Moc pozytywnego myślenia

www.czarymary.pl

Magiczne Bestsellery   |   Promocje   |   Czaromarowy Horoskop   |   Salon wróżb i magii   |   Magiczny Blog   |   Kontakt / O nas
Kategorie
Nowości

Kontakt

INFOLINIA
801 011 078
+48 85 674 36 19
pn-pt w godz. 9-18
Zamknij [X]
Galeria
Moc pozytywnego myślenia - Katarzyna Ostrowska

Moc pozytywnego myślenia - Katarzyna Ostrowska

Galeria okno

Moc pozytywnego myślenia

Ocena: 5.0 (2 oceny) Zobacz recenzje ( 1 ) »
Typ produktu Ilość stron: 187
Dostępność:
3-5 dni + czas dostawy
Cena rynkowa: 19.90
Nasza cena: 16.91
Taniej o: 2.99 zł ( 15 % )
Ilość
Dodaj do schowka
Do darmowej dostawy dowolnym sposobem brakuje Ci 199.00 zł.

Opis książki Moc pozytywnego myślenia - Katarzyna Ostrowska

Twoje pozytywne myślenie ma moc stwórczą zdolną kształtować Twoją rzeczywistość. Uczysz się lepiej żyć, jaśniej i optymistyczniej patrzeć w przyszłość. W czym tkwi sekret pozytywnego myślenia? Jak można je ukierunkowac, by optymalnie wykorzystać jego potencjał? Jak może ono wpłynąć na nasze życie i jak poprawić relacje z bliskimi i otoczeniem? Cenne rady, wskazówki i odpowiedzi na te pytania znajdziesz w najnowszej książce Katarzyny Ostrowskiej.

Fragment książki:


Zapewne każdy z nas słuchał baśni o magach, czytał mity o starożytnych bogach. Obie te grupy istot charakteryzowała umiejętność władania żywiołami i zjawiskami przyrody, zdolność wpływania na zwykłych śmiertelników oraz wiele innych, jeszcze bardziej niecodziennych, właściwości. Zainteresowanie filmem i książką science fiction, których bohaterowie słyną z tzw. nadprzyrodzonej mocy, zdaje się czynić zadość naszej potrzebie posiadania wpływu na ludzkie losy, ujawnia marzenie o wielkości i sile. Ci, którym nie wystarcza baśń, pochłonięci nowinkami z dziedziny parapsychologii, znajdują informacje o żyjących współcześnie joginach, mistrzach duchowych, awatarach: ludziach potrafiących przenosić na odległość i materializować przedmioty, znajdować się w dwóch miejscach jednocześnie, uzdrawiać z chorób uznanych powszechnie za nieuleczalne i dokonywać wielu innych, jeszcze bardziej niewiarygodnych rzeczy. „Cuda” te, niegdyś traktowane przez inną grupę ludzi z lękiem i wrogością, a także uznawane za niezgodne z prawami fizyki, dziś już znalazły częściowe wyjaśnienie. Dopóki jednak porywać nas będzie chęć zaznania podziwu i zdumienia, zawsze pozostanie coś niezrozumiałego, budzącego fascynację i na pozór wykraczającego poza nasze możliwości. Lecz gdyby udowodnić naukowo dwa twierdzenia (co w pewnym stopniu już uczyniono), wszelkie tego typu zjawiska okazałyby się czymś zupełnie naturalnym. Oto wspomniane tezy:

1. Materia jest formą energii;
2. Energia ulega przekształceniom.

W niniejszej książce nie będziemy się jednak zajmowali naukowym interpretowaniem zjawisk. Pozwolę sobie co prawda przedstawić pewne odkrycia, ale uczynię to w formie swobodnej, pozwalając Czytelnikowi na dokonanie samodzielnych wniosków. Sugeruję przy tym, byś zapoznając się z treścią, kierował się swą wewnętrzną Mądrością. To pozwoli zobaczyć rzeczy, jakimi są, wolnymi od dotychczasowych wyobrażeń, paradygmatów, klisz nakładanych przez logikę i emocje.


