Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Diagnostyka karmy, Tom 1 i 2
Diagnostyka karmy, Tom 1 i 2
Galeria okno

Diagnostyka karmy, Tom 1 i 2

Ocena: 4.9 (16 ocen) Zobacz recenzje »
Typ produktu Wydawca: Raduga Verlag
Dostępność:
P R O D U K T   N I E D O S T Ę P N Y
Cena rynkowa: 132
Nasza cena:

90.00

Taniej o: 42.00 zł ( 32 % )
PRODUKT NIEDOSTĘPNY Zapytaj o dostępność

Opis książki

Diagnostyka karmy, Tom 1 i 2
Do tańszej wysyłki do kiosku Ruchu (za 1,99 zł) dla zamówień od 98,99 zł brakuje Ci 98,99 zł.
Sprawdź koszt dostawy

  • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 4,70 zł
  • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,70 zł
  • Odbiór paczki w paczkomacie od 8,70 zł
  • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,70 zł
  • Paczka pocztowa (48h) od 10,70 zł
  • Przesyłka kurierska (24h) od 12,70 zł

Zestaw składający się z 1 i 2 tomu książki "Diagnostyka karmy" Siergieja Łazariewa:

1. Diagnostyka karmy tom 1

2. Diagnostyka karmy tom 2 część 1

3. Diagnostyka karmy tom 2 część 2

 

Dlaczego w życiu nie zawsze wszystko nam się udaje?
Dlaczego jestem chory a ktoś cieszy się zdrowiem?
Co jest przyczyną naszych chorób?
Dlaczego tamten ma pieniądze a ja nie?
Dlaczego ludziom nie układa się w związkach?
Jak to zmienić?


Każdy z nas przynajmniej raz w życiu zastanawiał się, dlaczego przydarzyła się mu ta albo inna sytuacja. Najczęściej takie pytania są związane z nieprzyjemnymi wydarzeniami, ponieważ właśnie wtedy zastanawiamy się nad tym, co zależy od nas, a co od "przypadku" czy jakichś innych okoliczności. Czy rzeczywiście istnieje związek między losem, zdrowiem, charakterem i światopoglądem człowieka? Odpowiedzi na te i wiele innych ważnych pytań udziela Autor niniejszej książki. Siergiej Łazariew, znany rosyjski psycholog, bioenergoterapeuta i uzdrowiciel, dokonał niezwykłych odkryć. Zobaczył najgłębsze struktury duszy, warunkujące nasz los i nasze zdrowie, oraz opracował system pozwalający na zmianę doświadczeń życiowych i powrót do zdrowia. W tej książce po raz pierwszy w historii zostały przedstawione badania wyjaśniające mechanizm działania karmy i przekonujące dowody na możliwość jej zmiany (Wydawca).


"To niezwykle inspirująca, ale niełatwa, w wielu miejscach kontrowersyjna, fragmentami hermetyczna, zarazem wyjątkowo ważna książka dla wszystkich poszukujących zrozumienia zasady rządzącej życiem i światem. Autor podejmuje karkołomną i jednocześnie nadzwyczaj kompetentną próbę racjonalnego przeniknięcia tajemnicy istnienia, zapisanej w tekstach, wielkich proroków, mistyków i nauczycieli życia. Wielką wartością tego opisu jest jego zakorzenienie w wieloletnim, rzetelnym doświadczeniu pomagania ludziom w wychodzeniu z cierpienia. Obdarzony wyjątkową zdolnością odczuwania energii Autor naczelną zasadę i źródło wszelkich form istnienia w naturalny dla siebie sposób dostrzega w jednolitym polu energetyczno-informacyjnym. Czyni to opis i rozumienie rzeczywistości przedstawione w "Diagnostyce karmy" komplementarnym nie tylko wobec przekazów religijnych, lecz także teorii kwantowej, koncepcji pola morficznego, koncepcji Wibera czy dużo wcześniejszej Jungowskiej podświadomości zbiorowej. Autor w przekonujący i przenikliwy sposób wykazuje uniwersalność zasady jednolitego, pierwotnego pola i jej ważne konsekwencje dla rozumienia podstawowej przyczyny chorób somatycznych i psychicznych oraz zaburzeń w relacjach międzyludzkich. Szczególnie doniośle brzmi przewijające się przez cały tekst ostrzeżenie, że coraz powszechniejsze ludzkie sprzeniewierzanie się jednoczącej zasadzie uniwersalnego pola energetyczno-informacyjnego, czyli sprzeniewierzanie się - jak to sam Autor trafnie nazywa - zasadzie miłości, poważnie zagraża powszechnemu zdrowiu, stosunkom międzyludzkim, przyrodzie i naszej zbyt jednostronnie rozwijającej się cywilizacji.

