Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Wykorzystaj swój potencjał T.1 Pokonaj lęki...
Wykorzystaj swój potencjał T.1 Pokonaj lęki...
Galeria okno

Wykorzystaj swój potencjał T.1 Pokonaj lęki...

Autor: Murphy Joseph
Ocena: 5.0 (4 oceny) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 232
Oprawa: Twarda
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Cena rynkowa: 33.90
Nasza cena:

27.12

Taniej o: 6.78 zł ( 20 % )
Ilość
Dodaj do schowka

Opis książki

Wykorzystaj swój potencjał T.1 Pokonaj lęki...
Do tańszej wysyłki do kiosku Ruchu (za 1,99 zł) dla zamówień od 98,99 zł brakuje Ci 98,99 zł.
Sprawdź koszt dostawy

 • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 4,70 zł
 • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,70 zł
 • Odbiór paczki w paczkomacie od 8,70 zł
 • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,70 zł
 • Paczka pocztowa (48h) od 10,70 zł
 • Przesyłka kurierska (24h) od 12,70 zł

„Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem. Masz moc pokonywania przeciwności losu i osiągania szczęścia, harmonii i dobrobytu. Masz w sobie siłę, żeby wzbogacić własne życie”.

Psycholodzy już dawno odkryli, jak wielką moc ma pozytywne myślenie i wzorce zapisane w podświadomości. Dr Murphy zaś uczy, jak skutecznie wpływać na podświadomość i zastępować szkodliwe przekonania wzorcami prowadzącymi do sukcesu w określonej dziedzinie życia. Radzi, jak uporać się z dojmującym lękiem i obawami, które odbierają radość i utrudniają życie.  Uczy, jak wyzbywać się niepewności, a wzbudzać w sobie ufność i znajdować wewnętrzną siłę, która doprowadzi cię do poczucia spełnienia.

Możesz stać się tym, kim chcesz.

Dr J. Murphy to autor wielu książek, programów i audycji radiowych na temat duchowości, sztuki dobrego życia, filozofii i kultury. Jego prace stały się poradnikami życiowymi wszech czasów. Jego sztandarowe dzieło Potęga podświadomości, dotyczące procesów psychicznych zachodzących poza naszą świadomością, stało się światowym bestsellerem.

 

Fragment książki


ROZDZIAŁ 1

ROZPRAW SIĘ Z NIEPOKOJEM


    Jeśli długo się czymś zamartwiasz, tracisz siły życiowe, entuzjazm i energię... i stajesz się fizycznym i psychicznym wrakiem. Lekarze specjalizujący się w chorobach psychosomatycznych zwracają uwagę na to, że przewlekły niepokój leży u podstaw wielu chorób, takich jak astma, alergia, problemy z sercem, nadciśnienie tętnicze i wielu innych – zbyt licznych, by można je tu wymienić.

    Umysł niespokojny to umysł zdezorientowany, podzielony, jałowo roztrząsający sprawy, które nie mają nic wspólnego z prawdą. Niewykluczone, że po przebudzeniu myślisz o czymś całkiem innym, niemniej rzeczywistą przyczyną zmartwień są twoja opieszałość, lenistwo, apatia i obojętność. Treścią myśli może być przecież harmonia, pokój, piękno, właściwe postępowanie, miłość i zrozumienie. Można zastąpić myśli negatywne konstruktywnymi.

    Twój problem tkwi w twoim umyśle. Załóżmy, że pragniesz czegoś i że gdybyś to osiągnął, rozwiązałbyś swój problem. Kiedy jednak przyglądasz się realnym warunkom i okolicznościom, w twoim umyśle powstaje negatywna myśl, a pragnienie zderza się z lękiem. Niepokój polega na tym, że umysł akceptuje negatywne warunki. Zdaj sobie sprawę, że twoje pragnienie jest darem Boga. Bóg jest Duchem Żywym, który mieszka w tobie i namawia cię, żebyś w swoim życiu wspiął się wyżej. Mówi ci także, że nie ma takiej mocy, która sprzeciwiłaby się Bogu, Żywemu Duchowi w twoim wnętrzu. Istnieje tylko jedna Moc – nie dwie, trzy lub cztery, lecz tylko ta Jedyna, która działa jako całość, w harmonii i pokoju. Nie ma w Niej podziałów ani wewnętrznego skłócenia. Wszechmogąca Potęga daje oparcie, ujawniając ci doskonały plan rozwoju. Jest to przekonanie, które zapewnia spokój.

