Odważne Dusze [wydanie 1]

Magiczne Bestsellery   |   Promocje   |   Czaromarowy Horoskop   |   Salon wróżb i magii   |   Magiczny Blog   |   Kontakt / O nas
Kategorie
Nowości

Kontakt

INFOLINIA
801 011 078
+48 85 674 36 19
pn-pt w godz. 9-18
Zamknij [X]
Galeria
Odważne Dusze [wydanie 1] - Schwartz Robert

Odważne Dusze [wydanie 1] - Schwartz Robert

Galeria okno

Odważne Dusze [wydanie 1]

Ocena: 4.7 (2 oceny) Zobacz recenzje ( 28 ) »
Typ produktu Ilość stron: 244
Oprawa: oprawa broszurowa
Dostępność:
P R O D U K T   N I E D O S T Ę P N Y
Cena rynkowa: 34.90
Nasza cena: 29.67
Taniej o: 5.23 zł ( 15 % )
Dodaj do schowka
PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Zapytaj o dostępność
Powiadom mnie o dostępności
Koszty dostawy już od 8.70 zł. Darmowa dostawa od 199 zł.

Opis książki Odważne Dusze [wydanie 1] - Schwartz Robert

 

Czy planujemy swoje życie przed przyjściem na świat?

Czy to możliwe, że odpowiedź na odwieczne pytania: "Dlaczego złe rzeczy przytrafiają się dobrym ludziom?" lub "Dlaczego ja?" mają swoje źródło w pełnym miłości planowaniu zdarzeń i okoliczności przed narodzinami? Czy to możliwe, że niektórzy z naszych dręczycieli to osoby obdarzające nas największą miłością? Czy wreszcie to możliwe, że takie rzeczy nie zdarzają się tylko po to byśmy cierpieli, ale raczej służą rozwojowi duchowemu?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiemy twierdząco, to w jaki sposób możemy wykorzystać tę wiedzę do poznania sensu i celu życia oraz samo-uzdrowienia?

Czy jesteś na tyle odważny, aby spojrzeć za zasłonę własnego życia i uwierzyć, że Twoja dusza zaplanowała je przed urodzeniem? Jeśli tak, dołącz do grona bohaterów książki "Odważne Dusze" i wyrusz z nimi w duchową podróż w głąb siebie ku odkryciu odpowiedzi na dręczące Cię pytania.

POBIERZ DARMOWY FRAGMENT

 

Opinie czytelników Amazon.com

"Świetna książka do przeczytania, jeśli chcesz poznać znaczenie swego życia. Przeczytałam i poleciłam przyjaciółce, która zadzwoniła do mnie zapłakana mówiąc: "Teraz wiem dlaczego!""


"W trakcie lektury książki byłam zachwycona jej wnikliwością. Dzięki poznaniu różnych życiowych historii każdy z nas może dostrzec mądrość kryjącą się za ludzkimi "tragediami". "Odważne Dusze" umożliwiają spojrzenie za kurtynę życia."


"Ta książka jest wspaniała dzięki szczegółom z jakimi jej bohaterowie opisują swoje wybory przed urodzeniem. Kiedy ją czytasz, poznajesz tych ludzi coraz lepiej, a to przynosi Ci lepsze zrozumienie własnych przedurodzeniowych wyborów."

Kiedy po raz kolejny pytasz: DLACZEGO lub ogarnia Cię strach i zwątpienie, pozwól poprowadzić się ścieżką miłości i zrozumienia. Dzięki tej książce dowiesz się, w jaki sposób wpływasz na wydarzenia w swoim życiu i jak je przekształcać w bogactwo duchowe.

Opinie czytelników Amazon.com

"Jeśli jesteś ciekaw, co dzieje się z duszą pomiędzy kolejnymi wcieleniami, ta książka jest dla Ciebie. Odkrywa nam możliwość tworzenia nieograniczonej liczby scenariuszy na następne życia. Wyjaśnia ze szczegółami, dlaczego decyzja o określonym sposobie życia wpływa na inne dusze, mające dzielić z nami otoczenie."

""Odważne Dusze" i inne książki które poruszają podobne tematy powstają w czasach, kiedy ludzie zaczynają sobie zdawać sprawę, że naprawdę wszyscy jesteśmy duszami mającymi ludzkie doświadczenia i umieszczonymi w ciałach, które są tylko naczyniami wykorzystanymi do nauki. Nie ma wypadków, tragedii – tylko lekcje. Wszyscy piszemy własne role, odgrywamy charaktery i w każdej chwili możemy zmieniać akcję tak, aby dopasować ją do wyzwań, jakich chcemy doświadczyć."