Obowiązkowa pozycja w bibliotece XXI wieku dla wszystkich myślących i poszukujących, a szczególnie dla tych, którzy zajmują się leczeniem i pomaganiem."

Wojciech Eichelberger

Ten produkt jest zestawem promocyjnym, który zawiera następujące produkty:

Diagnostyka karmy T1
1 x Diagnostyka karmy T1 - Łazariew Siergiej

Siergiej Łazariew to słynny rosyjski psycholog, badacz, uzdrowiciel i bioenergoterapeuta. Odkrył i opisał mechanizm działania karmy, wspominany w wielu źródłach, ale dotychczas przez nikogo niezbadany i niewyjaśniony. Jako pierwszy w historii nie tylko zobaczył najgłębsze struktury duszy...

Cena rynkowa: 44.00 zł
Diagnostyka karmy T2 cz. 1 Czysta Krew
1 x Diagnostyka karmy T2 cz. 1 Czysta Krew - Siergiej Łazariew

To niezwykle inspirująca, ale niełatwa, w wielu miejscach kontrowersyjna, fragmentami hermetyczna, zarazem wyjątkowo ważna książka dla wszystkich poszukujących zrozumienia zasady rządzącej życiem i światem. Autor podejmuje karkołomną i jednocześnie nadzwyczaj kompetentną próbę racjonalnego...

Cena rynkowa: 44.00 zł
Diagnostyka karmy T2 cz. 2 Czysta karma
1 x Diagnostyka karmy T2 cz. 2 Czysta karma - Siergiej Łazariew

To niezwykle inspirująca, ale niełatwa, w wielu miejscach kontrowersyjna, fragmentami hermetyczna, zarazem wyjątkowo ważna książka dla wszystkich poszukujących zrozumienia zasady rządzącej życiem i światem. Autor podejmuje karkołomną i jednocześnie nadzwyczaj kompetentną próbę racjonalnego...

Cena rynkowa: 44.00 zł

Cena rynkowa produktów w zestawie: 132 zł
Kupując ten zestaw oszczędzasz: 42.00 zł (32%)

Recenzje książki Diagnostyka karmy, Tom 1 i 2 - przeczytaj

opinie klientów:

Liczba recenzji: 16
DANUTA K. ( ... ) 2011-12-12 18:49:47, ocena: 5

Polecam -szybka dostawa i towar ok.I w styczniu będe kupować następne książki..
Elzbieta B. ( ... ) 2011-07-30 15:33:33, ocena: 5

Powyższa praca Łazariewa powinna stać się jednᶏ z najcenniejszych pozycji dla wszystkich osób szukajᶏcych sensu życia oraz przyczyn swoich chorób i nieszczęść. Ksiᶏżka tłumaczy, czym się różni przywiᶏzanie do człowieka od prawdziwej miłości do niego i co powinno stanowić najważniejszy cel naszych dᶏżeń. Autor stawia system miar moralnych tysięcy ludzi na głowie, a mimo to jest zgodny z przesłaniem Chrystusa, broni duchowego dorobku religii światowych ukazujᶏc jednocześnie ich skostniałe struktury. Wszystkie prace Łazariewa (do tej pory wydane w Polsce) stojᶏ u mnie na pierwszym miejscu (bez uwzglednienia Pism Świetych) w skali wartości przekazu, nie tylko z powodu zawartych w niech treści, ale również ze względu na prostotę wypowiedzi. Łazariew odpowiedział mi na wiele drᶏczᶏcych mnie od lat pytań..
tamara j. ( ... ) 2011-02-28 20:35:47, ocena: 5

