Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zdrowie i uroda
Kategorie
Nowości
Kontakt
INFOLINIA
801 011 078
+48 85 674 36 19
pn-pt w godz. 8-18
Bezpieczne zakupy
Zamknij [X]
Galeria
Diagnostyka karmy T2 cz. 1 Czysta Krew
Diagnostyka karmy T2 cz. 1 Czysta Krew
Galeria okno

Diagnostyka karmy T2 cz. 1 Czysta Krew

Ocena: 4.8 (12 ocen) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 224
Oprawa: broszurowa
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Promocja!
Cena rynkowa: 44.00
Nasza cena:

30.00

Taniej o: 14.00 zł ( 32 % )
Ilość
Dodaj do schowka

Opis książki

Diagnostyka karmy T2 cz. 1 Czysta Krew
Do progu (99,00 zł) Darmowej Dostawy do kiosku Ruchu brakuje Ci 99,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

 • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 2,99 zł
 • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,70 zł
 • Odbiór paczki w paczkomacie od 8,70 zł
 • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,70 zł
 • Paczka pocztowa (48h) od 10,70 zł
 • Kurier DPD od 12,70 zł
 • Kurier POCZTEX od 12,70 zł

To niezwykle inspirująca, ale niełatwa, w wielu miejscach kontrowersyjna, fragmentami hermetyczna, zarazem wyjątkowo ważna książka dla wszystkich poszukujących zrozumienia zasady rządzącej życiem i światem.

Autor podejmuje karkołomną i jednocześnie nadzwyczaj kompetentną próbę racjonalnego przeniknięcia tajemnicy istnienia, zapisanej w tekstach, wielkich proroków, mistyków i nauczycieli życia. Wielką wartością tego opisu jest jego zakorzenienie w wieloletnim, rzetelnym doświadczeniu pomagania ludziom w wychodzeniu z cierpienia. Obdarzony wyjątkową zdolnością odczuwania energii autor naczelną zasadę i źródło wszelkich form istnienia w naturalny dla siebie sposób dostrzega w jednolitym polu energetyczno-informacyjnym. Czyni to opis i rozumienie rzeczywistości przedstawione w "Diagnostyce karmy" komplementarnym nie tylko wobec przekazów religijnych, lecz także teorii kwantowej, koncepcji pola morficznego, koncepcji Wibera czy dużo wcześniejszej Jungowskiej podświadomości zbiorowej.

Autor w przekonujący i przenikliwy sposób wykazuje uniwersalność zasady jednolitego, pierwotnego pola i jej ważne konsekwencje dla rozumienia podstawowej przyczyny chorób somatycznych i psychicznych oraz zaburzeń w relacjach międzyludzkich. Szczególnie doniośle brzmi przewijające się przez cały tekst ostrzeżenie, że coraz powszechniejsze ludzkie sprzeniewierzanie się jednoczącej zasadzie uniwersalnego pola energetyczno-informacyjnego, czyli sprzeniewierzanie się - jak to sam autor trafnie nazywa - zasadzie miłości, poważnie zagraża powszechnemu zdrowiu, stosunkom międzyludzkim, przyrodzie i naszej zbyt jednostronnie rozwijającej się cywilizacji. Obowiązkowa pozycja w bibliotece XXI wieku dla wszystkich myślących i poszukujących, a szczególnie dla tych, którzy zajmują się leczeniem i pomaganiem. (Wojciech Eichelberger)

Recenzje książki Diagnostyka karmy T2 cz. 1 Czysta Krew - przeczytaj

opinie klientów:

Liczba recenzji: 12
Ewa K. ( ... ) 2011-10-01 10:49:49, ocena: 5

Chyba moja opinia na nic się nie przyda....nie przeczytalam jeszcze w/w książek. Czytalam natomiast " Diagnostykę karmy "- pierwszą część . Uważam , że jest to książka rewelacyjna. Dlatego zdecydowałam się dokupić resztę części.

Łazariew wyjaśnia dlaczego przydarzają nam się takie sytuacje a nie inne, dlaczego chorujemy na takie a nie inne choroby, dlaczego żyjemy tak a nie inaczej i jak to można zmienić , jeżeli chcemy coś zmienić.