"To ważna pozycja w tych czasach. Mnóstwo książek i programów telewizyjnych dotyczy tematyki życia po śmierci. Książka ta idzie o krok dalej, gdyż stwierdza, że naprawdę mamy jakiś cel, gdy pojawiamy się na Ziemi. Ponadto planujemy wydarzenia, żeby go osiągnąć. To dobrze napisana książka i mam nadzieję, że wkrótce zobaczę inne pozycje tego autora."

"W "Odważnych Duszach" Robert Schwartz w przystępny sposób pokazuje, to co jest rzadkie w dziedzinie osobistego i duchowego rozwoju. Ze współczuciem i zrozumieniem pisze o tym, co nas w życiu motywuje. Przeczytaj tę książkę, aby zrozumieć znaczenie sił mających kluczowy wpływ na kształt Twojej ścieżki życiowej."

Kolejne karty tej książki odkryją przed Tobą inne wymiary miłości, współczucia, a także smutku i śmierci. Ukoronowaniem Twej osobistej wędrówki będzie znalezienie miłości do samego siebie jako pięknej wielowymiarowej istoty.

Opinie czytelników Amazon.com

"Kocham tą niesamowitą książkę. Nadaje nowe znaczenie pojęciu nieosądzania innych. Wszyscy ludzie muszą podążać własną ścieżką, żeby "przerobić" lekcje jakie zaplanowali sobie przed urodzeniem, nawet jeśli czasami to oznacza, że wydarzą się złe rzeczy. Po przeczytaniu książki "Odważne Dusze" każdy musi zmienić definicję zła."

"Nawet jeśli nie wierzysz w reinkarnację, przewodników duchowych, czy planowanie przedurodzeniowe, ta książka może Cię czegoś nauczyć, ponieważ pomaga nam spojrzeć na negatywne strony życia i przekształcić je w pozytywne. Zamiast skupiać się na negatywnych lekcjach, których udzielili nam rodzice bądź inni, możemy im podziękować za to, że byli przykładem, jakim człowiekiem mamy być, a jakim mnie. To całkowita zmiana nastawienia z negatywnego na pozytywne – powinieneś tego spróbować."

"Jedna z najważniejszych książek jaką przeczytałem. Potwierdza wiele rzeczy, które podświadomie zawsze uważałem za prawdziwe. Ważniejsze jest jednak to, że ta książka pomogła mi spojrzeć na życie i ludzi z bardziej szerokiej perspektywy. Trudno mi wyrazić, jak wspaniała jest to książka."

""Odważne Dusze" można polecieć każdemu, kto próbuje zrozumieć cierpienie i tragedię, które sprowadziły go do kluczowych pytań o śmierć i Boga. Kto z pośród nas nie jest wystawiony na takie wyzwania i pytania?"
PRZECZYTAJ WIĘCEJ NA WWW.ODWAZNEDUSZE.PL

Poznaj plan swojej duszy!

"Odważne Dusze" zgłębiają założenie, że wszyscy jesteśmy wiecznymi duszami, które planują wyzwania życiowe przed narodzinami celem duchowego rozwoju. Książka ta opisuje historię 10 osób, które zaplanowały różne ciężkie doświadczenia takie jak: fizyczne dolegliwości, posiadanie upośledzonego dziecka, głuchotę, ślepotę, uzależnienie od narkotyków, alkoholizm, utratę ukochanej osoby oraz poważne wypadki. Informacje o planach przedurodzeniowych tych osób uzyskano dzięki 4 utalentowanym medium i medium chanellingowym.

"Odważne Dusze" zawierają zapis rozmów, jakie osoby te przeprowadziły (jako dusze) ze swoimi przyszłymi rodzicami, dziećmi, małżonkami, przyjaciółmi i innymi ukochanymi, z którymi planowały wspólne życie. Podczas lektury, bezsensowne dotychczas cierpienie, którego doświadczamy w życiu, nabiera głębszego znaczenia. Czytelnik może zrozumieć, iż Mądrość można osiągnąć w bardziej świadomy sposób, zastępując uczucie złości, winy i bycia ofiarą przez akceptację, wybaczenie, wdzięczność i spokój.

Czego dziś szukamy bardziej niż zrozumienia? Każdy z nas chciałby być wysłuchany i zrozumiany. Każdy z nas pragnie odkryć główne siły, które pokierowały nasze życia na określone tory. Nie ustajemy w próbach dotarcia do tego, co jest niewidoczne dla oka. Wsłuchujemy się w nasze serca i wierzymy, że mamy duszę.