"Diagnostyka Karmy" to książka tak wielopłaszczyznowa, że trudno ocenić ją zazwyczaj używanymi słowami. Z pewnością jest kontrowersyjna ze względu na poruszane treści, ale - jak sądzę - żadnemu czytelnikowi nie pozwoli przejść obojętnie wobec przemyśleń i dokonań autora.

Siergiej Łazariew mówi o sprawach trudnych i niepokojących każdego myślącego człowieka, o tym kim jesteśmy i dokąd zmierzamy, o Bogu,

o naszych odniesieniach do duchowości i otaczającego nas wszechświata,

o naszej odpowiedzialności za każdą myśl, za każdy czyn i każde słowo.

Nie moralizuje, a jednak uczy i skłania do zastanowienia się nad sobą.

Czyni to tak prostym i jasnym językiem, że przekazywane ( wcale niełatwe)treści stają się zrozumiałe ( w tym miejscu ukłony należą się także tłumaczce!).

Czekam więc na kolejne tomy, wielokrotnie powracając do już przeczytanych stron.

Pytanie do Autora "Diagnostyki Karmy": Kiedy polscy czytelnicy mogą liczyć na otrzymanie wszystkich tomów "Diagnostyki Karmy"?.
Barbara J. ( ... ) 2011-02-28 00:42:27, ocena: 5

Jeśli chcesz być zdrowym, nie chorować to koniecznie przeczytaj Diagnostykę Karmy Siergieja Łazariewa. Ja przeczytałam na razie część I i 1 tom II części i jestem pod wrażeniem wiedzy i doświadczenia Autora. Gdy czytałam część I to dziwiłam się, że ktoś ubrał w słowa to co ja czułam. Wiedziałam, że pisze prawdę. Brak miłości, nienawiść, zazdrość, zawiść to główne przyczyny chorób. Autor szczegółowo i na wielu przykładach wyjaśnia jak sobie pomóc. Warunkiem zdrowia jest wewnętrzna szczerość. Nie można udawać, bo choroba nie odejdzie. W drugiej książce idzie jeszcze dalej. Analizuje głębsze przyczyny chorób jak: osądzanie, przywiązanie, agresja, pogarda, pretensje do świata, pycha. Nowością dla mnie było to, że nie wystarczy zmienić siebie i swoją duszę, ale także dusze dzieci, wnuków i potomków do 7 pokolenia. To ja jestem odpowiedzialna jak ułoży sobie życie mój syn, wnuczka itd. Bo karma to nie tylko przeszłość, ale i teraźniejszość i przyszłość. Łazariew widzi przyczyny chorób w polu człowieka i pomaga ludziom szczegółowo ich informując jak mają zmienić siebie i swoje przekonania, żeby nie chorować. Te książki są inspiracją do pracy nad sobą, żeby być zdrowym i szczęśliwym. Fascynująca lektura. Nie mogę się doczekać III tomu.