    Gdy opadają cię niespokojne myśli, przypomnij sobie, że dzięki Nieskończonej Inteligencji twoje pragnienie, ideał lub cel realizują się zgodnie z boskim porządkiem. W ten sposób wypierasz z umysłu negatywne myśli. Trzymaj się tego nastawienia, a nadejdzie dzień i cienie się rozpierzchną.

    Po jednym z moich wykładów pewien słuchacz poprosił mnie o radę. Martwił się kiedyś o swoje zdrowie, ale lekarz, zbadawszy go starannie, oświadczył mu, że jest całkiem zdrów na ciele, cierpi jednak na lęki i nerwicę. Nerwica lękowa – to fachowy termin oznaczający po prostu długotrwałe zamartwianie się. Z kolei czasownik „martwić się”, jeśli poszukać jego pierwotnego znaczenia, oznacza „dusić, dławić” – i to właśnie robił sobie mój rozmówca.

    Ciągle się martwił o pieniądze, swoją firmę i przyszłość. Niepokój blokował jego wizję sukcesu i pomyślności i pozbawiał go energii. Czuł się wiecznie zmęczony i przygnębiony.

    Poradziłem mu, aby trzy lub cztery razy dziennie znajdował chwilę spokoju i uroczyście oświadczał, że otrzymał już od Wszechmocnego inspirację i nadzieję oraz że jedyne, czego mu potrzeba, to sprzymierzyć się z Nieskończonością i pozwolić, aby przepływały przez niego nieograniczona harmonia, pokój i miłość. Doradziłem mu następująca afirmację:


      „Boże, Najwyższa Mądrości, obdarz mnie tym pragnieniem. Wszechmogąca Potęga mieszka we mnie i pozwala mi być, działać i mieć. Mądrość i Siła Wszechmogącego wspierają mnie i umożliwiają spełnienie wszystkich moich celów. Regularnie i systematycznie rozmyślam o mądrości i sile Wszechmogącego. Nie skupiam się już na przeszkodach, opóźnieniach, ograniczeniach i niepowodzeniach. Wiem, że jeśli będę stale myśleć w ten sposób, wzmocnię swoją wiarę i ufność, nabiorę więcej sił i opanowania, albowiem nie dał nam Bóg ducha bojaźni, ale mocy i miłości, i trzeźwego myślenia”.


    Jakiś czas później otrzymałem od tego człowieka list, w którym zapewnił mnie, że tak właśnie postępował, regularnie i metodycznie. Wypowiadane prawdy dotarły do jego podświadomości, a wówczas jego mózg przesłał uzdrawiające wibracje do każdej cząstki jego ciała. Kiedy już znalazły się w podświadomości, prawdy te działały jak „duchowa penicylina”: niszczyły wirusy zmartwienia, strachu, lęku i wszystkich negatywnych myśli. W ciągu miesiąca mężczyzna osiągnął świadomość siły, mocy i inteligencji, którą Bóg zaszczepił w nim w chwili przyjścia na świat. Pokonał obawy, przyjmując duchowe lekarstwo Najwyższej Mądrości i Nieskończonej Inteligencji, zamknięte w jego własnej podświadomości.

    Jakiś czas temu odwiedziła mnie przygnębiona kobieta. Powiedziała, że strasznie się martwi o córkę, która wstąpiła do Korpusu Pokoju i wyjechała do odległego i niebezpiecznego zakątka Afryki. Nauczyłem zatroskaną matkę konkretnej modlitwy, którą miała odmawiać wieczorem i rano w intencji własnej i córki. Po roku młoda kobieta szczęśliwie zakończyła podróż po Afryce, wróciła do domu i wyszła za mąż za swojego dawnego chłopaka.