Zalecenia
Proponuję uważnie analizować treść od początku do końca, a najlepiej przeczytać książkę dwukrotnie. Wtedy wnioski umieszczone na początku książki dopełnią i poszerzą stwierdzenia z ostatnich jej stronic.
Nasuwające się wnioski i odkrycia warto poddać weryfikacji pod względem pochodzenia: czy ich źródłem jest intelekt, wierzenia, przywiązanie do określonego światopoglądu, informacje pochodzące od pewnych kręgów społecznych lub poszczególnych osób, intuicja, czy może jakieś inne wewnętrzne przekonania. Nie chodzi o to, aby negować wiedzę przypływającą ze świata czyniąc jedynym źródłem Mądrości intuicję (byłoby to dość jednostronne podejście). Jednakże dobrze mieć rozeznanie, skąd pochodzą informacje. Twoje własne odkrycia mogą być tak samo cenne, jak wiedza innych ludzi, lecz dla Ciebie większy pożytek przyniosą osobiście odczuwane i uświadamiane prawdy. Abyśmy mogli w pełni korzystać z wiedzy, dobrze jest ją rozumieć, czuć i być jej świadomym.
Ani z moich, ani z własnych wniosków nie twórz doktryn i reguł. Choćby nie wiem jak cenna zdawała się ukryta w nich wiedza, umieszczenie jej w ramy systemu wartości, światopoglądu czy norm, uczyni ją martwą, surową i niedostosowaną do zmieniającego się świata.

Dodaj do wiedzy szczyptę Miłości, a przerodzi się w Mądrość.


O czym będzie traktować książka?
Powiemy sobie w niej o:
- naszej stwórczej mocy, mądrości i wielu innych walorach, które odpowiednio ukierunkowane, mogą przemienić nasze życie w sumę świadomie podjętych i na bieżąco realizowanych wyborów;
- o potędze naszej woli i sposobach, na jakie potrafimy ją kamuflować;
- zależnościach pomiędzy jednostką a całym światem,
- ponownie o twórczej mocy, gdyż będzie to nasz temat podstawowy.


Czy podam jakieś techniki, ćwiczenia, metody?
Niewykluczone. Lecz czy przyszło Ci kiedyś do głowy, że mógłbyś żyć w pełni szczęśliwie i dostatnio bez użycia jakichkolwiek metod, podejmując decyzje na bieżąco i na bieżąco je realizując?

Na koniec jeszcze jedna istotna uwaga. Odkrycia, jakich za pośrednictwem tej książki dokonamy, mogą stać w opozycji do wyuczonego światopoglądu, Twojej własnej życiowej filozofii czy religii. Toteż chcę, abyś wiedział, że nie jest moim zamierzeniem nikogo przekonywać, czy też nakłaniać do jakiejkolwiek zmiany. Nie widzę takiej potrzeby. Przedstawiam tu pewne spostrzeżenia z takim samym upodobaniem, w jaki Ty wyrażasz swoje stanowisko. Żadne z nas - cudownych doskonałych Istot - nie jest lepsze, ani gorsze od drugiego z racji swych przekonań, wiary, sposobu postrzegania świata, czy dokonanych w przeszłości czynów. Jesteśmy dla siebie cenniejsi, niż mogłoby to się zdawać. Niech zatem przedstawienie własnych sądów - niezależnie, czy dokonuję tego ja, czy ktokolwiek z nas - nie wynika z chęci uczynienia drugiej istoty gorszą, lecz ze swobodnej potrzeby wyrażenia swej niepowtarzalnej natury.

Niniejsza książka powstała jako efekt obserwacji ludzkich możliwości. Jej celem jest zatem przekazanie spostrzeżeń, a nie negacja czyjeś życiowej filozofii i światopoglądu.