Świat może być lepszy, bo przecież wszyscy wewnątrz jesteśmy dobrzy i połączeni z Bogiem, Źródłem wszystkiego. Autorowi i Czytelnikom życzę wszystkiego dobrego..
Małgorzata M. ( ... ) 2011-02-26 11:52:01, ocena: 5

"Diagnostyka karmy" Siergieja Łazariewa jest dla mnie kamieniem milowym w mojej drodze poznania siebie i świata.Prawo akcji i reakcji,prawo przyczyny i skutku działa z bezwzględną siłą-czy się z tym zgadzamy,

czy nie. Intuicyjne przeczucie,że przyczyny naszych obecnych problemów należy szukać głębiej niż tylko tu i teraz zaowocowało lekturą tej książki. Historia pracy Łazariewa,opisane przypadki, historie wyleczeń-to wszystko bardzo ułatwia pojęcie człowieka,jako istoty energetycznej będącej w rozlicznych relacjach z innymi ...z ludźmi,ze zwierzętami,z roślinami na przestrzeni czasu - a więc kiedyś,dziś i jutro.To,co damy-wróci do nas. Łazariew ukazuje jeszcze szerszą perspektywę-nasze dzieci i wnuki będą czerpały z tego,co dziś robimy.Zrozumienie praw karmy daje niepowtarzalną szansę korekty poczynań nam współczesnych i odpowiedź na pytanie dlaczego tak się "TO" dzieje.Żale,pielęgnowane krzywdy i urazy owocują w naszych życiach depresją, chorobami nowotworowymi, wypadkami, tragediami-jak choćby ostatnia- kwietniowa.

Nie jest to lektura do poduszki-to lektura na przebudzenie.

Z pewnością sięgnę po następne tomy..
małgorzata w. ( ... ) 2011-02-08 17:36:48, ocena: 4

Czym jest karma? To skutek, rezultat wcześniejszego działania. „Diagnostyka karmy”- to wyjaśnienie zjawisk zachodzących w naszym życiu, skupiający się na „tu i teraz”, a nie tylko na poprzednich wcieleniach człowieka, z czym na ogół kojarzona jest karma.

Jeżeli uważacie, że życie naszych przodków, nie ma na nas wpływu, jeżeli uważacie, że wystarczy odciąć się od rodziców, aby pozbyć się ich wpływu na nas- to książki te mogą być dla was szokujące.

Ale jeśli często, zadajecie sobie pytanie: dlaczego źle dzieje się w naszym życiu, dlaczego cierpimy, chorujemy, nie układa się nam- to znajdziecie w nich odpowiedzi na każde z tych pytań. I zrozumiecie, że rzeczy nie zawsze są takie, na jakie wyglądają…..
Dorota s. ( ... ) 2011-01-28 12:43:14, ocena: 5

Doskonała znajomość procesów związanych z podświadomością ludzkiego umysłu,starająca się w sposób jak najbardziej prosty przez autora przekazać istotę działania sfery biopola człowieka na otaczającą go rzeczywistość.Uzmysłowienie w sposób jak najbardziej docierający do każdego tajemniczych zjawisk pojawiających się w naszym codziennym życiu,poprzez działanie energii na podświadomość zbiorową.Autor czyni to w sposób przekonujący i stara się wieloma przykładami to udowodnić .Fenomen książek Siergieja Łazariewa to fenomen ukazania lub bardziej przybliżenia i zrozumienia działania przyczynowo-skutkowego i skierowanie myślenia na właściwe tory,na lepsze,spokojniejsze życie ,życie w którym największą wartością człowieka jest miłość i dobroć -największe i najważniejsze wyznaczniki.

Komplementując poszczególne przekazy i teorie zawarte w jego książkach docieramy do zrozumienia w jakim stopniu nasze emocje oraz nasza świadomość pomaga lub szkodzi nam i naszym bliskim.

Reasumując bardzo ciekawie przedstawiający mechanizm łączący myśli,emocje,zachowania,postępowanie człowieka w świecie który żądzi się zupełnie innymi wartościami..
Maria S. ( ... ) 2011-01-26 12:09:28, ocena: 5