    I znowu jej matka przyszła do mnie, zmartwiona tak samo jak wcześniej. Znów niepokoiła się o córkę. Teraz z kolei obawiała się, że ta poślubiła nieodpowiedniego mężczyznę; innym razem przyznała jednak, że jest ON wspaniałym mężem. „Kiedy córka zaszła w ciążę – mówiła – obawiałam się, że dziecko przyjdzie na świat martwe albo niepełnosprawne. Ona jednak urodziła prześliczne maleństwo”. Niepokoiła się też, że córce brakuje pieniędzy. Jej rzeczywistym zmartwieniem było jednak co innego.

[darmowy fragment książki "Wykorzystaj swój potencjał pokonaj lęk i obawy", strony 7-9

Recenzje książki Wykorzystaj swój potencjał T.1 Pokonaj lęki... - przeczytaj

opinie klientów:

Liczba recenzji: 4
Małgorzata W. ( ... ) 2011-07-25 14:42:32, ocena: 5

Polecam ta ksiazka rzeczywiscie mi pomogla w pokonaniu swoich lekow dlatego, ze zawarte w niej psalmy i afirmacje naprawde dzialaja. Swietna ksiazka..
Krzysztof B. ( ... ) 2010-12-06 13:20:34, ocena: 5

Zakup tej książki, to dobry wybór, polecam gorąco..
Małgorzata W. ( z...@buziaczek.pl ) 2011-07-25 14:42:32, ocena: 5

Polecam ta ksiazka rzeczywiscie mi pomogla w pokonaniu swoich lekow dlatego, ze zawarte w niej psalmy i afirmacje naprawde dzialaja. Swietna ksiazka..
Krzysztof B. ( t...@wp.pl ) 2010-12-06 13:20:34, ocena: 5

Zakup tej książki, to dobry wybór, polecam gorąco..
Szczegóły książki Wykorzystaj swój potencjał T.1 Pokonaj lęki...
 • Tytuł: Wykorzystaj swój potencjał pokonaj lęk i obawy
 • Autor: Murphy Joseph
 • Wydawnictwo: Rebis
 • Oprawa: Twarda
 • Rok wydania: 2016
 • Ilość stron: 232
 • Format: 12.5x20.5cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 46171700208KS
 • Język: polski
 • ISBN: 9788375101973
 • EAN: 9788375101973
 • Wymiary: 12.5x20.5x1.9 cm
Podobne produkty
Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Wzbogać swoje życie - Osobowość Samorealizacja Kariera Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Wzbogać swoje

Cena: 27.12 zł
Promocja z: 33.90
"Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem. Masz w sobie moc pokonywania przeciwności losu i osiągania szczęścia, harmonii i dobrobytu. Masz w sobie siłę, żeby wzbogacić własne życie". Podświadomość i zapisane w niej......
Trenuj swój umysł czyli jak obudzić w sobie potencjał - Pamięć, inteligencja, szybka nauka Trenuj swój umysł czyli jak obudzić w sobie potencjał

Cena: 28.72 zł
Promocja z: 35.90
Autorzy poradnika zabierają czytelników w fascynującą podróż w głąb ludzkiego mózgu. Udowadniają, że sprawność intelektualna zależy w znacznej mierze od naszego stylu życia - a nie tylko od genów. Zaprezentowane w książce specjalne zestawy ćwiczeń i porady zapewniają skuteczny trening mózgu, IQ i......
Co Cię blokuje? Uwolnij swój potencjał - Rozwoj Kompetencji Osobistych Co Cię blokuje? Uwolnij swój potencjał

Cena: 31.92 zł
Promocja z: 39.90
Z tej inspirującej, wnikliwie napisanej książki dowiesz się, jak odblokować własne podświadome hamulce i nacisnąć na pedał gazu, tak aby Twój potencjał dostał prawdziwego przyspieszenia! Brian Tracy, autor książek Nie tłumacz się, działaj! oraz Sukces tu i teraz Życie na szóstym biegu! Popatrz na......
Pokonaj stres dzięki technikom relaksacji - Relaks Pokonaj stres dzięki technikom relaksacji