Wypełnij te stronice Miłością i Mądrością, a nabiorą blasku stając się dla Ciebie cennym darem. Same w sobie są zbiorem czarnych znaczków (liter). Barwy, jakimi wszyscy malujemy świat, zwykle różnią się od siebie (po to, aby wywołać w nas fascynację i zadziwienie), lecz mimo to płótno, na którym je z takim impetem i rozmiłowaniem kładziemy, zawsze pozostaje takie samo.

Liczba stron: 192

Produkty kupowane razem

Sny klucz do podświadomości - Sen i senniki
Sny klucz do podświadomości
46.67 zł 54.90 zł
15%
Oszczędzasz
Ostatni wykład - Uzdrawianie życia
Ostatni wykład
9.00 zł 29.90 zł
70%
Oszczędzasz
Kolory i liczby - Afirmacje i pozytywne myślenie
Kolory i liczby
23.78 zł 29.00 zł
18%
Oszczędzasz
Poznaj moc, która jest w Tobie - Uzdrawianie życia
Poznaj moc, która jest
28.05 zł 33.00 zł
15%
Oszczędzasz

CzaroMarowe Rozmaitości

Święte zioła poleskich znachorek K - P, Tom 2 - Wicca, magia naturalna, czarostwo
Święte zioła poleskich
46.80 zł 52.00 zł
10%
Oszczędzasz
EKO Pasta do zębów drzewo herbaciane 75ml Urtekram - Pasty do zębów
EKO Pasta do zębów drzewo
17.95 zł 18.90 zł
5%
Oszczędzasz
Indygo Świeca z wosku 9x1,2 cm - Świece z wosku pszczelego
Indygo Świeca z wosku 9x1,2
4.28 zł 4.50 zł
5%
Oszczędzasz

Recenzje książki Moc pozytywnego myślenia - Katarzyna Ostrowska

Liczba recenzji: 1
Małgorzata D. ( m...@wp.pl ) 2014-06-14 14:39:10, ocena: 5

Świetna książka z rozwoju duchowego. Kolejna zresztą po "Jak osiągnąć sukces w świecie ducha i materii". Często do niej wracam przy pracy nad sobą. Łatwy, prosty język. Polecam!!!

Szczegóły książki Moc pozytywnego myślenia - Katarzyna Ostrowska

  • Tytuł: Moc pozytywnego myślenia
  • Ilość stron: 187
  • Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
  • ISBN: 8373770410
  • Autor: Katarzyna Ostrowska
  • Format: 14.0x20.0cm
  • EAN: 9788373770416
  • Rok wydania: 2003
  • Oprawa: Miękka
  • Model: astro101

Produkty w promocji

Sekret Potęga młodości - Dzieci i młodzież
Sekret Potęga młodości
20.93 zł 39.80 zł
47%
Oszczędzasz
Zdolne dziecko Rozwój inteligencji - Pamięć, inteligencja, szybka nauka
Zdolne dziecko Rozwój
2.69 zł 4.15 zł
35%
Oszczędzasz
Autohipnoza świadoma i nieświadoma. - Hipnoza
Autohipnoza świadoma
25.94 zł 39.30 zł
34%
Oszczędzasz
Sekret - Prawo przyciągania
Sekret - Byrne Rhonda
28.43 zł 37.91 zł
25%
Oszczędzasz

Podobne produkty

Zaraźliwa moc myślenia - Hamilton David R. - Osobowość Samorealizacja Kariera Zaraźliwa moc myślenia - Hamilton David R.

Cena: 33.40 zł
Promocja z: 39.30
Czyż nie byłoby świetnie gdybyśmy, zamiast łapania okropnego przeziębienia, złapali dobry nastrój naszego przyjaciela lub zdrowe nawyki kolegi z pracy? Ta przełomowa książka udowadnia, iż emocje naprawdę są zaraźliwe. Wyjaśnia również, jak wpływamy na innych ludzi oraz jak bardzo oni o...
Ukryta Moc - Prawo przyciągania Ukryta Moc