Siergiej ŁAZARIEW to autor znany między innymi z takich pozycji jak: ,,Tajemnice podświadomości", po raz kolejny zaskakuje doskonałą znajomością wszelkich procesów związanych z tą tajemną sferą łączącą w sobie niewyjaśnione zjawiska pojawiające się w naszym życiu, z których bardzo często nie zdajemy sobie sprawy. Podświadomość zawiera w sobie mnóstwo tajemnic, przechowuje kody karmiczne, które mają później decydujący wpływ na nasze życie, zdrowie, a także relacje z partnerem, czy członkami rodziny. Diagnostyka karmy to pozycja godna polecenia pod każdym względem, zważywszy, iż autor tłumacząc poszczególne zasady karmiczne posługuje się przykładami zaczerpniętymi ze swojego przebogatego doświadczenia zawodowego, przykładami wyjętymi niejako z jego własnego gabinetu, przy czym zachowuje tutaj także dystans do samego siebie i jego własnej historii. Przemyślenia owocują pozycją, którą nie sposób odłożyć na półkę tak po prostu, nie zapoznawszy się wcześniej z prawdą w jej zawartą, wszystkim nam przecież zależy na tym, aby polepszyć swoje życie, a posiadając rozliczne kody karmiczne, o których nie zdajemy sobie w pełni sprawy możemy przeżyć własną historię niejako zanurzając się po kolei w następne "błędne koła" cierpienia. Warto poznać swoje karmiczne uwarunkowania, by wieść życie na jakie w głębi ducha wszyscy zasługujemy, wolne od cierpienia!.
DANUTA K. ( d...@op.pl ) 2011-12-12 18:49:47, ocena: 5

Polecam -szybka dostawa i towar ok.I w styczniu będe kupować następne książki..
Elzbieta B. ( e...@gmx.de ) 2011-07-30 15:33:33, ocena: 5

Powyższa praca Łazariewa powinna stać się jednᶏ z najcenniejszych pozycji dla wszystkich osób szukajᶏcych sensu życia oraz przyczyn swoich chorób i nieszczęść. Ksiᶏżka tłumaczy, czym się różni przywiᶏzanie do człowieka od prawdziwej miłości do niego i co powinno stanowić najważniejszy cel naszych dᶏżeń. Autor stawia system miar moralnych tysięcy ludzi na głowie, a mimo to jest zgodny z przesłaniem Chrystusa, broni duchowego dorobku religii światowych ukazujᶏc jednocześnie ich skostniałe struktury. Wszystkie prace Łazariewa (do tej pory wydane w Polsce) stojᶏ u mnie na pierwszym miejscu (bez uwzglednienia Pism Świetych) w skali wartości przekazu, nie tylko z powodu zawartych w niech treści, ale również ze względu na prostotę wypowiedzi. Łazariew odpowiedział mi na wiele drᶏczᶏcych mnie od lat pytań..
Szczegóły książki Diagnostyka karmy, Tom 1 i 2
Podobne produkty
Diagnostyka karmy T4 Dotykanie przyszłości - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy T4 Dotykanie przyszłości

Cena: 30.00 zł
Promocja z: 44.00
Można książka. Bardzo poruszająca. Po jej lekturze człowiek jest już nie ten sam. Dla człowieka, który otworzy się na jej treść i ją do siebie dopuści - staje się książką mocy. Czyni cuda. Zmienia i uzdrawia na wielu poziomach. Leczy choroby. Prostuje ścieżki. Poprawia kontakt ze sobą,......
Diagnostyka karmy T2 cz. 1 Czysta Krew - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy T2 cz. 1 Czysta Krew

Cena: 30.00 zł
Promocja z: 44.00
To niezwykle inspirująca, ale niełatwa, w wielu miejscach kontrowersyjna, fragmentami hermetyczna, zarazem wyjątkowo ważna książka dla wszystkich poszukujących zrozumienia zasady rządzącej życiem i światem. Autor podejmuje karkołomną i jednocześnie nadzwyczaj kompetentną próbę racjonalnego......
Diagnostyka karmy 6 - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy 6

