Kim jest Satanista?

by David R Ondrejko aka VonDraco


Kim jest Satanista?? Szybka odpowiedź: Ja nim jestem.

Jestem sobą, nikim innym. Mogę siebie nazywać Satanistą. Mogę siebie nazywać Buddystą. Mam również prawo nazywać talerzem czy nawet owocem jeśli takie jest moje życzenie. Możesz się z tym zgodzić lub nie, możesz się z tego smiać albo przytaknąć, możesz mnie czcić i wyśmać. Jedyną rzeczą której nie możesz zrobić, to poleminzować ze mną, możesz próbować, ale nie dam się wprowadzić w jakąkolwiek dyskusje na ten temat.

Fakt, że jestem Satanistą jest aksiomatem, niepodważalną prawdą. Nie jest to temat do debatowania, dowodzenia czy krytykowania. Albo to zaakceptujesz, albo nie. To jest bardzo proste.

Jako Satanista, moją wiarę i niewiarą stanowi Satanizm. To również nie jest temat do dyskusji. Podobnie, Ja mogę zaakceptować lub odrzucić ciebie jako satanistę. Nie ma tutaj żadnego sądu, czy wyższej władzy, która by to osądzała; nie ma żadnego oddwołania.

Odmawiam przyporządkowania mnie innej definicji. Ja sam wybieram etykietkę, którą zechcę się identyfikować. Powiem ci co ona oznacza, kiedy jej użyję. Ty i inni mogą mieć inną definicję dla tej etykiety, ale to już nie mój problem.

Nie nalegam, abyś sam przyjął moją etykietkę, ani abyś kojarzył ją z moją jej definicją. Również ja nie oczekuję tego od ciebie, dopóki nasze etykiety nie będą miały takiej samej definicji.

Jestem Satanistą. Nazywam siebie Satanistą. Sam decyduję kto nim jest, a kto nie. Może jest to egoisz i megalomania, ale jest to najbliższe prawdy.

Jeśli czujesz się obrażony przez to co mówię, to właśnie to miał cię obrazić. Nie mam cierpliwości do służalcych pochlebców. Nie ma miejsca w moim świecie na niekończące się kłótnie czy bezcelowe pochlebstwa. Jest tylko miejsce na pracę, wysiłek i rezultaty.

Usłysz Słowa Szatana !!


Tłumaczenie Cień

Wróć


Czary Magia Ezoteryka>