Cena: 32.85 zł
Promocja z: 37.00
Oto stronice, za pomocą których dr Joseph Murphy prowadzi czytelnika daleko poza umowne granice naukowego poznania. Książka ta – owoc jego wieloletnich badań – zawiera opisy praktycznych technik, powołuje się na przykłady i nie stroni od anegdot. Czytelnik, który otworzy si...
Moc twoich dłoni - Reiki i praca z energią Moc twoich dłoni

Cena: 21.16 zł
Promocja z: 24.90
Książka ta odsłania sekrety naszych dłoni. Na dłoniach skupiają się różne punkty przepływu energii, która ożywia cały organizm. Dlatego ważną umiejętnością jest poznanie systemu mudr i układów runicznych dłoni, punktów do masażu i ucisku oraz zdobycie umiejętności diagnoz...
Uzdrawiająca moc kamieni szlachetnych - Harding Jennie - Literatura Uzdrawiająca moc kamieni szlachetnych - Harding Jennie

Cena: 33.15 zł
Promocja z: 39.00
100 kamieni, które uzdrawiają i korzystnie wpływają na samopoczucie Przewodnik dla kolekcjonerów i amatorów zastosowań kryształów. Pomaga poznać ich właściwości fizyczne i uzdrawiające. Zawiera zestawienie minerałów według barw oraz galerię kryształów, liczącą ponad 100 spośród tych niezwykłych......
Moc pozytywnego myślenia - Peale Norman Vincent - Osobowość Samorealizacja Kariera Moc pozytywnego myślenia - Peale Norman Vincent

Cena: 22.10 zł
Promocja z: 26.00
Pisząc tę książkę, Norman V. Peale miał jasno wytyczony cel – pragnął pomóc ludziom odnaleźć sens życia. Sprawić, by dane im było spędzić je wygodnie i szczęśliwie. Peale radzi, jak przestać się zamartwiać, co robić, by ludzie nas po prostu lubili i szanowali, jak uwierzyć w sens swego działan...
Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań - Robert Schwartz - Reinkarnacja i życie po życiu Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań - Robert Schwartz

Cena: 29.93 zł
Promocja z: 39.90
Czy chcesz odkryć głębsze znaczenie swojego życia? Oto kolejna – po Odważnych duszach – książka o planowaniu przedurodzeniowym, autorstwa Roberta Schwartza. Po raz kolejny autor wskazuje na uzdrawiającą moc życiowych doświadczeń, które dusza z głęboką miłością i wyrozumiałością planuje.....
Krzyż życia - przynosi moc uzdrowienia i nieśmiertelności - Krzyże Ankh Krzyż życia - przynosi moc uzdrowienia i nieśmiertelności

Cena: 6.99 zł
Promocja z: 8.00
Krzyż życia dający moc uzdrawiającą i nieśmiertelność Materiał: Stop metali kolorowych Wymiary: ok. 25 x 35 mm Rzemyk gratis!...
Moc pozytywnego myślenia w biznesie - Scott Ventrella - Poradniki Moc pozytywnego myślenia w biznesie - Scott Ventrella

Cena: 33.50 zł
Promocja z: 34.90
 Jedną z najpotężniejszych sił w dzisiejszym biznesie jest ruch pozytywnej psychologii ? pokonywanie postaw prowadzących do porażek na własne życzenie oraz rozwijanie naszych talentów i cech pozytywnych. Wiele z zasad tego nowego myślenia wywodzi się bezpośrednio z koncepcji zawartych w klasycznym.....
Moc pozytywnego myślenia - Norman V. Peaple - Psychologia Moc pozytywnego myślenia - Norman V. Peaple

Cena: 31.68 zł
Promocja z: 33.00
Moc pozytywnego myślenia to książka niezwykła! Norman V. Peale przez całe swoje długie, pracowite lata, wypełnione działalnością duszpasterską i literacką udowodnił, że wiara w siebie może czynić cuda. Pisząc tę książkę miał jasno wytyczony cel ? pragnął pomóc ludziom odnaleźć sens życia. Sprawić,.....