Cena: 30.00 zł
Promocja z: 44.00
Piękna książka, o docieraniu do istoty rzeczy, do Boskiego i o ludzkim szczęściu. Pojawia się w niej nowa, nieobecna w poprzednich częściach "Diagnostyki karmy" jakość: lekkość z nutą optymizmu. Autor wyraźnie złagodniał. Oddaję Mu głos: "(...) na tym poziomie medycyna, psychologia, pedagogika,......
Diagnostyka karmy T2 cz. 2 Czysta karma - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy T2 cz. 2 Czysta karma

Cena: 30.00 zł
Promocja z: 44.00
To niezwykle inspirująca, ale niełatwa, w wielu miejscach kontrowersyjna, fragmentami hermetyczna, zarazem wyjątkowo ważna książka dla wszystkich poszukujących zrozumienia zasady rządzącej życiem i światem. Autor podejmuje karkołomną i jednocześnie nadzwyczaj kompetentną próbę racjonalnego......
Diagnostyka karmy 8 - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy 8

Cena: 30.00 zł
Promocja z: 35.00
Wielu po przeczytaniu siedmiu moich książek pyta mnie: „Jak mam się modlić, o co należy prosić?” – Proszę zrobić tylko jedno – odpowiadam – nauczcie się prawidłowo przechodzić traumatyczną sytuację. Nauczcie się zachowywać Boskość w momencie utraty tego co ludzkie. Gdy ...
Zestaw: Diagnostyka karmy tom 2 Czysta karma część 1 i 2 - Siergiej Łazariew - Rozwój duchowy Zestaw: Diagnostyka karmy tom 2 Czysta karma część 1 i 2 - Siergiej

Cena: 60.00 zł
Promocja z: 88
Zestaw składający się z dwóch części tomu 2 książki "Diagnostyka karmy" autorstwa Siergieja Łazariewa. Dlaczego w życiu nie zawsze wszystko nam się udaje? Dlaczego jestem chory a ktoś cieszy się zdrowiem? Co jest przyczyną naszych chorób? Dlaczego tamten ma pieniądze a ja nie? Dlaczego lud...
Diagnostyka karmy 9 - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy 9

Cena: 30.00 zł
Promocja z: 35.00
Ta książka jest niczym balsam dla duszy. Jest w niej pokazana droga do połączenia się człowieka z Bogiem. Ma ona wielką moc i daje poczucie światła. Dzięki konkretnym przykładom z życia Autor pokazuje, jak należy rozwiązywać problemy i przezwyciężać wszelkie nieprzyjemności i nieszczęścia. Po jej......
Bumerang, Diagnostyka karmy - Rozwój duchowy Bumerang, Diagnostyka karmy

Cena: 29.93 zł
Promocja z: 39.90
Mamy nadzieję, że ta książka pomoże Państwu otworzyć dla siebie nowy świat i odnaleźć harmonię w duszy. Na głównym kanale telewizyjnym Rosji odbyła się premiera programu popularno-naukowego Bumerang o autorze serii książek Diagnostyka karmy Siergieju Łazariewie i jego badaniach....
Diagnostyka karmy 12 - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy 12

Cena: 30.00 zł
Promocja z: 35.00
Książka dwunasta. Życie jak machnięcie skrzydeł motyla Książka „Życie jak machnięcie skrzydeł motyla” jest ostatnią, podsumowującą częścią całej serii „Diagnostyka karmy”. Dwanaście książek tej serii poświęconych jest głównie zagadnieniom teoretycznym, w każdej z nich Autor w...
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
CzaryMary.pl korzysta z technologii cookies, przeczytaj więcej na ten temat tutaj.
Mapa galerii: 1 | 2 | produkty niedostępne T
Stany Zjednoczone: koszt dostawy już od 47,90 zł!*
Aby sprawdzić koszt dostawy: (1) wrzuć produkty do CzaroMarowego koszyka,
(2) przejdź do Koszyka i (3) wybierzesz kraj dostawy paczki.
Super! Chcę zobaczyć CzaroMarowe Bestsellery >
* dla paczki o wadze do 1 kg. Pełny cennik kosztów dostawy znajdziesz również tutaj.