"Odważne Dusze" uczą słuchać, ponieważ czytamy w nich o historiach innych ludzi. Przynoszą nam też zrozumienie, które po lekturze tej książki jesteśmy w stanie okazać sami sobie. Dzięki temu łatwiej jest osiągnąć duchowe ukojenie, a w nim można upatrywać nadziei na to, że zasługujemy na miłość swoją i innych.

Dzięki tym niezwykłym historiom planów przedurodzeniowych możesz:

 • się, dlaczego niektórzy z nas decydują się na doświadczenia takie jak: wypadki, choroby, utrata ukochanych bliskich;
 • zrozumieć, w jaki sposób jako dusza tworzysz plan swego życia;
 • świadomie wykorzystać wyzwania do rozwoju duchowego;
 • zrozumieć, że ludzie w Twoim życiu są tu na Twoją prośbę, kierowani miłością do ciebie w celu odegrania ról, które im zaplanowałeś;
 • zastąpić gniew i winę wybaczeniem, akceptacją i spokojem;
 • pogłębić swoje uznanie i wdzięczność za życie.

 

"Odważne Dusze" – drogowskaz dla szukających zrozumienia i miłości

Być może książka "Odważne dusze" zostanie przez liczne osoby pominięta, kiedy będą przechadzać się między półkami księgarni. Być może kogoś zainteresuje okładka albo tytuł, ale po pobieżnym przejrzeniu treści stwierdzi, że pozycja ta nie zawiera nic interesującego. Na pewno znajdą się jednak i takie osoby, które niczym tytułowe odważne dusze wyruszą wraz z autorem w duchową wędrówkę w głąb siebie. Dla nich wspólna droga na kartach tej książki może przerodzić się w swoiste katharsis i zaowocować niespodziewanymi rezultatami.

Każdy z nas szuka odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, które w mniejszym lub większym stopniu wiążemy ze sferą duchową. Niezależnie od tego jaki poziom rozwoju duchowego reprezentujemy, podświadomie zakorzenione jest w nas przeświadczenie, że życie ludzkie nie jest jedynie zbiegiem przypadkowych wydarzeń, które wiążąc się ze sobą tworzą splot różnych doświadczeń. Człowiek chciałby widzieć sens we wszystkim tak, żeby dostrzec jakieś prawidłowości i znaleźć oparcie w swym niekiedy chwiejnym życiu. Czasami tak bezwładnie poddajemy się jego falom, że nie zauważamy zewnętrznych sygnałów docierających do nas każdego dnia z otaczającej rzeczywistości. Jesteśmy wystawiani na kolejne próby, niejednokrotnie tak bolesne, że gotowi jesteśmy poddać się bez żadnej walki. Nieważne już jak często zadajemy wtedy banalne pytania w stylu "Dlaczego ja?". Przed lekturą "Odważnych dusz" należy postawić samemu sobie pytanie "A co, jeśli to ja?". A co, jeśli to ja jestem autorem wydarzeń, które mnie z życiu spotkały? A co, jeśli to ja zaaranżowałam poznanie określonych osób i inne "zbiegi okoliczności"?

Z takim pytaniem w głowie rozpoczęłam czytanie książki "Odważne dusze". Muszę przyznać, że wywołało to we mnie mieszane uczucia i z pewnością tak będzie u większości czytelników. Generalnie oddalamy od siebie winę za cokolwiek, co nas spotyka, a już zwłaszcza za nieprzyjemne czy nawet tragiczne doświadczenia. Nic w tym dziwnego. Kto z nas świadomie przyznałby, że spotyka go nieszczęście dlatego, że tak sam "zaplanował" jeszcze przed urodzeniem. Niestety, jeśli poszukujemy sensu wydarzeń tylko na płaszczyźnie ziemskiej, nie zawsze uda się nam rozwikłać wszystkie zagadki. Niekiedy trzeba sięgnąć dalej tam, gdzie człowiek istnieje w innej duchowej i jakże pięknej formie.

Tak często dosięga nas zwątpienie i strach, które są największymi wrogami naszej chęci do życia. Paraliżują nas przed podejmowaniem działań, a nawet przed myśleniem. Co gorsza, strach uniemożliwia człowiekowi poznanie siebie, ponieważ nas zniewala. Przedstawiona w książce koncepcja planowania przedurodzeniowego jest natomiast instrumentem, który ma służyć wejrzeniu w głąb siebie, a w rezultacie odnalezieniu miłości do samego siebie jako wspaniałej wielowymiarowej istoty. Czyż nie ma piękniejszej drogi ku wyzwoleniu spod okowów utrwalonych schematów? "Odważne dusze" dały nam sposobność ku poznaniu historii wielu różnych osób, których życie niejednokrotnie zostało naznaczone ciężkim brzemieniem. Pomimo tego, że są to smutne opowiadania, każde słowo w książce, każda strona jest wielkim przesłaniem miłości oraz drogowskazem, jak mamy pokonywać własne wyzwania.