A na Łazariewa "wpadłam" po przeczytaniu książki " Samoleczenie metodą diagnostyki karmicznej" - Marjan Ogorevc .Książka wspaniała, napisana zresztą na podstawie badań Łazariewa..
Ilona M. ( ... ) 2011-02-05 18:14:39, ocena: 4

"Diagnostyka karmy" S. Łazariewa to niewątpliwie niełatwa, ale z pewnością rzetelnie napisana książka, bowiem jej treść powstała w wyniku wieloletnich badań i analiz ludzkiej karmy. Jestem przekonana, że każda recenzja, napisana przez czytelnika, będzie inna, a to ze względu na poziom rozwoju duchowego. Myślę, że podkreślenie tego faktu jest konieczne, gdyż nie każdy sięga po tak specyficzną tematykę z zakresu literatury, należącej do kręgu NEW AGE. Zazwyczaj do tego grona należą bioenergoterapeuci, mistrzowie reiki czy psychotronicy. Myślę zatem, że recenzja osoby od kilku lat zgłębiającej tą tematykę, będzie przydatna. Przyznaję, że po przeczytaniu tego tomu książki uważam, że autor trochę na siłę chce zgłębić wszystkie, ludzkie problemy i znaleźć jedno, unikalne rozwiązanie, ukazując przy tym swoje zasługi, świadczące o (wydawać by się mogło) nadmiernie rozbudowanym ego. Myślę, że jest to jedyny minus tej pozycji. Podoba mi się sposób ukazania Boga: jako pola energo - informacyjnego, które autor interpretuje podobnie jak Gregg Braden w książkach: "Uzdrawianie wiary" oraz "Boska matryca". Fakt ten uświadamia czytelnikowi, że należy żyć zgodnie z uniwersalnymi prawami wszechświata, aby móc oczyścić swą dusze w teraźniejszości. Jednak jest to możliwe li tylko, gdy świadomie podejmiemy wysiłek w celu zmiany własnego charakteru i światopoglądu. Pozycję tą szczerze polecam tym wszystkim, którzy mają otwarty umysł i nie żyją w przekonaniach, zaszczepionych im przez instytucję kościoła katolickiego, która w IV wieku n.e. wyparła się teorii reinkarnacji, tylko po to, aby manipulować ludzkimi umysłami, co zresztą czyni po dzień dzisiejszy..
Malgorzata K. ( ... ) 2011-01-27 09:54:04, ocena: 5

Ta niezwykła książka dedykowana tym którzy interesują się rozwojem duchowym ... ale i nie dla wszystkich - bowiem nie każdy jest gotowy by nie tyle zrozumiec co choćby przyjąć zupełnie inny pogląd na nasze posłannictwo na Ziemi.

Bardzo trafnie został ujety problem ludzi chorych, cierpiacych czy umierających - wychodzi na to ze wszystko co nas spotyka zwłaszcza to "złe" ma swój ukryty wyższy cel w rozwoju duchowym - i warto brać się za to za bary bo nadchodzi czas gdzie bedzie wóz albo przewóz.

Zycze wytrwałości i otwartego serca podczas czytania książki - naprawde warto!.
Rafał S. ( ... ) 2011-01-26 11:18:17, ocena: 5

Dotąd przeczytałem bardzo dużo książek o tematyce psychologiczno - ezoterycznej i przyznam, że na inną tematykę praktycznie szkoda mi czasu. Jakoś "otwierając" się, uczestnicząc w różnych warsztatach książki wpadają mi w ręce jakby w bardzo ustalonym porządku :-).

Na Diagnostykę Karmy "wpadłem" jakiś rok temu ale dopiero od kilku miesięcy tak rzeczywiście ją czytam ...hmmm...przeczytałem już wszystkie tomy i czekam na "Miłość" czyli tom 3.

Co mogę powiedzieć?

Diagnostyka Karmy to książka WYJĄTKOWA! Otworzyła mi ona oczy na to wszystko co mogło być moim udziałem w poprzednich wcieleniach a czego skutki mam dzisiaj. To jest fenomenalne, że treści z tej książki przeniknęły całą moją "strukturę" a ja zmieniam się...Hmmmm...powróciłem do modlitwy. Jeszcze raz wybaczyłem sobie, innym i modlę się do Boga. Siergiej dał potężny oręż, który ja już odczuwam...Zrozumienie, akceptacja, miłość... To wszystko dociera do każdego z nas, ważność połączenia rozumu i Duszy, kobiety i mężczyzny, energii ing i jang...

Książkę tą czytałem z żoną. Ciekawe, że każde z nas podkreśliło w niej inne fragmenty ale i na niej i na mnie Siergiej zrobił niesamowite wrażenie kogoś, kto przyniósł nam Światło...

