Stróża - Haziel - Karty, książki Poznaj swojego Anioła Stróża - Haziel

Cena: 25.52 zł
Promocja z: 29.00
Książka prezentuje przegląd Hierarchii Anielskich oraz przedstawia Twojego własnego Anioła Stróża, jego główne cechy, właściwości i moce. Pozwala to na lepsze zrozumienie własnego miejsca w życiu, jak i nawiązanie bliskich relacji ze swoim Aniołem Stróżem, co może mieć głęboki w...
Soul Coaching, czyli coaching duszy - Denise Linn - Rozwój duchowy Soul Coaching, czyli coaching duszy - Denise Linn

Cena: 29.92 zł
Promocja z: 31.50
Jeśli naprawdę słyszałbyś przekaz od swojej duszy, co by ci powiedziała? Soul Coaching to czterotygodniowy program poświęcony głębokiemu oczyszczaniu różnych aspektów twojego życia: mentalnego, emocjonalnego, fizycznego i duchowego. Podążając za praktycznymi i pełnymi troski krokami, p...