Wszystkie osoby, które występują w "Odważnych duszach" zdecydowały się opowiedzieć o swoich doświadczeniach autorowi, który następnie stworzył piękną opowieść o potędze ludzkiej wiary i miłości. Za pośrednictwem Roberta Schwartza poznajemy sylwetki zwykłych ludzi, którzy dzięki swej wewnętrznej odwadze i sile stworzyły niezwykłe życiorysy. Z pewnością do każdego będzie przemawiać wyraźniej inna historia. W końcu sami codziennie zmagamy się z wieloma wyzwaniami i poszukujemy odpowiedzi, dlaczego dzieje się tak a nie inaczej. Książka zawiera opisy wielu doświadczeń, jakie mogą dotknąć każdego z nas. Począwszy od ciężkich wypadków (Christina, Jason), przez uzależnienia (Sharon, Pat) aż po stratę bliskich ukochanych ( Valerie). Pomimo tego, że na pierwszy rzut oka wymienione zdarzenia wydają się być strasznymi tragediami, które na zawsze odmieniają los człowieka i jego bliskich, już po przeczytaniu pierwszych historii dostrzegamy głębszy wymiar wszystkich ludzkich doświadczeń. Dzięki "Odważnym duszom" patrzymy na nie przez pryzmat zrozumienia, które jest tak bardzo ważne w procesie uwolnienia się od winy za swoje życie. Każdy bohater książki prezentował postawę ciekawości i otwartości wobec tego, co przyniosą sesje z mediami channelingowymi. Oczywiście ludzie ci nie byli również pozbawieni obaw. Nade wszystko zwyciężyła jednak chęć poznania przyczyn, dla których powzięli tak trudne zadania życiowe.

Koncepcja planowania przedurodzeniowego zakłada bowiem, że sami jesteśmy twórcami wszystkiego, co nas spotyka. Wybieramy określone doświadczenia po to, aby doskonalić nasz rozwój duchowy i po to, aby nasza dusza mogła "przerobić" określone lekcje karmiczne. W tym celu planujemy nasze główne wyzwania, aranżujemy odpowiednie okoliczności, czy też wybieramy odpowiednich ludzi do naszych planów, "umawiając się" z nimi jeszcze przed urodzeniem tak, żeby mogli stanąć na naszej drodze w odpowiednim momencie, umożliwiając realizację wytyczonego celu.

Na świecie jest tyle zła, którego nie potrafimy ogarnąć naszym umysłem i pojęciem. Czasami dosięga nas w najmniej spodziewanej chwili, podważając wszystko w co wierzyliśmy. Stawia pod znakiem zapytania reguły rządzące naszym życiem i sprawia, że wątpimy w Boga i siebie. Może warto byłoby przeprowadzić krótką analizę własnej osobowości i całego swojego doświadczenia, ażeby móc przynajmniej spróbować nadać nowe znaczenie poszczególnym zdarzeniom, zaistniałym na ścieżce naszego życia. Uwierzcie, że w świetle planowania przedurodzeniowego wszystkie dotychczasowe fakty uzyskują całkiem inny obraz w naszych oczach.

Nie jesteśmy w stanie zrozumieć, dlaczego człowiek potrafi stać się najgorszym wrogiem drugiego człowieka, dlaczego potrafimy zatracić się w nienawiści do siebie nawzajem. Zło, którego doznajemy czasami z rąk innych jeszcze bardziej zakłóca nam możliwość spojrzenia na drugą osoby z perspektywy miłości, empatii i wybaczenia. Trzeba mieć niezwykle silnego ducha, aby stanąć ponad tym wszystkim i dostrzec we wszystkich ludziach część siebie. Jak już wcześniej wspomniałam, takie kroki wymagają zrozumienia. Planowanie przedurodzeniowe rozwija miłość wobec innych, pozwala nam patrzeć na nich przez pryzmat prawdziwego człowieczeństwa, choć to niezwykle trudne zwłaszcza, gdy doświadczamy z ich strony niesprawiedliwości czy skrzywdzenia. Poprzez miłość do innych dochodzimy do miłości wobec siebie – klucza do odnalezienia szczęścia i spokoju.