Nie znam osoby wśród swoich znajomych, dla których ta książka by była obojętna...:-)

Moje pytanie do Autora Diagnostyki Karmy: Siergiej na ile tematy i Twoje oceny zawarte w częściach 1 i 2 (tych wydanych dotychczas w Polsce) uległy zmianie w dniu dzisiejszym. Na ile Byś zmienił informacje, które wcześniej przekazałeś w 1 i 2 tomie?"

Oczywiście, że chciałbym też zapytać o "czystość" swojego biopola i możliwości mojej pracy z nim...

Pozdrawiam bardzo serdecznie

Rafał.
Janina M. ( ... ) 2011-01-11 20:53:16, ocena: 5

Dobrze przypomnieć sobie w jakim stopniu negatywnymi emocjami szkodzimy ciału i duchowi:swojemu i bliskich.Pozycja nakłania do samodyscypliny i świadomego kreowania losu czyli karmy.Polecam.
Elżbieta S. ( ... ) 2010-11-30 13:20:23, ocena: 5

Bardzo ciekawa pozycja , nie czyta sie ją łatwo gdyż tematy w niej poruszane wymagają zastanowienia się . Warto przeczytać i zapoznać się z tą tematyką..
Ewa K. ( e...@wp.pl ) 2011-10-01 10:49:49, ocena: 5

Chyba moja opinia na nic się nie przyda....nie przeczytalam jeszcze w/w książek. Czytalam natomiast " Diagnostykę karmy "- pierwszą część . Uważam , że jest to książka rewelacyjna. Dlatego zdecydowałam się dokupić resztę części.

Łazariew wyjaśnia dlaczego przydarzają nam się takie sytuacje a nie inne, dlaczego chorujemy na takie a nie inne choroby, dlaczego żyjemy tak a nie inaczej i jak to można zmienić , jeżeli chcemy coś zmienić.

A na Łazariewa "wpadłam" po przeczytaniu książki " Samoleczenie metodą diagnostyki karmicznej" - Marjan Ogorevc .Książka wspaniała, napisana zresztą na podstawie badań Łazariewa..
Ilona M. ( m...@wp.pl ) 2011-02-05 18:14:39, ocena: 4

"Diagnostyka karmy" S. Łazariewa to niewątpliwie niełatwa, ale z pewnością rzetelnie napisana książka, bowiem jej treść powstała w wyniku wieloletnich badań i analiz ludzkiej karmy. Jestem przekonana, że każda recenzja, napisana przez czytelnika, będzie inna, a to ze względu na poziom rozwoju duchowego. Myślę, że podkreślenie tego faktu jest konieczne, gdyż nie każdy sięga po tak specyficzną tematykę z zakresu literatury, należącej do kręgu NEW AGE. Zazwyczaj do tego grona należą bioenergoterapeuci, mistrzowie reiki czy psychotronicy. Myślę zatem, że recenzja osoby od kilku lat zgłębiającej tą tematykę, będzie przydatna. Przyznaję, że po przeczytaniu tego tomu książki uważam, że autor trochę na siłę chce zgłębić wszystkie, ludzkie problemy i znaleźć jedno, unikalne rozwiązanie, ukazując przy tym swoje zasługi, świadczące o (wydawać by się mogło) nadmiernie rozbudowanym ego. Myślę, że jest to jedyny minus tej pozycji. Podoba mi się sposób ukazania Boga: jako pola energo - informacyjnego, które autor interpretuje podobnie jak Gregg Braden w książkach: "Uzdrawianie wiary" oraz "Boska matryca". Fakt ten uświadamia czytelnikowi, że należy żyć zgodnie z uniwersalnymi prawami wszechświata, aby móc oczyścić swą dusze w teraźniejszości. Jednak jest to możliwe li tylko, gdy świadomie podejmiemy wysiłek w celu zmiany własnego charakteru i światopoglądu. Pozycję tą szczerze polecam tym wszystkim, którzy mają otwarty umysł i nie żyją w przekonaniach, zaszczepionych im przez instytucję kościoła katolickiego, która w IV wieku n.e. wyparła się teorii reinkarnacji, tylko po to, aby manipulować ludzkimi umysłami, co zresztą czyni po dzień dzisiejszy..
Malgorzata K. ( m...@yahoo.com ) 2011-01-27 09:54:04, ocena: 5

Ta niezwykła książka dedykowana tym którzy interesują się rozwojem duchowym ... ale i nie dla wszystkich - bowiem nie każdy jest gotowy by nie tyle zrozumiec co choćby przyjąć zupełnie inny pogląd na nasze posłannictwo na Ziemi.