Cena: 27.91 zł
Promocja z: 34.90
Poradnik uczy, jak dzięki technikom relaksacji pokonać codzienny stres i osiągnąć wewnętrzny spokój, uznawany na Dalekim Wschodzie za naturalny stan naszego umysłu. Z książki dowiesz się, że to właśnie umysł jest narzędziem, które może nas zaprowadzić do pełni szczęścia, jeśli tylko będziemy się......
Uwolnij swój potencjał. Przez umysł i ciało do sukcesu - Osobowość Samorealizacja Kariera Uwolnij swój potencjał. Przez umysł i ciało do sukcesu

Cena: 23.92 zł
Promocja z: 29.90
Uwolnij swój potencjał Krzysztofa Janowskiego jest swoistym kanonem wiedzy, który pozwoli ci odkryć swój wewnętrzny potencjał i wznieść swoje życie na wyższy poziom. Jeśli chcesz osiągnąć sukces, energię, zdrowie, witalność, chcesz zmienić swoje życie na lepsze – możesz to zrobić dzięki......
Sukces w spódnicy. Uwolnij swój kobiecy potencjał - Osobowość Samorealizacja Kariera Sukces w spódnicy. Uwolnij swój kobiecy potencjał

Cena: 24.82 zł
Promocja z: 29.90
„Kobieta alfa” jest dominująca, ambitna, pewna siebie i przebojowa. Bez trudu radzi sobie z wyzwaniami zawodowymi i bezkompromisowo dąży do celu. Walczy ze stereotypem mówiącym, że kobieta może mniej, i… działa jak mężczyzna. Jest ceniona i podziwiana, wzbudza szacunek. Często jes...
Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Rozwiń swoje życie duchowe - Osobowość Samorealizacja Kariera Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Rozwiń swoje

Cena: 27.12 zł
Promocja z: 33.90
"Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem. Masz moc pokonywania przeciwności losu i osiągania szczęścia, harmonii i dobrobytu. Masz w sobie siłę, żeby wzbogacić własne życie". W kolejnej książce z cyklu "Wykorzystaj swój.....
Subtelna rewolucja. Wykorzystaj potencjał... - Kobieta Subtelna rewolucja. Wykorzystaj potencjał...

Cena: 31.20 zł
Promocja z: 39.00
Podstawy rozwoju niemowlęcia Nastawienie i podejście rodzica Najlepszy czas na naukę Zapewnienie właściwych warunkówRadosny i bystry osesekPierwsze tygodnie po urodzeniu stanowią prawdziwy początek nauki i rozwoju umysłowego Twojego dziecka. Im wcześniej poddasz malucha stymulacji sensorycznej i im....
Runa Uruz - zapewnia moc, zdrowie, nieograniczony potencjał możliwości - Runy z miedzi Runa Uruz - zapewnia moc, zdrowie, nieograniczony potencjał możliwości

Cena: 6.99 zł
Promocja z: 8.00
Znaczenie runy: moc, zdrowie, nieograniczony potencjał i możliwości, siła przetrwania Potencjał, jaki runa ze sobą niesie: wytrzymałość Wysokość: 3 cm Znak jednostronny Rzemyk GRATIS!!! Materiał: Stop Miedzi...
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
CzaryMary.pl korzysta z technologii cookies, przeczytaj więcej na ten temat tutaj.
Mapa galerii: 1 | 2 | produkty niedostępne T
Stany Zjednoczone: koszt dostawy już od 47,90 zł!*
Aby sprawdzić koszt dostawy: (1) wrzuć produkty do CzaroMarowego koszyka,
(2) przejdź do Koszyka i (3) wybierzesz kraj dostawy paczki.
Super! Chcę zobaczyć CzaroMarowe Bestsellery >
* dla paczki o wadze do 1 kg. Pełny cennik kosztów dostawy znajdziesz również tutaj.