Odważne dusze przejawiają swą odwagę najpierw w ramach planowania trudności, a następnie już w ludzkiej formie, kiedy odważą się, aby zrozumieć cel swojego życiowego doświadczenia. Ktoś mógłby zapytać: "I co to da?". Pospieszyłabym natychmiast z odpowiedzią, która, moim zdaniem rozwiałaby wątpliwości niektórych ludzi. Otóż, koncepcja planowania przedurodzeniowego i jej założenia pozwalają człowiekowi osiągnąć wspomniany przeze mnie już spokój. I taki wpływa ta książka miała również na mnie. Zrozumienie kalectwa, odrzucenia, nałogu pozwala osiągnąć stan, w którym nie patrzymy już z niepokojem na swoje życie, nie oglądamy się wstecz w poszukiwaniu własnych błędów, ale pozwalamy, aby w naszym umyśle zagościł spokój. Może to przypominać zbieranie porozrzucanych kawałków układanki czy sklejanie rozbitego wazonu. Pomimo tego, że nie otrzymujemy idealnego obrazu, dostrzegamy pełnię, równowagę, a zarazem docieramy do głębszych obszarów naszej świadomości.

Czasami, niestety, zapominamy, jak ważne jest, aby żyć ze sobą w zgodzie. Brak wewnętrznej harmonii objawi się prędzej czy później, kiedy nie będziemy w stanie podjąć żadnego mobilizującego działania i poczujemy się zagubieni na rozstajach wielu życiowych dróg. Tym co pogłębia rozdźwięk w nas są oczywiście trudne życiowe wyzwania. Podświadomie czujemy, że nie zasługujemy na to, co nas spotkało, odsuwamy to od siebie jak najdalej. Każdy z nas ma w końcu piękną wizję swojego życia na Ziemi i nikt nie chciałby, żeby cokolwiek zakłóciło przebieg naszego planu. Jak się jednak okazuje, większe znaczenie ma plan, który podjęła nasza dusza jeszcze przed narodzeniem. Dopiero ten plan zawiera kluczowe doświadczenia, które ukształtują nas na ziemskiej płaszczyźnie. Uwierzmy, że skoro to my sami zaplanowaliśmy pewne zdarzenia, to znaczy, że są nie tylko niezbędne na drodze naszego rozwoju, ale i nie zaszkodzą nam. Każdy w końcu dostaje tyle, ile zdoła podźwignąć. Tym łatwiej przychodzi zrozumienie tego zdania, skoro to ja albo Ty jesteśmy twórcami tego, co nas spotyka.

Z tego miejsca chciałabym zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz, która w moim mniemaniu jest bardzo ważna i nie pozostaje bez wpływu nie tylko na poszczególnych ludzi, ale i na ogół całej ludzkości. Poszłabym bowiem o wiele dalej tak, aby dostrzec ogólny wymiar planowania przedurodzeniowego. Skoro wszyscy borykamy się z określonymi doświadczeniami, to od tego w jaki sposób odpowiemy na nasze osobiste wyzwania, zależeć będzie jak cały świat na nie odpowie. Planowanie przedurodzeniowe może być bowiem nie tylko elementem bytu indywidualnego człowieka, ale w ogólnej perspektywie jest zwierciadłem, w którym przegląda się cały świat. Wszyscy tworzymy przecież określoną energię i w zależności od tego, jak wypełniamy nasze życiowe zadania, tak je też wypełnia cała Ziemia. Stąd też wynika prosty wniosek, że wszystko spoczywa w naszych rękach – dosłownie. Odkąd rozpoczniemy planowanie życia przed swymi narodzinami, aż po jego kres, jesteśmy odpowiedzialni za własne wybory, za to, czego się nauczymy i jakie świadectwo po sobie zostawimy. W ogólnym wymiarze należy to rozumieć tak, że wszyscy ludzie dźwigają na swych barkach ogromny ciężar przezwyciężenia własnych samo ograniczających przekonań, które nie pozwalają wejrzeć w głąb innych ludzi, aby dostrzec to samo, co widzimy w sobie. Kiedy staje się to możliwe, przychodzi wybaczenie i współczucie. Pojawia się wreszcie i miłość, która cementuje uzdrowienie duszy i umożliwia pokonanie życiowych doświadczeń zgodnie z naszym przedurodzeniowym planem.