Bardzo trafnie został ujety problem ludzi chorych, cierpiacych czy umierających - wychodzi na to ze wszystko co nas spotyka zwłaszcza to "złe" ma swój ukryty wyższy cel w rozwoju duchowym - i warto brać się za to za bary bo nadchodzi czas gdzie bedzie wóz albo przewóz.

Zycze wytrwałości i otwartego serca podczas czytania książki - naprawde warto!.
Rafał S. ( r...@neostrada.pl ) 2011-01-26 11:18:17, ocena: 5

Dotąd przeczytałem bardzo dużo książek o tematyce psychologiczno - ezoterycznej i przyznam, że na inną tematykę praktycznie szkoda mi czasu. Jakoś "otwierając" się, uczestnicząc w różnych warsztatach książki wpadają mi w ręce jakby w bardzo ustalonym porządku :-).

Na Diagnostykę Karmy "wpadłem" jakiś rok temu ale dopiero od kilku miesięcy tak rzeczywiście ją czytam ...hmmm...przeczytałem już wszystkie tomy i czekam na "Miłość" czyli tom 3.

Co mogę powiedzieć?

Diagnostyka Karmy to książka WYJĄTKOWA! Otworzyła mi ona oczy na to wszystko co mogło być moim udziałem w poprzednich wcieleniach a czego skutki mam dzisiaj. To jest fenomenalne, że treści z tej książki przeniknęły całą moją "strukturę" a ja zmieniam się...Hmmmm...powróciłem do modlitwy. Jeszcze raz wybaczyłem sobie, innym i modlę się do Boga. Siergiej dał potężny oręż, który ja już odczuwam...Zrozumienie, akceptacja, miłość... To wszystko dociera do każdego z nas, ważność połączenia rozumu i Duszy, kobiety i mężczyzny, energii ing i jang...

Książkę tą czytałem z żoną. Ciekawe, że każde z nas podkreśliło w niej inne fragmenty ale i na niej i na mnie Siergiej zrobił niesamowite wrażenie kogoś, kto przyniósł nam Światło...

Nie znam osoby wśród swoich znajomych, dla których ta książka by była obojętna...:-)

Moje pytanie do Autora Diagnostyki Karmy: Siergiej na ile tematy i Twoje oceny zawarte w częściach 1 i 2 (tych wydanych dotychczas w Polsce) uległy zmianie w dniu dzisiejszym. Na ile Byś zmienił informacje, które wcześniej przekazałeś w 1 i 2 tomie?"

Oczywiście, że chciałbym też zapytać o "czystość" swojego biopola i możliwości mojej pracy z nim...

Pozdrawiam bardzo serdecznie

Rafał.
Szczegóły książki Diagnostyka karmy T2 cz. 1 Czysta Krew
 • Tytuł: Diagnostyka karmy 2 część 1
 • Autor: Łazariew Siergiej
 • Wydawnictwo: Raduga Verlag
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2011
 • Ilość stron: 224
 • Format: 13x20 cm
 • Powiązane tematy: Pełnia Wyprzedaży w CzaryMary
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: NUNTIUS02A
 • Język: polski
 • ISBN: 9783941622135
 • EAN: 9783941622135
 • Wymiary: 13x20 cm
Podobne produkty
Diagnostyka karmy T4 Dotykanie przyszłości - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy T4 Dotykanie przyszłości

Cena: 30.00 zł
Promocja z: 44.00
Można książka. Bardzo poruszająca. Po jej lekturze człowiek jest już nie ten sam. Dla człowieka, który otworzy się na jej treść i ją do siebie dopuści - staje się książką mocy. Czyni cuda. Zmienia i uzdrawia na wielu poziomach. Leczy choroby. Prostuje ścieżki. Poprawia kontakt ze sobą,......
Diagnostyka karmy 6 - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy 6

Cena: 30.00 zł
Promocja z: 44.00
Piękna książka, o docieraniu do istoty rzeczy, do Boskiego i o ludzkim szczęściu. Pojawia się w niej nowa, nieobecna w poprzednich częściach "Diagnostyki karmy" jakość: lekkość z nutą optymizmu. Autor wyraźnie złagodniał. Oddaję Mu głos: "(...) na tym poziomie medycyna, psychologia, pedagogika,......
Diagnostyka karmy 8 - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy 8