 

Kliknij tutaj aby pobrać DARMOWY fragment "Odważnych Dusz"

Przeczytaj więcej o "Odważnych Duszach" na stronie www.odwaznedusze.pl

Produkty kupowane razem

Diagnostyka karmy - Rozwój duchowy
Diagnostyka karmy
35.11 zł 39.90 zł
12%
Oszczędzasz
Karty przesłania aniołów - Wróżenie z kart
Karty przesłania aniołów
55.90 zł 69.20 zł
19%
Oszczędzasz
Boska magia - Rozwój duchowy
Boska magia
23.90 zł 26.56 zł
10%
Oszczędzasz
Ekstatyczne pozycje ciała - Szamanizm i Huna
Ekstatyczne pozycje ciała
17.45 zł 34.90 zł
50%
Oszczędzasz

CzaroMarowe Rozmaitości

Bransoletka Hematyt Gabriel średnia - pismo anielskie białe - Anielskie amulety, figurki, biżuteria
Bransoletka Hematyt Gabriel
33.95 zł 35.00 zł
3%
Oszczędzasz
Woreczek Na pieniądze i bogactwo - Pieniądze
Woreczek Na pieniądze
14.55 zł 15.00 zł
3%
Oszczędzasz
Anielskie Rzeczywistości Podręcznik przetrwania - Rozwój duchowy
Anielskie Rzeczywistości
53.72 zł 61.05 zł
12%
Oszczędzasz
Tablica przewodnictwa aniołów zestaw - Prezent dla Niej
Tablica przewodnictwa
129.50 zł 143.90 zł
10%
Oszczędzasz

Recenzje książki Odważne Dusze [wydanie 1] - Schwartz Robert

Liczba recenzji: 28
Agnieszka M. ( ... ) 2010-01-28 15:13:30, ocena: 5

Wspaniała książka, polecam serdecznie:) Przesyłka dotarła do mnie szybko. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i z przyjemnością będę robić zakupy w tej księgarni:)
Agnieszka J. ( a...@gazeta.pl ) 2011-11-29 10:41:03, ocena: 5

W krotkim czasie po przeczytaniu tej ksiazki zginął w wypadku moj brat. Moze zabrzmi to dziwnie, ale ksiazka ta bardzo pomogla mi zaakceptowac/zrozumiec ta sytacje... Bardzo chce aby tak bylo... abym mogla jeszcze go spotkac i powspominac nasze doswiadczenia :)

Nikt z rodziny nie mogl przeczytac tej ksiazki juz po jego smierci, mowiac, ze nie chca skrocic przez nia czasu zaloby... nie wiem jakby to bylo, gdybym dostala ja na tym etapie, dlatego dziekuje, ze moglam do niej dotrzec przed ta tragiczna chwila. Ksiazka ta pomogla tez znajomej Pani, ktora pozyczyla ja ode mnie. Po jej przeczytaniu stracila ciaze, tez powiedziala, ze udalo jej sie przezwyciezyc bol po stracie dzieki tej ksiazce. Nawiasem mowiac w krotkim czasie po stracie dziecka jej corka zaszla w ciaze. W tej chwili wszyscy raduja sie z powodu nowego czlonka rodziny, chociaz kiedys Pani ta nie zaakceptowalaby zwiazku swojej corki. Nic nie dzieje sie bez powodu, wystarczy uwaznie patrzec i laczyc zdarzenia. Polecam ksiazke...
Dawid W. ( d...@gazeta.pl ) 2011-11-13 13:37:43, ocena: 5

Bardzo inspirująca książka - pozwala wiele zrozumieć, każdy może zagłębić się w siebie i odkryć swoją prawdę
Beata H. ( l...@wp.pl ) 2011-02-02 18:33:45, ocena: 4

Niesamowita książka polecam każdemu kto ma rozterki życiowe :)
Bozena B. ( b...@gmail.com ) 2010-11-03 20:26:07, ocena: 5

Zdecydowanie jedna z ksiazek obalajaca calkowicie poglad, ze wszystko w naszym zyciu jest przypadkiem i konczy sie i tak bezsensowna smiercia. Zawsze wiedzialam o kontraktach przedurodzeniowych, a ta ksiazka w calosci moja teze potwierdza. Mozna do lektury ODWAZNYCH DUSZ dolaczyc ksiazke ZYCIE JAKO SWIETY KONTRAKT , a wtedy mozna powiedziec, ze otrzymamy calosc pogladu na sprawe.

Niezwykle wazna ksiazka, oby wiecej takich na rynku, a moze z czasem ludzkosc zacznie zauwazac skostniale i nieaktualne poglady wg ktorych jestesmy wychowywani ,a potem tak drogo za te zle schematy placimy.

Autor rozjasnia tematy zwiazane z reinkarnacja, planem przedurodzeniowym i tzw. przypadkiem. Koniecznie trzeba przeczytac.
Marta B. ( m...@hotmail.co.uk ) 2010-10-21 12:33:22, ocena: 1

JESTEM ROZCZAROWANA I LEKKO PRZERAZONA. JEZELI NASZE ZYCIE BYLOBY JUZ Z GORY ZAPLANOWANE TO JAKZE SZARE BYLOBY NASZE CODZIENNE ZYCIE. POCO SIE STARAC,ROZWIJAC,CIESZYC SIE ZE SWOICH OSIAGNIEC SKORO NIE BYLYBY ONE OSIAGNIETE NASZA PRACA BO PRZECIEZ BYLY JUZ ZAPLANOWANE...NIE ROZUMIEM TEGO KONCEPTU. ODECHCIALOBY MI SIE WOGOLE WSTAWAC Z LOZKA BO PRZECIEZ I TAK JEST JUZ WSZYSTKO ZAPLANOWANE TO POCO SIE WYSILAC,,,POZATYM NUDNIE NAPISAN,MASLO MASLANE...
Izabela J. ( w...@o2.pl ) 2010-10-20 11:39:50, ocena: 5

Wyśmienita ksiązka pokazująca życie i jego sens z innej ciekawej i interesującej strony.Naprawdę ciekawa i wciągająca
Maria N. ( a...@adam.com.au ) 2010-09-19 11:45:48, ocena: 5

Przedewszystkim dziekuje za szybka dostawe , mimo ze mieszkam na _drugim koncu swiata_

Sama ksiazka jest niesamowita i tak bardzo ponad.... inne ksiazki o tej tematyce.

Jeszcze raz przypomniala o prawdziwych wartosciach w naszym ziemskim zyciu.

Pomogla mi takze, mocniej zrozumiec moja wlasna droge zycia i jej sens.

Tak jak Valerie (rozdz.6) rowniez poznalam smak utraty ukochanych osob

(narzeczony, jedyny syn i maz)

Dziekje raz jeszcze

Pozdrawiam
Andrzej G. ( 6...@wp.pl ) 2010-08-26 09:52:46, ocena: 4

Książka jest bardzo godna przeczytania, ale styl pisania jest trochę trudny w odbiorze. Bardzo polecam wiedzę zawartą w tej książce, naprawdę godna polecenia. Po przeczytaniu zrozumiałem wiele a nawet nastąpiły zmiany w moim stosunku do wielu ludzi i mnie samego, wreszcie mogę siebie całkowicie zrozumieć i zaakceptować.
Zofia G. ( z...@vp.pl ) 2010-08-16 19:11:43, ocena: 5

Książka dla odważnego czytelnika, bo nie każdy potrafi przełamać stereotypy w myśleniu. Jednak, gdy pokona sie tę barierę , odkrywa się inny świat i wiele spraw jest wyjaśnionych , czy w pełni we wszystko uwierzymy to inna sprawa . Książka pobudzająca do myślenia i poszukiwania .

Szczegóły książki Odważne Dusze [wydanie 1] - Schwartz Robert

 • Rok wydania: 2009
 • EAN: 9788392747734
 • Format: 16.5x24 cm
 • Oprawa: Miękka
 • Wydawnictwo: Arete s.c.
 • Tytuł: Odważne Dusze
 • Ilość stron: 244
 • ISBN: 9788392747734
 • Podtytuł: Czy planujemy swoje życie przed przyjściem na świat?
 • Autor: Robert Schwartz
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 50453902466KS

Tagi produktu

Produkty w promocji

Uzdrawiająca moc słów - Rozwój duchowy
Uzdrawiająca moc słów
22.32 zł 27.90 zł
20%
Oszczędzasz
Szamanizm dla początkujących - Szamanizm i Huna
Szamanizm dla początkujących
25.84 zł 32.30 zł
20%
Oszczędzasz
Opowieści z duszą - Rozwój duchowy
Opowieści z duszą
20.32 zł 23.90 zł
15%
Oszczędzasz
Ziemia szamanów - Szamanizm i Huna
Ziemia szamanów
27.92 zł 34.90 zł
20%
Oszczędzasz

Podobne produkty

Dziecięce dusze. Jak komunikować się z duszą? - Rozwój duchowy Dziecięce dusze. Jak komunikować się z duszą?