Cena: 30.00 zł
Promocja z: 35.00
Wielu po przeczytaniu siedmiu moich książek pyta mnie: „Jak mam się modlić, o co należy prosić?” – Proszę zrobić tylko jedno – odpowiadam – nauczcie się prawidłowo przechodzić traumatyczną sytuację. Nauczcie się zachowywać Boskość w momencie utraty tego co ludzkie. Gdy ...
Diagnostyka karmy 9 - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy 9

Cena: 30.00 zł
Promocja z: 35.00
Ta książka jest niczym balsam dla duszy. Jest w niej pokazana droga do połączenia się człowieka z Bogiem. Ma ona wielką moc i daje poczucie światła. Dzięki konkretnym przykładom z życia Autor pokazuje, jak należy rozwiązywać problemy i przezwyciężać wszelkie nieprzyjemności i nieszczęścia. Po jej......
Diagnostyka karmy T2 cz. 2 Czysta karma - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy T2 cz. 2 Czysta karma

Cena: 30.00 zł
Promocja z: 44.00
To niezwykle inspirująca, ale niełatwa, w wielu miejscach kontrowersyjna, fragmentami hermetyczna, zarazem wyjątkowo ważna książka dla wszystkich poszukujących zrozumienia zasady rządzącej życiem i światem. Autor podejmuje karkołomną i jednocześnie nadzwyczaj kompetentną próbę racjonalnego......
Zestaw: Diagnostyka karmy tom 2 Czysta karma część 1 i 2 - Siergiej Łazariew - Rozwój duchowy Zestaw: Diagnostyka karmy tom 2 Czysta karma część 1 i 2 - Siergiej

Cena: 60.00 zł
Promocja z: 88
Zestaw składający się z dwóch części tomu 2 książki "Diagnostyka karmy" autorstwa Siergieja Łazariewa. Dlaczego w życiu nie zawsze wszystko nam się udaje? Dlaczego jestem chory a ktoś cieszy się zdrowiem? Co jest przyczyną naszych chorób? Dlaczego tamten ma pieniądze a ja nie? Dlaczego lud...
Bumerang, Diagnostyka karmy - Rozwój duchowy Bumerang, Diagnostyka karmy

Cena: 29.93 zł
Promocja z: 39.90
Mamy nadzieję, że ta książka pomoże Państwu otworzyć dla siebie nowy świat i odnaleźć harmonię w duszy. Na głównym kanale telewizyjnym Rosji odbyła się premiera programu popularno-naukowego Bumerang o autorze serii książek Diagnostyka karmy Siergieju Łazariewie i jego badaniach....
Diagnostyka karmy 12 - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy 12

Cena: 30.00 zł
Promocja z: 35.00
Książka dwunasta. Życie jak machnięcie skrzydeł motyla Książka „Życie jak machnięcie skrzydeł motyla” jest ostatnią, podsumowującą częścią całej serii „Diagnostyka karmy”. Dwanaście książek tej serii poświęconych jest głównie zagadnieniom teoretycznym, w każdej z nich Autor w...
Diagnostyka karmy 10 - Siergiej Łazariew - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy 10 - Siergiej Łazariew

Cena: 30.00 zł
Promocja z: 35.00
Książka dziesiąta. Kontynuacja dialogu "Dawniej mówiłem wszystkim, że trzeba zachowywać miłość w duszy. Rozumiałem przez to, że dla zachowania miłości nie wolno tłumić jej nienawiścią, obrazami, lękami, przygnębieniem, żałowaniem. Pierwszy etap został pokonany. Teraz mówię: „Nauczyliście się.....
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
CzaryMary.pl korzysta z technologii cookies, przeczytaj więcej na ten temat tutaj.
Mapa galerii: 1 | 2 | produkty niedostępne T
Stany Zjednoczone: koszt dostawy już od 47,90 zł!*
Aby sprawdzić koszt dostawy: (1) wrzuć produkty do CzaroMarowego koszyka,
(2) przejdź do Koszyka i (3) wybierzesz kraj dostawy paczki.
Super! Chcę zobaczyć CzaroMarowe Bestsellery >
* dla paczki o wadze do 1 kg. Pełny cennik kosztów dostawy znajdziesz również tutaj.