Cena: 26.40 zł
Promocja z: 33.00
Dziecięce dusze to książka przeznaczona przede wszystkim dla osób, które pragną mieć dziecko. Stanowi zbiór odpowiedzi na pytania, które od zawsze nurtują rodziców.  Autor, Walter Makichen, odpowiada na nie i sugeruje, jak dowiedzieć się, czy pisane jest Ci mieć dziecko, dlaczego nie udaje Ci się......
Muzyczne witraże. Czamkram Wawelski. Wydanie specjalne - CD - Andrzej Nikodemowicz - Filmy i muzyka relaksacyjna Muzyczne witraże. Czamkram Wawelski. Wydanie specjalne - CD - Andrzej

Cena: 29.29 zł
Promocja z: 35.35
Wydanie specjalne „Muzycznych witraży” to „Czakram wawelski”, w którym połączona została historia z mistyką i współczesnymi wydarzeniami. Wielki Duch Narodu ożywiony został dźwiękiem nowego serca Dzwonu Zygmunta. Pomysłodawcą i autorem tekstów, narratorem...
Pamiętniki wampirów Księga 3 Dusze cieni - Smith L.J. - Mroczne klimaty Pamiętniki wampirów Księga 3 Dusze cieni - Smith L.J.

Cena: 12.00 zł
Promocja z: 35.80
Pamiętniki wampirów tuż po Zmierzchu Stephenie Meyer na światowych listach bestsellerów. Dwa wampiry. Dwaj nienawidzący się bracia. I piękna dziewczyna, której obaj pragną. Dla tego uczucia przyjdzie im wiele poświęcić... Elena: oddałaby życie, by ocalić swą miłość. Lecz żeby uwolnić Stefano, musi.....
Najdalsza podróż, Wydanie 2 - Stanislav Grof - Okultyzm i magia ceremonialna Najdalsza podróż, Wydanie 2 - Stanislav Grof

Cena: 49.28 zł
Promocja z: 56.00
"Do późnych lat sześćdziesiątych XX wieku zachodnia cywilizacja przemysłowa niemal w ogóle nie interesowała się problematyką śmierci i umierania. Jedynym wiarygodnym wytłumaczeniem tego fenomenu jest masowe wypieranie się śmierci i tłumienie wszystkiego, co się z nią wiąże"....
Odważne dusze - Poradniki Odważne dusze

Cena: 26.78 zł
Promocja z: 27.90
Odkryj duchowy sens swego życia! Czy wiesz, kim są odważne dusze? Czy myślisz, że mógłbyś być jedną z nich? Opowiadane tu historie na zawsze zmienią to, co myślałeś o znaczeniu doświadczeń, które Cię spotykają. Spojrzysz na wszystko z drugiej strony lustra i przejrzysz się w nim tak, jak zrobili to....
Bratnie Dusze i Bliźniacze - Elizabeth Clare Prophet - Rozwój duchowy Bratnie Dusze i Bliźniacze - Elizabeth Clare Prophet

Cena: 21.84 zł
Promocja z: 22.99
Poszukiwanie miłości - i tego doskonałego partnera - jest w rzeczywistości poszukiwaniem pełni. Z ciepłem i mądrością, książka "Bratnie dusze i Bliźniacze płomienie" pomaga zgłębić duchowy wymiar związków i odkrywać nowe klucze do pełnej i prawdziwej miłości....
Szkoła Zdrowia, Wydanie 3 - Nadieżda Siemionowa - Oczyszczanie organizmu Szkoła Zdrowia, Wydanie 3 - Nadieżda Siemionowa

Cena: 38.18 zł
Promocja z: 46.00
"Szkoła Zdrowia - Uwolnij się od pasożytów i żyj bez nich" to polskie wydanie rosyjskiego bestsellera z dziedziny medycyny naturalnej, autorstwa Nadieżdy Siemionowej....
Odważne dusze. Poznaj plan swojej duszy - Rozwój duchowy Odważne dusze. Poznaj plan swojej duszy

Cena: 31.20 zł
Promocja z: 39.00
To pierwsza książka Roberta Schwartza podejmująca tematykę planowanych przed narodzeniami doświadczeń. Decyzja o każdym cierpieniu, jakiego doznajemy, została podjęta przez duszę na długo przed naszym narodzeniem....
Anastazja Tom I (Wydanie uzupełnione) - Władimir Megre - Proza ezoteryczna Anastazja Tom I (Wydanie uzupełnione) - Władimir Megre

Cena: 25.00 zł
„Anastazja” to pierwsza książka z serii Dzwoniące Cedry Rosji. Opowiada ona historię podróży handlowej przedsiębiorcy Władimira Megre do syberyjskiej tajgi w 1995 roku, gdzie był ON świadkiem niezwykłych zjawisk duchowych związanych z dzwoniącymi cedrami....